Stalo rozetės

Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Stalo rozetės – vienas iš techninių sprendimų, praplečiančių biuro ar bet kurios darbo vietos funkcionalumą. Šis priedas tvirtinasi prie darbo stalo ar ant lentynos, paviršiaus bei suteikia patogią prieigą prie maitinimo lizdų – kištukinio arba net USB lizdo. Dauguma šių rozečių ir lizdų yra standartizuotos bei tvirtinasi į iš anksto numatytą vietą, tad jomis naudotis – labai patogu. Rozetės ant stalviršio mažina laidų apkrovimą po stalu, patogu krauti telefoną ar kitus įrenginius kurių laidas dažniausiai nėra ilgas, leidžia tvarkingiau dirbti, palaikyti tvarką ir švarą. Vėliau, kai rozečių nebereikia, beveik visus rozečių modelius galima įstumti atgal, taip padidinant naudingą paviršiaus plotą.

„Ulmo“ el. parduotuvėje galite patrauklia kaina nusipirkti skirtingų tipų biuro rozetes, belaidžius ir standartinius įkroviklius, rozečių blokus, lizdus laidams. Jūsų užsakymą greitai suruošime bei pasirūpinsime sparčiu pristatymu. Patogu tai, kad internete matysite ne tik prekių kainas, bet ir svarbiausią techninę informaciją apie rozetes (lizdų skaičių, laido ilgį, jungčių tipus ir ne tik).

Kaip pasirinkti tinkamas stalo rozetes?

Rinkdamiesi stalines rozetes ir jų blokus, atsižvelkite į tai, kokius prietaisus darbo vietoje naudosite ir koks jų maitinimo sprendimas.

Visada geriausia savybė, kurią galima gauti iš stalo priedų - universalumas. Dėl to prioritetą teikite rozetėms, kur būtų kuo daugiau elektros ir USB lizdų. Įsitikinkite, kad jų pakanka jūsų poreikiams. Tačiau iš kitos pusės labai svarbus yra balansas. Jeigu ant stalo atsiras per daug laidų, neliks tvarkos, organizuotumo to pasekoje mažėja produktyvumas

Be abejonės, atsižvelkite į rozetės dizainą ir į tai, kaip ji dera su jūsų stalu. Vertikalios, ištraukiamos rozetės tiks daugumai darbo stalų, tačiau minimalistinę ir moderniausią išvaizdą geriausiai palaiko stačiakampiai, horizontalios orientacijos rozečių blokai. Galiausiai, kai kurios rozetės turi ir belaidžio įkrovimo taškus. Rinkitės jas, jei tai – aktualus funkcionalumas.

Kaip montuoti stalo rozetes?

Stalo rozetės ar modelio, tvirtinamo ant stalviršio montavimas gali kiek skirtis, priklausomai nuo konstrukcijos. Dauguma lizdų tiesiog įsistatys į specialias angas stalo konstrukcijoje ir ten prisitvirtins. Tada, pro apačią yra prijungiamas pagrindinis maitinimo kabelis ar kiti laidai bei sukuriama patogesnė sąranka.

Tačiau, jei stale angos nėra, gali tekti ją išfrezuoti ar išpjauti. Prieš pjaudami visada tiksliai išmatuokite ir pažymėkite angos matmenis.

Paruošę skylę, įdėkite į ją kištukinį lizdą ir įsitikinkite, kad gerai laikosi. Rozetė turi būti stabili, kad nekiltų pavojaus elektros energijos tiekimui.

Stalo rozetės: paprastas būdas padidinti darbo erdvės funkcionalumą

Stalo rozetės - paprastas, bet veiksmingas sprendimas norint padidinti bet kurios stalinės ar kitokio pobūdžio darbo erdvės funkcionalumą. Rozetės ir jų blokai suteikia lengvą prieigą prie elektros lizdų ir USB įkrovimo prievadų vienoje vietoje, prie pat jūsų darbo stalo. Dėl to nereikia gaišti laiko ir tempti laidų ar ieškoti toliau esančių lizdų.

Plačiau