Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Raktų kabyklos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Internetu, iš „Ulmo“ el. parduotuvės galite patrauklia kaina įsigyti kabliukus raktams, kurie dar vadinami raktų kabyklomis. Šis furnitūros elementas gerokai padidina komfortą namuose ar darbo vietoje bei kituose objektuose. Kadangi raktai, ten, kur nėra kabyklų, gali būti laikomi netvarkingai ar labai palaidai, kabyklos įneš organizuotumo bei tvarkos. Visi produktai turi savo puslapį, kuriame rasite svarbiausią informaciją, galinčią padėti pasirinkti.

Internetu padaryti užsakymai bus greitai pristatomi visoje Lietuvoje. Raktų kabyklos dažnai turi universalią paskirtį, tad tinka ne tik raktams, bet ir kitiems daiktams. Pagal poreikį jas galėsite naudoti savo drabužiams pakabinti ar kitiems tikslams.

Raktų kabyklos – kaip tinkamai pasirinkti?

Rinkdamiesi tinkamą raktų kabyklą ar kabliuką, atsižvelkite į vietą, kurioje jos bus tvirtinamos, ant kabliukų laikomų raktų skaičių ir interjere dominuojančias linijas bei spalvas.

Rinkitės, kad pakaba raktams turėtų pakankamai kabliukų arba įsigykite tinkamą jų skaičių atskirai, kad pavyktų tvarkingai laikyti visus raktus be netvarkos.

Atsižvelkite ir į savo raktų ryšulių dydį bei svorį. Sunkesniems darbo ar kitų poreikių raktų komplektams reikės tvirtesnių kabliukų bei kabyklų. Visada bene geriausia tam rinktis metalo kabyklas, kad kabykla būtų tvirtesnė ir tarnautų ilgiau.

Labai gerai, jeigu kabyklos bei kabliukų medžiaga ir dizainas turėtų papildyti jūsų namų ar biuro estetiką. Moderniame interjere geriausiai atrodys griežtesnės ir tiesesnės linijos, o klasikiniame ar rustic stiliaus namuose – lenktos, apvalios formos.

Raktų kabyklų tvirtinimo būdų privalumai ir trūkumai

Paprastai išskiriami du pagrindiniai kabyklų ir kabliukų tvirtinimo būdai. Kai kurie yra priklijuojami su specialiais klijais, o kiti – prisukami prie įgręžiamų tvirtinimo elementų. Nors pastarasis būdas yra stipresnis ir patvaresnis, jam reikia įgręžti skyles, o tai pakeičia baldų ar kitų paviršių prie kurių pasirenkate tvirtinti estetiką. Be to, reikia itin tikslaus matavimo.

Na, o klijuojant viskas būna be galo paprasta. Tiesiog reikia atitinkamą juostelę pritvirtinti prie sienos, durų ar kito paviršiaus bei priklijuoti pakabą. Nors nepadaromi jokie konstrukciniai pakeitimai, tačiau toks tvirtinimo būdas nėra itin patikimas, nes sunkesni daiktai gali kabliuką nusverti ar kabykla atsiklijuos. Labai svarbu pasirinkti tam tinkamą labai tvirto sukibimo tvirtinimo juostą, kuri tinka Jūsų pasirinkties paviršiams bei patalpai.

Kurioje vietoje turėtų būti pritvirtintos raktų kabyklos?

Raktų kabyklos turėtų būti pritvirtintos lengvai pasiekiamoje, tačiau įprastam judėjimui netrukdančioje vietoje.

Dažniausiai, jeigu pirminis kabyklos tikslas – laikyti raktus, tam pasirenkama lokacija prie lauko durų arba įėjimo, kad išeidami galėtumėte patogiai raktus pasiimti arba pakabinti jau grįžę. Tai – daug saugiau nei, pavyzdžiui, nešiotis kišenėje arba palikti spynoje.

Prieš montuojant kabyklą, labai svarbu parinkti jai gerą aukštį. Tai paprastai yra akių lygis arba šiek tiek žemiau jo. Jei nerimaujate dėl saugumo, apsvarstykite diskretiškesnę vietą toliau nuo pagrindinio įėjimo.

Daug kas mėgsta kabyklas įrengti ir dirbtuvėse, sandėliukuose ar garažuose bei kitose vietose, kuriose reikia daugiau raktų komplektų.

Iš kokios medžiagos pagamintos raktų kabyklos yra tvirčiausios?

Tvirčiausios raktų kabyklų, stovų ir kabliukų medžiaga paprastai yra metalas. Tam gamintojai dažniausiai renkasi nerūdijantį plieną, geležį arba lengvesnį aliuminį.

Šios medžiagos yra ne tik patvarios bei atlaiko sunkesnio ryšulio svorį, bet ir atsparios nusidėvėjimui. Nerūdijantis plienas dar yra atsparus rūdims, todėl idealiai tinka ilgalaikiam naudojimui tose vietose, kur būna aukštesnis drėgmės lygis. Metalas nebijo temperatūros skirtumų, drėgmės ir yra ilgaamžis, tad net jeigu kaina gali pasirodyti aukštėsnė ji to verta.

Ar ant raktų kabyklos galima kabinti drabužius?

Nors raktų pakaba pirmiausia, ko gero, skirta raktams, ant jų galima pakabinti ir lengvus drabužius, pavyzdžiui, šalikus, kepures ar net plonesnes, vasarines striukes.

Tačiau, jeigu kabliukas yra smulkus arba pritvirtintas be papildomų tvirtinimo detalių, ant jų nereikėtų kabinti sunkių žieminių striukių ar sunkių daiktų. Nuo apkrovos, kabliukai ir detalės gali sulinkti, atsikabinti nuo sienos. Nors rūbams visada geriau naudoti specialiai drabužiams skirtus kabliukus, pakaba raktams tam tikrais atvejais patenkins ir šį poreikį.

Visgi „Ulmo“ el. parduotuvėje jūs rasite itin patvarius, kokybiškus raktų kabliukus. Iš jų dauguma galės atlaikyti ir drabužių svorį.

Plačiau