Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Kabliukai rankšluosčiams

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Ieškote sprendimo, kuris padėtų palaikyti tvarką vonios kambaryje, skalbimo kambaryje ar net valgomajame bei virtuvėje? „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje esantys rankšluosčių kabliukai -tinkamas pasirinkimas šiai problemai spręsti. Pas mus rasite įvairių spalvų ir stilių rankenėles, kabliukus bei pakabas, tinkančias didelių vonios, dekoratyvinių virtuvinių ar svečių rankšluosčių kabinimui. Visi furnitūros elementai turi skirtingas savybes, apie kurias daugiau informacijos rasite prekės puslapyje. Atsidarykite jį ir pažinkite kabliukų ar pakabų matmenis bei medžiagas.

Kabliukai rankšluosčiams bus puikus pirkinys ne tik baldų gamintojams, bet ir interjero dizaino specialistams ar pasidaryk pats projektų entuziastams ir visiems, kurie nori pagerinti savo namų estetiką.

Geriausi rankšluosčių kabliukai: į ką atkreipti dėmesį?

Rinkdamiesi rankšluosčių kabliukus internetu turite atsižvelgti bent į keletą faktorių. Tinkamas įvertinimas leis įsigyti tokią furnitūrą, kuri tarnaus ilgai bei puikiai atrodys. Kadangi vonios kambaryje ar virtuvėje, o gal ir kitoje patalpoje, kur bus kabinami rankšluosčiai, ko gero bus daugiau drėgmės, reikia atidumo renkantis.

Paiešką pradėkite įvertindami patvarumą, kabliuko medžiagą ir dizainą. Mūsų asortimente esantys kabliukai padengti korozijai atspariomis medžiagomis, todėl jie puikiai tiks voniai ir virtuvei. Tai tikrai labai svarbu, ypač drėgnoje vonios kambario aplinkoje.

Kabliuko dizainas turėtų papildyti jūsų vonios kambario interjerą, nes tai – dažnai naudojama furnitūros detalė. Svarbiausia laikytis principų dėl spalvų ir formų. Furnitūros detalė turėtų atitikti arba žavingai kontrastuoti su esama spalvų gama ir formų visuma. Itin patogu, kad mūsų internetiniame prekių kataloge galima rinktis tarp elegantiškų, modernaus stiliaus kabliukų ir puošnesnių, labiau tradiciškai atrodančių modelių.

Prieš kabindami įsitikinkite ar kabliukų užteks ir jie nebus perkrauti. Svarbu, kad konstrukcijai pavyktų palaikyti sunkius, drėgnus rankšluosčius ir ji nesulinktų ar nesulūžtų.

Paskutinis patarimas – rankšluosčių kabliukai turi būti lengvai valomi. Tai svarbu dėl higienos bei ilgaamžiškumo.

Kokius kabliukus pasirinkti, kad rankšluosčiai būtų geriau organizuoti?

Jei norite maksimalaus organizuotumo ir didžiausios vertės, rinkitės kabliukus, kurie ir puikiai atrodo, ir yra funkcionalūs.

Paprastai reikėtų skaičiuoti, kad vonioje vienam namų svečiui ar gyventojui tektų bent po 1 laisvą kabliuką. Jeigu pakaba turi dvigubus kabliukus – nuo to tik geriau, kadangi padidėja erdvės funkcionalumas.

Ant sienos tvirtinami kabliukai bei pakabos taupo grindų plotą ir gali būti tvirtinami svarbiausiose vietose, kad būtų patogu pakabinti ir/ar nusiimti rankšluoščius.

Dauguma kabliukų tvirtinami ant sienos prie kriauklės ar dušo, vonios. Pakabos vonioje yra retesnis svečias, nebent tai – didelis vonios kambarys, kuriame pakanka vietos.

Kaip įrengti rankšluosčių kabliukus?

Rankšluosčių kabliukus sumontuokite patogiame aukštyje. Paprastai tai yra 110-140 cm aukštis, tačiau galima rinktis ir akių lygį. Svarbiausia tik tai, kad rankšluosčiai galėtų laisvai kabėti ir neliestų žemės. Jeigu montuojate pavienius kabliukus ar rankenėles, jų nesuspauskite tarpusavyje, kad būtų pakankamai vietos tarpuose ir rankšluosčiai galėtų išdžiūti.

Geriausios vietos, kur galima tvirtinti kabliukus ar pakabėles yra: šalia dušo, vonios ar kriauklės. Vis dažniau tokie kabliukai atsiduria ir ant vonios kambario spintelių šonų.

Įsitikinkite ir dėl to, kad sienos paviršius tinka montuojamo kabliuko tipui. Vieni furnitūros elementai turi būti prigręžiami, o kitus galima priklijuoti. Jei kabliukai sumontuoti ant tinko ar gipso kartono, jiems reikės gero tvirtinimo. Jeigu tvirtinsite ant baldo – ir gręžti nesinorės, rinkitės klijuojamą variantą.

Galiausiai - atsižvelkite į vonios kambario išplanavimą ir venkite perpildytų vietų ar durų varstymo zonos. Mažesniuose vonios kambariuose kabliukams galite paskirti ir duris. Tai leis džiaugtis funkcionaliais furnitūros elementais rankšluosčiams.

Plačiau