Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Šiukšliadėžės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Patogus, praktiškas ir šiuolaikiškas atliekų tvarkymas yra svarbus kiekvienam namų ūkiui. Kadangi auga poreikiai atliekų rūšiavimui ir norisi gyventi tvariau, šiukšliadėžės virtuvei turi atitikti šiuos poreikius. Auga ir reikalavimai praktiškumui. Vis daugiau žmonių nori, kad šiukšliadėžės nebūtų lengvai pastebimos, negadintų bendros estetikos, o nemalonūs iš jų sklindantys kvapai būtų kuo labiau valdomi. Dėl to populiarėja į stalčių įstatomos šiukšliadėžės bei šiukšlių rinkimo sistemos. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje parduodami ir būtent tokio tipo virtuvės priedai. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose yra svarbiausia informacija apie matmenis, talpą ir savybes. Tai svarbu žinoti prieš nusprendžiant, kurias šiukšliadėžes virtuvei pirkti.

Jūsų pateiktus užsakymus greitai suruošime atsiėmimui arba pristatysime visoje Lietuvoje. Nesvarbu ar ieškote sprendimo savo namams, ar esate profesionalai baldininkai bei apdailos, įrengimo sprendimų specialistai – čia turėtumėte rasti viską, ko reikia šiuolaikiškos virtuvės įrengimui.

Kaip išsirinkti šiukšliadėžę virtuvei?

Renkantis tinkamą virtuvės šiukšliadėžę reikia atsižvelgti į talpą, rūšiavimo poreikį ir į tai, ar labiau tiktų įmontuojamas, ar laisvai pastatomas šiukšliadėžės modelis.

Įvertinkite savo namų ūkio dydį ir susidarančių atliekų kiekį. Didesnėms šeimoms gali prireikti bent 30-50 litrų talpos šiukšliadėžės, jei nesinori nuolat nešioti pilnų maišų.

Jei prioritetas yra rūšiavimas, rinkitės šiukšliadėžių sistemą arba sprendimą su keliais skyriais, kad būtų lengva atskirti buitines atliekas nuo to, ką būtų galima perdirbti. Įmontuojamos šiukšliadėžės taupo vietą ir gali būti paslėptos spintelėse, todėl viskas atrodo švariau, o laisvai pastatomos šiukšliadėžės yra universalios ir jas lengviau nuvalyti ar perkelti.

Medžiaga, iš kurios dėžė pagaminta ir dangčio valdymo tipas (atidaromas ranka, pedalu ar jutikliniu būdu) taip pat turi įtakos higienai ir naudojimui.

Kaip rinktis tinkamą šiukšliadėžę, kad ji atitiktų jūsų poreikius?

  • Išsiaiškinkite, kokioje vietoje šiukšliadėžė stovės ar bus sumontuojama. Pagal tai įsigykite siauresnę ir aukštesnę arba platesnę, bet žemesnę;

  • Pagalvokite apie atliekų, daugiausiai susidarančių buityje, tipus. Tai padės nustatyti, kiek skyrių dėžėse reikėtų;

  • Jeigu norite sukurti prabangos ir komforto įspūdį, įsigykite sistemą stalčiuje su pritraukimu.

Šiukšliadėžės internetu

„Ulmas“ jums gali pasiūlyti labai įvairias šiukšliadėžes virtuvei. Nors asortimentas nuolat pildomas ir atnaujinamas, čia lengvai rasite:

  • 7, 11, 15, 20 l ir kombinuotas, didesnių talpų šiukšliadėžes bei jų sistemas;

  • Laisvai pastatomas, į stalčių įstatomas ir ištraukiamas šiukšliadėžių sistemas;

  • Vienas šiukšliadėžes arba į kelias dalis padalintas ištraukiamas sistemas, paruoštas rūšiavimui.

Prieš pirkdami būtinai patikrinkite matmenis ir talpą. Abu parametrai turi atitikti jūsų stalčiaus sistemos ir/ar buities poreikius. Tik tada, kai esate dėl to užtikrinti, įsigykite šiukšliadėžę į savo namus arba vystomam projektui.

Plačiau