Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Valymo priemonės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Tinkamai kietų baldų paviršių priežiūrai, paruošimui darbui bei tarnavimo pratęsimui reikalingos profesionalios valymo priemonės. Tiek profesionalūs baldininkai, tiek švara ir jaukumu savo namuose suinteresuoti šeimininkai iš „Ulmo“ el. parduotuvės gali patrauklia kaina įsigyti Hraniclean, FT100 bei kitų gamintojų priemones, pritaikytas įvairioms valymo užduotims. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame yra nurodyta svarbiausia informaciją. Ją pravartu žinoti prieš perkant, nes tada iš karto rasite, kurie valymo reikmenys atitinka poreikius ir tinka medžiagoms, su kuriomis dirbate.

Asortimente taip pat yra ir kitos chemijos, tinkamos namų ir bet kokių patalpų priežiūrai, švaros palaikymui, valymui. Jeigu reikia patarimo, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų komanda tiksliai rekomenduos geriausią pasirinkimą iš gausaus katalogo.

Kaip pasirinkti tinkamas valymo priemones, kad jos atitiktų jūsų poreikius?

Renkantis tinkamas valymo priemones reikia įvertinti, su kokiais konkrečiais iššūkiais susiduriate ir kokius paviršius valote.

Specialiems poreikiams, pavyzdžiui, termoklijų ar PUR klijų likučiams šalinti, parduodamos specializuotos profesionalios valymo priemonės. Jų cheminė sudėtis ir savybės užtikrina, kad efektyviai pašalinsite jų likučius ir dalis nepažeisdami paviršių, ant kurių jos susikaupė.

Jei dirbate su jautriais paviršiais ar tokiomis medžiagomis kaip polirolis, rinkitės priemones, skirtas švelniam valymui, kad nepadarytumėte žalos. Parduodama ir kita profesionali valymo chemija, kaip kad, pavyzdžiui, FT100 purškalas - blizgios ir matinės korpusinių baldų apdailos priežiūrai. Jis gali veiksmingai valyti ir kartu apsaugoti gražią medžiagų išorės estetiką.

Prieš pirkdami bet kokias valymo priemones atsižvelkite į produkto suderinamumą su valoma medžiaga, jo veiksmingumą atliekant užduotį ir visas su jo naudojimu susijusias saugos ir pritaikymo rekomendacijas. Kai kurios priemonės netinka naudoti viduje ar lauke, kitos turi būti labai dozuojamos ir panašiai.

Pažindami naudojimo instrukcijas ir cheminę sudėtį galite priimti dar geresnius sprendimus dėl to, kurios valymo priemonės namams, dirbtuvėms, baldams ir kitiems daiktams atneš didžiausią naudą.

Kodėl naudojamos tinkamos valymo priemonės yra pagrindinis švaros namuose raktas?

Norint turėti švarius ir gražiai atrodančius, jaukius namus, būtina naudoti tinkamas valymo priemones.

Buityje, užsiimant remontu, apdailos darbais, įrengimu ar kitais projektais, gali kilti unikalių valymo iššūkių. Šalinti klijų likučius ar žymes nuo delikačių, specifinės tekstūros ir medžiagų paviršiaus – ne pati lengviausia užduotis.

Specialiai sukurtos profesionalios namų valymo priemonės užtikrina, kad viskas būtų valoma saugiai ir efektyviai, išsaugant paviršių bei daiktų išvaizdą ir vientisumą. Netinkamai pasirinktos priemonės ne tik nepašalina nešvarumų ar dėmių, bet gali ir pakenkti medžiagai, ją suardyti, pažeisti dažus.

Tinkami produktai ne tik palengvina valymą, bet ir prailgina valomų paviršių tarnavimo laiką, nes apsaugo nuo pažeidimų, kuriuos sukelia aštrios cheminės medžiagos, nešvarumai ir dėl jų kylančios problemos (pvz., puvimas, pelėsis ir kita) ar netinkami valymo metodai. Negana to, tinkamų produktų naudojimas gali prisidėti prie sveikesnės namų aplinkos, nes veiksmingai pašalina purvą, bakterijas ir kitus teršalus net nepaliekant jokių likučių.

Valymo priemonės internetu

Štai kelios priežastys, kodėl apsimoka valymo priemones iš „Ulmo“ el. parduotuvės įsigyti internetu:

  • Jokio laukimo eilėse – tiesiog išsirinkite geriausias prekes sau patogiu metu, jas užsisakykite ir džiaukitės greitu suruošimu atsiėmimui ar pristatymu;

  • Galite vienu kartu užsisakyti net kelių rūšių profesionalias valymo priemones bei furnitūrą ar sprendimus, kurių reikia jūsų namams, darbui, objektui;

  • Aiškiai nurodytos kainos bei ne vienam produktui taikomos akcijos, ypatingi pasiūlymai;

  • Prekių puslapiuose pateikiama išsami informacija apie chemijos savybes.

Plačiau