Filtruoti
Kainos rėžiai
Paviršius
Daugiau
Dekoras
Ar yra sandelyje?

Virtuvės HPL sienelės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

HPL yra daugiasluoksnė medžiaga, kuri gaminama pagal specifinę technologiją. Ją sudaro:

  • permatoma melamino plėvelė (viršutinis sluoksnis),

  • dekoratyvinis popierius, impregnuotas melamino derva (vidurinis sluoksnis)

  • fenolio dervose impregnuoti popieriaus lakštai (apatinis sluoksnis).

Gamybos metu visos šios medžiagos supresuojamos, priklijuojamos prie medžio drožlių plokštės MDP ir gaunamos virtuvės HPL sienelės.
Visi sluoksniai atlieka savo paskirtį. Galutinis produktas – HPL laminatas yra patvarus, gražiai atrodo bei leidžia pasiekti norimą rezultatą. Gamykliškai pagamintas virtuvės sieneles turime 4200x648 mm arba 4100x600 mm matmenų ir 6 arba 11 mm storio, reikiant kitų matmenų galime išpjauti pagal Jūsų virtuvės poreikius, o skirtingo storio ar spalvos, virtuvės HPL sieneles, patrauklia kaina galime pagaminti pagal Jūsų užsakymą. Visas gamyklines virtuvines sieneles galite įsigyti ir internetu. Prekių kataloge matysite įvairias spalvas bei variantus, kurie derės prie mūsų asortimente esančių virtuvinių stalviršių. Pasirinkite norimus produktus ir dėkite į krepšelį arba susisiekite su jums artimiausiu „Ulmo“ pardavimo skyriumi dėl individualaus užsakymo.

Koks yra virtuvinės HPL sienelės storis?

„Ulmo“ kataloge didžioji dalis gamykloje pagamintų virtuvės HPL sienelių yra standartizuoto – 6 arba 11 mm storio. Informaciją apie storius ir matmenis galite rasti produkto puslapyje.

Storis labai svarbus dėl kelių priežasčių. Pirma, nuo jo priklausys užimamas virtivinio stalviršio darbinis plotas, bei atstumas nuo sienos, plonesnis stalviršis visada atrodo estetiškiau. Nors storesnės HPL plokštės sienoms, stalviršiams ar baldams gali būti tvirtesnės.

Būtent 6 mm yra tas storis, kuris kone idealiai tinka virtuvės sienėlėms. Mūsų virtuvės HPL sienelės tinkamos naudoti net ir didelio intensyvumo ar daug apkrovos patiriančiose zonose. Paviršinė melamino plėvelė apsaugo po apačia esantį dekoratyvinį popierių bei popieriaus lakštus. Paviršius taip pat nebijo drėgmės, yra saugus sąlyčiui su maistu.

Storesnis HPL gali būti naudojamas ten, kur didesnės apkrovos, o plonesni lakštai bus tinkamesni dekoratyvumui kurti.

Kokios yra virtuvės HPL plokščių specifikacijos?

HPL virtuvės sienelių plokščių specifikacijas rasite prekės puslapyje. Jūs galite rasti specifines pozicijas arba net pateikti individualų užsakymą. Kadangi matmenys yra nurodomi prekės puslapyje, apžvelkime pagrindinius privalumus, kuriuos siūlo bet kuri „Ulmo“ HPL virtuvės sienelė, parduodama tikrai patrauklia kaina.

  • Jūs galite rinktis didelę spalvų bei paviršių įvairovę;

  • Kokybė ir patvarumas – mūsų parduodami gaminiai yra iš pačių patikimiausių tiekėjų;

  • Kokybiški klijai užtikrina gerą medžiagų sukibimą, tad HPL išliks vientisas net ir veikiamas drėgmės;

  • Saugumas – HPL džiugina atsparumu karščiui ir drėgmei;

  • Tinka namuose – virtuvės HPL sienelės yra saugios sąlytyje su maistu.

Kiek patvarus yra HPL?

Bet kuri sienelė, stalviršis ar kitas paviršius iš HPL džiugins ne tik patrauklia kaina, bet ir patvarumu.

HPL gaminamas supresuojant kelis popieriaus sluoksnius. Taip gaunamas tankus ir kietas paviršius. Tankus ir kietas – kokybiškas HPL paviršius nenusitrina, yra atsparus dėmėms, drėgmei bei karščiui. Šia medžiaga dengtus paviršius dažnai išvysime vonios kambaryje, virtuvėje, valgomajame.

Be to, HPL laikui bėgant išlaiko puikią estetiką. Spalva neblunka net ilgai veikiamas šviesos. Tai – patvarus ir patikimas apdailos sprendimas.

Plačiau