Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
HDF plokštė
Storis
Ar yra sandelyje?

HDF plokštės

Dažytos didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF)

 

UAB "Ulmas" siūlo šias HDF plokščių rūšis:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Didelio tankio medienos plaušų plokštės (angl. High-density fibreboard) yra viena populiariausių plokštinių medžiagų apdailos, baldininkystės ir interjero dekoravimo srityse. HDF – produktas, kurį patrauklia kaina galite įsigyti ir internetu, elektroninėje „Ulmo“ parduotuvėje. Mes jums siūlome dažytas, nedažytas bei faneruotas HDF plokštes. Rinkitės norimą storį, norimą dizainą bei įvairiausius matmenis. Visos kietos medžio plaušo plokštės turi savo prekės puslapius. Juos atsidarę rasite daug naudingos techninės informacijos, kuri gali praversti paieškoje. Jeigu turite klausimų, reikia patarimo arba norite individualaus pasiūlymo - kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Kodėl jos yra populiarios baldų gamyboje?

Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) baldų pramonėje labai išpopuliarėjo dėl savo tvirtumo, ilgaamžiškumo ir lygios apdailos. Skirtingai nei vidutinio tankio (MDF), HDF plokštės yra tankesnė ir tvirtesnė platforma baldų gamybai, tad idealiai tinka gaminiams, kur reikia didelio atsparumo. Tai gali būti durys, grindys ir kiti, baldai ir jų nugarėlės.

Kietos medžio plaušo plokštės tankis vienodas ir joje nėra "mazgų" ar tuščių ertmių, ją galima pjaustyti ir frezuoti, tad baldų dizaineriai turi laisvę kurti net ir sudėtingus bei daug detalių turinčius gaminius.

Negana to, lygus HDF paviršius tinka įvairiai tolesnei apdailai, įskaitant dažymą, frezavimą, laminavimą ir faneravimą, tad estetinio išpildymo klausimu beveik nėra ribų tam, ką įmanoma pasiekti ir kokiam stiliui baldą ar detalę pavyks pritaikyti.

Universalumas ir pakankamai patraukli HDF kaina, palyginti su medžio masyvu, lemia, jog tai bus labai geidžiamas pasirinkimas tiek biudžetinės, tiek aukštos klasės baldų linijoms. Plačiai paplitęs HDF naudojimas įrodo, kad ji absoliučiai pajėgi patenkinti kylančius reikalavimus dėl baldų kokybės, tvarumo ir dizaino lankstumo.

HDF plokštės privalumai ir panaudojimas

Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) turi aibę privalumų, dėl kurių jos naudojamos ne tik tradicinių baldų gamyboje, bet ir grindų dangoms, dailylentėms ir dekoratyviniams akcentams gaminti. Vieni iš pagrindinių HDF pliusų - tvirtumas ir ilgaamžiškumas. Jie atsiranda dėl didelio tankio plokštės kompozicijos, kuri suteikia kiekvienam gaminiui ir segmentui didesnį atsparumą smūgiams, sutrenkimams, įtampoms, įbrėžimams ir įlenkimams. Dėl atsparumo HDF plokštė ypač tinka didelio judėjimo zonoms ir reikmėms, kur ilgaamžiškumas yra prioritetas Nr.1. Na, o tiek daugelyje namų, tiek komercinių patalpų zonų, prioritetų sąraše ilgaamžiškumas gali būti pats svarbiausias dalykas. Tai lemia didelį HDF populiarumą. Ji naudojama naudojama įvairiose srityse - nuo architektūrinių elementų padengimo, sudėtingų durų konstrukcijų iki stalviršių, o tai rodo universalumą.

Be to, lygus ir vienodas HDF paviršius užtikrina nepriekaištingą estetiką, nesvarbu, ar plokštės dažytos, faneruotos, ar laminuotos. Tai palengvina dizainerių darbą. Pavyzdžiui, faneruotas plokštės paviršius leidžia džiaugtis unikalia medžio estetika ar kita norima spalva bei tekstūra už gerokai mažesnę kainą nei kainuotų medienos masyvas.

HDF turi ir dar vieną privalumą - matmenų stabilumą. Ji yra apsaugota nuo deformacijų net esant nepastovioms aplinkos sąlygoms, todėl net bėgant metams, kokybiška ir tinkamai sumontuota HDF plokštė išlaikys struktūrinį vientisumą.

Be to, didelio tankio medžio plaušų plokštė yra pakankamai ekologiškas pasirinkimas. Ji dažnai gaminama iš perdirbto medžio pluošto, taip palaikant tvarią gamybos praktiką. HDF Šių privalumų - derinys lemia, kad HDF yra geras pasirinkimas įvairiose srityse.

HDF savybės ir charakteristikos

Didelio tankio plaušų plokštės (HDF) tankis paprastai viršija 750 kg/m³. Tai leidžia plokštei atlaikyti dideles apkrovas. Ji yra standi, atspari deformacijai. Toks tankis gaunamas suspaudus medienos pluoštus aukštoje temperatūroje ir veikiant dideliam slėgiui, tad susidaro vientisa ir smulkios tekstūros plokštė, idealiai tinkanti tiksliam apdirbimui ir detaliam darbui.

Lygus, neporėtas medžiagos paviršius yra puikus pagrindas įvairioms apdailos medžiagoms, įskaitant skaitmeninę spaudą, dažymą ir faneravimą, todėl dizaineriams HDF gali būti tarsi drobė, ant kurios pavyks sukurti norimą dizainą.

Pakankamai geros HDF šilumos ir garso izoliacijos savybės padeda ją išnaudoti net grindims ar sienų plokštėms. Tinkamai sumontavus, didindamas patalpų komfortas ir pasiekiamas norimas jaukumo, privatumo efektas.

Mūsų siūlomame asortimente yra E1 ir E0,5 formaldehido emisijos lygių plokštės, jos atitinkana aukščiausius sveikatos ir saugos standartus. Jeigu turite specialių reikalavimų ar pageidavimų, kreipkitės į mūsų pardavėjus ir Jie atsakys į Jūsų klausimus dėl plokščių emisijos.

Plačiau