Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Aukštis, mm
Diametras, mm
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Spintelių kojelės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldų gamintojams, remonto specialistams, restauratoriams ir mėgstantiems pasidaryk pats projektus pasiūlysime didelį baldų furnitūros asortimentą. Mūsų el. parduotuvėje galite patrauklia kaina įsigyti viską, ko prireiks baldų funkcionalumo didinimui ir estetikos gerinimui. Kataloge yra įvairių matmenų, standartinių bei reguliuojamų metalinių baldinių kojelių, kurios puikiai tiks spintelėms svetainėse, prieškambariuose, virtuvėje, miegamajame ir bet kurioje kitoje erdvėje. Visos prekės turi savo puslapius. Juose nurodomi spintelės kojelės matmenys, savybės bei kaina. Jeigu norite, kojeles galite užsisakyti atsiėmimui į bet kurią „Ulmo“ prekybos vietą arba gauti nurodytu adresu. Galimybės apmokėti užsakymus, padarytus internetu – taip pat lanksčios.

Kaip pasirinkti tinkamas spintelių kojeles?

Geriausios spintelės kojelės turėtų atitikti du pagrindinius kriterijus. Visų pirma jos privalo suteikti baldui reikalingą atramą bei padidinti jo funkcionalumą, ergonomiškumą. Stovėdama ant kojų, spintelė turi būti stabili, neklibėti ir nedrebėti, o kojelės taip pat privalo būti pasiruošusios atlaikyti pilnai užkrauto baldo svorį. Dar svarbus ir kojelės aukštis, tačiau, jeigu tiksliai nežinote, koks matmuo būtų geriausias, rinkitės reguliuojamo aukščio kojeles.

Antras akcentas – estetika. Įvertinkite spintelės matmenis, medžiagas, iš kurių ji pagaminta, proporcijas bei išskirtinumą. Pagal tai rinkitės panašiomis savybėmis pasižyminčias kojeles, kad būtų sukurta vizualinė darna.

Kaip pritvirtinti spintelių kojeles?

Viskas priklauso nuo kojelės tipo. Visgi, dauguma kojelių jau turi specialias skyles, pro kurias pritvirtanami varžtai ir, naudojant specialų tvirtinimo elementą, kojelės sujungiamos su baldo korpusu. Visgi, dar gali reikėti atlikti tam tikrus gręžimo darbus į pačios spintelės korpusą. Dėl to pridėkite kojeles bei tvirtinimo detales, pasižymėkite varžtams skirtų skylių vietas, jas pragręžkite smulkesniu grąžtu (paruošiamosios skylės) ir pasiruoškite tvirtinimui. Tada jau pridėkite savo kojeles ir įsukite varžtus. Patikrinkite stabilumą ir, jei reikia, pareguliuokite pačios spintelės kojelės aukštį. Tik tada, kai esate užtikrinti dėl to, kad kojelės laikosi tvirtai, verskite spintelę ant jų ir statykite. Priešingu atveju atsiras rizika kažką sulaužyti.

Spintelių kojelės: funkcionalumas ir dizaino privalumai

  • Kojelės yra svarbus priedas spintelei, kadangi palengvina valymą, suteikia patogesnę galimybę baldą perkelti bei padaro daiktus, ant jos, lengviau pasiekiamais;

  • Estetine prasme kojelės gali papildyti baldo dizainą, jį išbaigti;

  • Kartais kojelių dizaino savybės lemia, kad jos tampa ta trūkstama dalimi, dėl ko spintelė iš karto ima geriau atrodyti bendroje erdvėje;

  • Reguliuojamos kojelės leidžia subtiliai pakeisti baldo aukštį ir poziciją pasikeitus aplinkybėms (pvz., atvykus svečiams).

Plačiau