Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Pakabos ant sienos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Daug pakabų atsiduria ne tik spintose ar drabužinėse. Nemažai pakabų tvirtinamos ir ant sienos. Toks sprendimas pasirenkamas prieškambariuose, gali būti pritaikomas tose pačiose drabužinėse, vonios kambariuose ir ne tik. „Ulmo“ el. parduotuvė gali pasiūlyti labai platų pakabų ir susijusios furnitūros asortimentą patrauklia kaina. Dėl to, jeigu jūsų projektui, namams ar darbui reikalingos sieninės pakabos bei kabliukai, esate ten, kur reikia. Čia jums pavyks įsigyti viską, ko reikia stilingam bei funkcionaliam sprendimui įrengti.

Visi kabliukai ir pakabos gali turėti skirtumų. Dėl to labai svarbu įvertinti jų matmenis bei kitas savybes. Ši informacija nurodoma prekės puslapyje ir padeda renkantis. Jeigu sudomins kažkuri pakaba ant sienos, galėsite įsidėti ją į krepšelį bei užsakymą apmokėti sau patogiausiu būdu. Sparčiai jį suruošime ir pasirūpinsime pristatymu visoje Lietuvoje.

Kaip pakabos ant sienos gali pakeisti jūsų erdvės išvaizdą?

Sieninės pakabos gali pastebimai pagerinti bet kokios erdvės estetiką, nes prideda ir funkcionalumo, ir suteikia išbaigtumo estetine prasme.

Puikus pavyzdys - aukso spalvos pakabos, kurios atrodo elegantiškai bei prabangiai. Jos puikiai tinka ten, kur interjere norisi žavesio, autentikos, solidumo.

Baltos pakabos turi švarią ir minimalistinę išvaizdą, tad lengvai dera prie įvairių dekoro stilių, pradedant Hygge, baigiant moderniais angliško stiliaus būstais.

Tinkamai parinkus vietas pakaboms, netvarkingą erdvę galima paversti gerai organizuota ir vizualiai patrauklia, nes joje nesimėtys daiktai.

Kokių tipų pakabas ant sienos galima naudoti jūsų projektuose?

Beveik nėra apribojimų, kokios sieninės pakabos gali būti naudojamos jūsų projektuose. Sėkmė ir geras rezultatas daugiausiai priklauso nuo to, kaip sėkmingai viską pasirinksite bei sumontuosite. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje yra tikrai platus pakabų asortimentas, todėl svarbu sutrumpinti savo paieškų laiką ir atsidaryti aktualiausias kategorijas.

Nors yra ir kabliukų, šios pakabų rūšys ant sienų yra populiariausios:

  • Auksinės;

  • Baltos;

  • Juodos;

  • Ant durų montuojamos;

  • Voniai skirtos.

Visi šie produktai tinka skirtingoms situacijoms bei skirtingiems poreikiams. Juodas pakabas lengva priderinti prie tamsesnių ir modernių interjerų, kur daug akmens ar akmens imitacijų, tamsių tonų medžio. Baltos spalvos pakabos dažniausiai montuojamos ant sienų būstuose su moderniais ar labiau minimalistiniais interjerais.

Pakabos, kabliukai ir kabyklos su aukso spalvos akcentais idealiai atrodys rustic stiliaus ar retro interjeruose bei ten, kur norisi daugiau prabangos, išskirtinumo ir autentiškumo.

Atkreipkite dėmesį ir į formas, linijas, kadangi tai – svarbus akcentas dizaino tęstinumui.

Ar galite naudoti pakabas ant sienos, kad sutaupyti vietos ir išlaikyti tvarką?

Tikrai taip. Ant sienos tvirtinamos pakabos tarnauja tam, kad leistų pakabinti daiktus ir jų nereikėtų laikyti ant kitų paviršių. Tai sutaupo vietą ir kartu padeda palaikyti tvarką.

Naudodamos vertikalią sienų erdvę, ir nukraudamos kitus paviršius nuo daiktų, pakabos padeda tam tikras patalpas padaryti tvarkingesnėmis. Paprasčiausias sprendimas, kurį naudoja dauguma – pakabos prieškambaryje ar drabužinėje. Ant jų kabinamos striukės, paltai, kepurės ir kiti daiktai, be kurių nepavyktų išeiti į lauką.

Kitas populiarus sprendimas – kabliukai arba pakabos vonioje. Ant jų telpa rankšluosčiai, chalatai bei jūsų persirengimui skirti drabužiai ar kiti reikmenys.

Dėl savo savybės taupyti vietą ir palaikyti tvarką, jos ypač naudingos mažesniuose butuose arba kambariuose, kuriuose nėra tiek daug vietos. Sieninės pakabos taip pat užtikrina, kad dažnai naudojami daiktai būtų lengvai pasiekiami, todėl sumažėja netvarka ir padidėja bendras erdvės funkcionalumas.

Plačiau