Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Okoume fanera

Okoume fanera

Jeigu nerandate reikalingų storių, matmenų ar turite klausimų apie Okoume fanerą kreipkitės į artimiausią pardavimo skyrių.

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Okoume fanera pasižymi puikiomis pjovimo ir apdirbimo savybėmis, turi 3 naudojimo klasę  (ENV1995-1-1) - atspari ilgalaikiams drėgmės ir kitiems klimato poveikiams, todėl turi plačias panaudojimo galimybes baldų ir durų gamyboje, statybose ir kitose srityse.

Specifikacijos ir okoume faneros savybės:

 • Paviršius: šlifuotas

 • Storis: 9 mm, 12 mm, 18 mm, 24 mm

 • Matmenys: 2500 x 1220 mm

 • Faneros kokybė: 9 mm, 12 mm – I/II rūšis, 18 mm, 24 mm - II/III rūšis

 • Atsparumas ugniai:  1,3 mm/mn

 • Tankis: 500 kg/m3  (±50 kg/m3 )

 • Šiluminis laidumas:  λ= 0,13 W/m.k

  Okoume fanera atitinka šias normas ir standartus:

 • Paviršiaus išvaizda: pagal EN 635-2

 • Klijavimo klasė:  pagal EN 314-2

 • Matmenų tolerancija: pagal EN 315

 • Pagaminta pagal BS 6566 (British Standart)

 • Emisijos klasė: E1

 • “CE”

Ieškote jūrinės – Okoume faneros? „Ulmas“ jums gali pasiūlyti įvairaus storio Okoume faneros plokštes arba ruošinius patrauklia kaina arba net gamybą pagal individualų užsakymą. Jūsų gaminius greitai paruošime atsiėmimui viename iš savo prekybos taškų Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose arba pristatysime visoje Lietuvoje. Pasižiūrėkite į katalogą ir raskite naujas prekes, akcijas bei specialius pasiūlymus tokiems produktams, kaip Okoume fanera jachtoms, durų gamybai, statyboms, baldams, valtims, kateriams ir kitam jūriniam transportui.

Kas yra Okoume fanera ir kaip ją naudoti?

Okoume fanera - tai aukštos kokybės gabonmedžio fanera, pagaminta iš atogrąžų platumose augančio medžio tuo pačiu pavadinimu. 

Šio medžio mediena yra lengvai apdirbama ir išsiskiria labai dideliu atsparumu drėgmei ir kitiems nepalankiems veiksniams (ENV1995-1-1 3 naudojimo klasė). Dėl šios priežasties gabonmedžio arba okoume fanera tapo vienu iš pagrindinių produktų jūrinėje, laivų pramonėje, statybose, durų, baldų gamyboje kur yra didesnis sąlytis su drėgme ir reikalinga drėgmei atspari fanera.

Tam, kad fanera taptų tinkama naudoti laivuose ir drėgnose aplinkose, gamyboje ją reikia kruopščiai klijuoti ant paviršių naudojant tinkamus, III klasės klijus.

„Ulmo“ siūloma Okoume fanera tinka įvairiausių tipų jūriniam transportui ir ne tik. Šlifuotas paviršius patvariai ir atspariai medienai suteikia grožio, o atsparumas ugniai (1,3 mm/mn) – tik dar vienas iš daugybės privalumų.

Kam naudojama Okoume fanera?

Nors Okoume mediena ir fanera dažnai pritaikoma baldų ir durų gamyboje, statybose, bene dažniausiai visame pasaulyje ji žinoma kaip valtinė, laivų arba jachtinė fanera.

Jūreivystės srityje Okoume fanera mėgstama dėl savo lengvumo (sąlyginai nedidelis tankis) ir patvarumo (atspari drėgmei). Patraukli Okoume faneros kaina leidžia ją naudoti ir laivų apdailinimui, dekoratyviniams darbams laivo deniuose ir kajutėse.

Laikantis EN 635-2 standarto dėl paviršiaus išvaizdos ir EN 314-2 standarto dėl klijų klasės, „Ulmo“ siūloma Okoume fanera atitiks aukščiausius estetikos ir kokybės reikalavimus.

Kaip naudoti Okoume fanerą? Okoume faneros naudojimo sritis

Jeigu jūs atstovaujate laivų statytojus, patys turite laivą arba užsiimate durų, baldų, interjero elementų ar dekoracijų gamyba laivams, Okoume – gabonmedžio fanerą galėsite nesunkiai panaudoti savo veikloje.

Čia galite rinktis plokštes ar jos ruošinius su pageidaujamu storiu (nuo 9 mm iki 24 mm) ir iš anksto paruoštais arba pagal jūsų užsakymą pagamintais matmenimis.

Kadangi Okoume fanera atspari drėgmei, ji tiks ir jūreivystėje, ir kitose srityse, pavyzdžiui, naudojimui lauke. Užsakykite Ulmo internetinėje parduotuvėje arba kreipkitės į pardavimo skyrių ir gaukite pasiūlymą!

Plačiau