Nefrasas

Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Reikia specialaus skiediklio ir tirpiklio? Tuomet jus gali sudominti mūsų siūlomas nefrasas, kurio naudojimas aktualus tiek pasidaryk pats projektų entuziastams, tiek menininkams, dirbantiems su aliejiniais dažais, tiek baldininkams ir profesionalams. Prekės puslapyje galite pamatyti produkto talpą ir kainą bei likučius fizinėse parduotuvėse. Pateiktą užsakymą taip pat pavyks atsiimti bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose, o taip pat ir rinktis pristatymą nurodytu adresu.

Kas yra nefrasas?

Daug kam gali kilti klausimas „Nefrasas – kas tai yra?“. Trumpiausiu būdu, kaip galima apibūdinti, tai yra specialus skiediklis, kuris gali būti naudojamas dažų, lakų, glaistų skiedimui. Ši medžiaga pakankamai greitai garuoja, tad ją galima naudoti ir viduje, ir lauke. Kai kuriais atvejais jos pritaikymas įmanomas ir metalinėms automobilio ar mechaninių įrenginių dalims valyti.

Chemine prasme, nefrasas - tai platus terminas, vartojamas apibūdinti įvairiems lakiems, degiems skystiems angliavandenilių mišiniams. Nefrasas gaunama distiliuojant naftą arba akmens anglių dervą. Šis skiediklis sudarytas iš sudėtingo angliavandenilių molekulių mišinio, kurio molekulėje paprastai yra nuo 5 iki 12 anglies atomų.

Kam naudojamas nefrasas?

Svarbu žinoti, jog nefraso naudojimas daugiausiai apima aliejinių, pentaftalinių ir gliftalinių bituminių dažų skiedimą. Tam tikrais atvejais su juo paprasta ne tik atskiesti dažus, bet ir valyti teptukus ar kitus dažymo įrankius. Jeigu naudojate minėto tipo dažus ar lakus, juos turite atskiesti taip, kad jie neprarastų savo naudingųjų savybių, o priemonė išlaikytų konsistenciją. Nefrasas tam ir skirtas. Nuolat pilant jį į dažų talpą ar indą nedideliais kiekiais ir maišant galima gauti pageidaujamą klampumą.

Labai dažnai nefrasą naudoja specialistai, kai reikia nuo metalinių ar kitų paviršių nuvalyti perteklinį ar pasenusį dažų sluoksnį. Jis taip pat dažnai naudojamas ruošiant paviršius: baldų ar kitų objektų, kurie pagaminti iš metalo. Nefrasas pašalins dažus ar riebalus nuo metalo, gumos ir kitų medžiagų.

Nefrasas internetu

Internetu jūs galite įsigyti 1 l talpos nefraso 80/120 buteliukus savo veiklai ar projektams. Užsakymai atsiėmimui fizinėse parduotuvėse paruošiami per 1-5 darbo dienas, o visoje Lietuvoje, nurodytais adresais pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Geriausia, kad pirkdami nefrasą internetu, užsakymą galite pateikti sau patogiu laiku, išvengiate eilių bei galite į krepšelį įtraukti ir kitas chemijos priemones, furnitūros prekes ar baldinius reikmenis. „Ulmas“ turi didžiulį cheminių priemonių ir baldų furnitūros asortimentą, tad galite rasti viską, ko reikia nuo A iki Ž. Be to, jeigu kyla klausimų dėl nefraso savybių ar kitų prekių, pristatymo, apmokėjimo, galite kreiptis į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys mūsų atstovai mielai patars ir rekomenduos geriausią sprendimą.

Plačiau