Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Daugiau
Matmenys mm.:
Paviršius
Ar yra sandelyje?

Fanera padengta fenolio plėvele

Fanera padengta fenolio plėvele, lygiu ir rifliuotu paviršiumi.

 

Dėl kitų storių ir matmenų kreipkitės į artimiausią pardavimo skyrių.

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Beržinė fanera dengta fenolio plėvele

Tankis, kg/m3: 640 - 700

Storis, mm: 4, 6.5, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 35

Matmenys, mm: 1220x2440, 1250x2500, 1500x3000, galimi ir kiti matmenys

Paviršius: L/L (abi pusės lygios), L/R (viena pusė lygi, kita rifliuota)

Rūšys: I, II

Plėvelė: ruda (galimos kitos spalvos pagal užsakymą:  žalia, geltona, raudona, pilka, juoda)

 

Topolinė fanera dengta fenolio plėvele

Pagal poreikį galime pasiūlyti fenoliu dengtą topolinę fanerą.

Paviršius: L/L (abi pusės lygios)

Plėvelė: tamsiai ruda, gramatūra: 120 g/m2

Storis, mm:  21

Matmenys, mm: 1220 x 2440

Tankis, kg/m3: 500

Jeigu jūsų projektui ar verslui reikalinga fanera, padengta fenolio plėvele – esate kaip tik ten, kur reikia. Fenoline plėvele dengta fanera yra tvirta ir universali statybinė medžiaga, skirta darbams, kur svarbi tiek solidi estetika, tiek aukštas atsparumas drėgmei. Ulmo klientai gali patogiai įsigyti ruošinius, kurių storis sieks iki 40 mm, o standartiniai matmenys - 2500x1250 arba 3000x1500 mm. Ji gali būti lygiu arba rifliuotu paviršiumi. Tokios savybės lemia, kad mūsų fanera su fenolio danga bus lengvai pritaikoma įvairiems baldų pramonės ir statybos ar apdailos darbų poreikiams. Užsakymus greitai pristatome visoje Lietuvoje.

Jeigu reikalingi kitų matmenų ruošiniai, maloniai kviečiame kreiptis į artimiausią pardavimo skyrių.

Kas yra fenolinė fanera?

Kaip ir sako pats pavadinimas, tai yra fanera, dengta fenoliu. Fenolis yra organinė medžiaga, C6H5OH. Paprastai, bent jau medienos apdirbimo ir statybų srityje ji naudojama OSB bei faneros apdirbimui bei fenolinio pagrindo klijų gamybai. Šio produkto savybės gali būti kiek panašios į aukšto slėgio plastikinio laminato pagrindą.

Beržo fanera, padengta fenoline plėvele pasižymi didesniu patvarumu ir aukštu atsparumu drėgmei bei net kai kurioms cheminėms medžiagoms, todėl ji idealiai tinka naudojimui net ir sudėtingesnėmis sąlygomis.

Kokie yra fenolinės faneros privalumai?

Pagrindinis fenoliu dengtos faneros privalumas – be galo aukštas atsparumas vandeniui ir cheminėms medžiagoms, kurį medžiui prideda būtent fenolio plėvelė. Dėl šių savybių produktas kartais įvardinamas ir kaip jūrinė fanera. Be to, fenolinė danga paprastai yra pakankamai tanki bei gali paslėpti ant paviršiaus esančius mažus netobulumus ar nelygumus.

Ulmo siūloma lygi arba rifliuota fanera su fenoline danga taip pat pasižymi tuo, jog yra tvirta ir ilgaamžiška, todėl ilgainiui ji visada taps bei išliks ekonomišku pasirinkimu.

Toks produktas dar kartais gali būti vadinamas bakalitine fanera dėl paviršiaus kietumo ir atsparumo.

Jeigu perkate pas mus, jūs galite rinktis ne tik naujus produktus ar prekes su akcija, kai beržinė rifliuota fenolinė fanera džiugina mažesne kaina, tačiau ir skirtingų storių bei matmenų ruošinius su lygiu/lygiu arba lygiu/rifliuotu paviršiumi. Be to, pagal individualų užsakymą galime pagaminti ir skirtingų matmenų ruošinius.

Kodėl fanera su fenolio plėvele yra populiari statybų srityje?

Statyboje bei interjero apdailoje fenolinės faneros populiarumą lemia jos tvirtumas, atsparumas drėgmei ir universalios panaudojimo galimybės.

Lygūs ruošiniai atrodo kaip slidi ruda fanera iš beržo, tad tinka ten, kur norisi gražios, gal net kiek prabangios išvaizdos. Toks paviršius bus atsparus trinčiai, nėra kenksmingas sąlytyje su maistu, nebijos drėgmės ir cheminių medžiagų. Tai leidžia ją naudoti baldų, laiptų gamyboje ar net apdailos srityje. Lygaus paviršiaus fenoliu dengta fanera statybose dažnai naudojama kaip klojinių plokštė.

Kur naudojama fenolinė jūrinė fanera?

 • Baldų gamybai. Fanera yra puikus pasirinkimas baldų gamybai dėl jos stiprumo ir ilgaamžiškumo.

 • Vidaus ir lauko apdailai. Fanera gali būti naudojama vidaus ir lauko apdailai, suteikiant jūsų projektui natūralų ir šiltą dizainą.

 • Bičių aviliams. Savo bičių aviliams jūs norite tik geriausios kokybės medžiagų, ir jūrinė fanera yra puikus pasirinkimas.

 • Gyvūnų narvams ir gardams. Fanera taip pat tinka gyvūnų narvams ir gardams, nes ji atlaiko drėgmę ir nesugalvotą šaltinį. 

 • Laiptų konstrukcijoms ir pakopoms. Mūsų fanera yra tvirta ir patikima, todėl ji idealiai tinka laiptų konstrukcijoms ir pakopoms.

 • Sienų konstrukcijoms. Naudojant fanerą sienų konstrukcijoms, galite pasiekti išskirtinį dizainą ir ilgaamžiškumą.

 • Vilkikų priekaboms, puspriekabėms ir konteineriams. Mes siūlome fanerą vilkikų priekaboms, puspriekabėms, konteineriams ir jų dugnams.

 • Sunkvežimiams. Fanera yra geras pasirinkimas sunkvežimių konstrukcijoms dėl jos stiprumo ir tvirtumo.

 • Betonavimo darbams. Jeigu reikalingi atsparūs betonavimo formos, mūsų fanera tinka puikiai.

 • Pastoliams. Pastoliams reikia medžiagos, kuri atlaiko drėgmę ir vandenį, todėl jūrinė fanera yra ideali šiam tikslui. 

 • Klojiniams. Mes siūlome fanerą klojiniams, kad jūsų grindys būtų tvirtos ir ilgaamžės.

 • Perdangoms. Fanera gali būti naudojama perdangoms, kad būtų užtikrintas patikimas konstrukcijos pagrindas. 

 • Lentynoms. Jūs galite naudoti mūsų fanerą lentynoms, kad organizuotumėte savo erdvę: garaže, dirbtuvėse ar sandėlyje.

 • Stalviršiams. Fanera yra puikus pasirinkimas stalviršiams dėl jos atsparumo trinčiai ir vandeniui.

 • Reklaminiams stendams. Mūsų fanera taip pat tinka reklaminiams stendams, kur reikalingas atsparumas drėgnoms oro sąlygoms.

 • Žaidimų aikštelėms, rampoms. Galite naudoti fanerą žaidimų aikštelėms ir rampoms, kad būtų užtikrintas tvirtumas ir atsparumas drėgmei.

 • Kitiems darbams, kur reikalaujama atsparumo drėgmei ir trinčiai. Mūsų jūrinė fanera yra universali medžiaga, kuri tinka įvairiems darbams, kur reikalaujama atsparumo drėgmei  ir trinčiai.

Plačiau