Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Metalinės pakabos drabužiams

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Drabužių laikymui spintose, prieškambariuose, vonios kambaryje, kitose vietose būste bei tarnybinėse, kito pobūdžio patalpose reikalingos pakabos. Vienos populiariausių iš „Ulmo“ asortimento šiam poreikiui patenkinti – metalinės pakabos bei kabyklos. Jas patogu sumontuoti, jos yra labai patvarios bei ilgaamžės ir siūlo puikų kainos bei kokybės santykį. Atsidarę produkto puslapį rasite svarbiausią techninę informaciją apie pakabos technines savybes, o kataloge taip pat rodomos ir pakabų kainos.

Be to, jei prekė pažymėta specialiu akcijos ženklu, ją įsigyti apsimoka dar labiau.

Kodėl jums verta pasirinkti metalines pakabas drabužiams?

Pasirinkus metalines pakabas iš „Ulmo“ el. parduotuvės galima gauti net keletą privalumų. Pirma, metalo ilgaamžiškumas yra pačio aukščiausio lygio.

Metalinės pakabos yra tvirtos ir atsparios aplinkos poveikiui. Jos gali nesunkiai išlaikyti sunkesnius drabužius. Pastarieji kabliuko ar pakabos nesulenks bei nesulaužys. Dėl to jos idealiai tinka paltams, striukėms, kostiumams ir kitiems, net didelių gabaritų daiktams kabinti.

Antra, iš metalo pagamintos kabyklos labai atsparios drėgmei ir nusidėvėjimui, tad tinka naudoti įvairiose aplinkose, įskaitant drėgnas patalpas, pavyzdžiui, vonios kambarius, rūsius, dirbtuves ir ne tik.

Šiuolaikiško dizaino metalinės pakabos taip pat prideda erdvei tarnauja kaip skoningas akcentas, derantis prie visos dizaino koncepcijos. Na ir bene svarbiausia bus tai, kad pakaba atliks ir savo pagrindinę funkciją – leis susikabinti drabužius, aksesuarus ir įneš tvarkos.

Kokie yra naudingi patarimai apie metalinių kabyklų naudojimą?

Norėdami maksimaliai išnaudoti metalinių pakabų ir kabyklų privalumus, atidžiai parinkite joms optimaliausią vietą. Įsitikinkite, kad jos pritvirtintos patogiame aukštyje ir tokioje vietoje, kad netrukdytų atverti durų, praeiti ar naudotis kitais svarbiais daiktais bei technika.

Prieškambaryje esančias ar kitas svarbias pakabas naudokite dažniausiai imamiems daiktams, kad juos būtų lengva pasiekti, tačiau kabyklos netaptų užgriozdintos.

Nors metalinės pakabos ir kabyklos yra tikrai tvirtos, neperkraukite jų ir stenkitės, kad ant vieno kabliuko kabėtų tik vienas daiktas. Tolygus svorio paskirstymas padės išvengti didelių problemų, susijusių su deformacija ar pažeidimais. Jeigu reikia, periodiškai pakabas nuvalykite, nusausinkite ir priveržkite.

Plačiau