Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Mechanizmai

Mūsų siūlomus kampinius mechanizmus galite rasti šiame puslapyje: 

    Kampiniai mechanizmai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Norint, kad baldai ne tik gražiai atrodytų, bet ir atliktų pagrindines savo funkcijas ir palengvintų buitį ar darbą, reikalinga įvairi baldų furnitūra. Mechanizmai – svarbi furnitūra, kuri reikalinga: miegamuosiuose, virtuvėse, svetainėse, prieškambariuose, biuruose, vonios kambariuose ir ne tik. Baldininkams, interjero dizaino ir dekoro specialistams, remonto projektais apsiėmusiems namų šeimininkams ar bet kuriems kitiems klientams galėsime pasiūlyti platų furnitūros mechanizmų asortimentą. Čia rasite durų fiksatorius, lovos mechanizmus, pakėlimo ir spintelių atidarymo mechanizmus bei net spyruoklinius fiksatorius.

Visos prekės turi savo puslapius. Juose pateikta aktualiausia techninė informacija, kuri padeda ieškant tinkamos furnitūros, net ir labai specifinei paskirčiai. Jeigu kyla klausimų arba reikia patarimo dėl to, kurie mechanizmai jums tinka, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Mechanizmai: kas tai ir kaip jie veikia?

Bendra prasme, mechanizmai – funkcionalūs baldiniai komponentai, kurie leidžia baldo dalims judėti, jį reguliuoti ar stabilizuoti.

Paprastai šie mechanizmai veikia naudodami svertus, lankstus, krumpliaračius, spyruokles arba net kitokių tipų technologiją, kad palengvintų judėjimą arba suteiktų atramą.

Pavyzdžiui, atsilenkiančioje kėdėje specialus svirtinis mechanizmas reguliuoja kėdės atlošimo kampą.

Na, o stalčių bėgeliuose naudojami guoliai, kurie leidžia stalčių lengvai ir švelniai atidarinėti bei uždarinėti.. Mechanizmai balduose sukurti taip, kad juos paverstų dar patogesniais naudoti suteikdami jiems papildomo funkcionalumo.

Pagrindiniai mechanizmų tipai

Baldų mechanizmai gali būti labai įvairūs. Visi jie atlieka skirtingas funkcijas.

  • Durų fiksatoriai ir magnetai. Su jų pagalba durys arba lieka uždarytos, arba jas lengva atidaryti be rankenų (galima stumti).

  • Lovų mechanizmai. Tai - sulankstomi sofų-lovų ar lovų su daiktadėže rėmai, leidžiantys jas transformuoti arba atverti vieną dalį, kad pavyktų pasiekti daiktadėžę.

  • Pakėlimo mechanizmai. Naudojami televizoriaus spintelėse, baruose, valgomojo ar kitose spintelėse, kur praverčia platus atsidarymo ar status užfiksavimo kampas.

  • Spintų ir spintelių atidarymo mechanizmai. Dujiniai arba mechaniniai atidarymo bei pakėlimo mechanizmai lengvai pritaikomi spintų ir spintelių durelėms.

  • Spyruokliniai fiksatoriai. Užfiksuoja dureles ar segmentus spyruoklės pagalba bei juos atmeta.

Kiekvienas mechanizmas yra pritaikytas skirtingiems poreikiams, tad galima vienus pritaikyti vienoje erdvėje, o kitus – kitoje.

Mechanizmų pritaikymas kasdieniame gyvenime

Mechanizmai atlieka labai svarbų vaidmenį didinant didelio baldų kiekio funkcionalumą ir patogumą.

Sunku būtų įsivaizduoti modernią virtuvę, kur šeimininkės(-ai) nenorėtų, kad viršutinių spintelių durelės neatsidarytų į viršų. Mažame bute vietą taupo susilankstančios lovos. Patogu, jeigu galima reguliuoti tai, kiek atsidaro ir užsidaro durys. Visi šie dalykai įmanomi baldinės furnitūros – mechanizmų pagalba.

Plačiau