Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Kiti lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Kadangi turime labai gausų lankstų ir furnitūros prekių asortimentą, šioje kategorijoje pristatysime visus lankstus ar jiems skirtus priedus, kurie negalėtų patekti į kitas kategorijas. Čia rekomenduojame pasižvalgyti baldininkams, remonto specialistams ir net DIY projektų mėgėjams. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia techninė informacija bei furnitūros elementų kainos. Kai išsirinksite geriausią variantą, dėkite prekes į krepšelį, pateikite užsakymą, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje.

Kokie yra kitų lankstų tipai ir kaip jie gali pakeisti jūsų projektus?

Šioje kategorijoje atsidurs ne tik kitų kategorijų lankstai, tačiau ir jų priedai ar komplektavimui reikalingos detalės, kurių nepavyktų priskirti kitoms kategorijoms. Pirkėjai čia ras: cinkuotas sklendes, ribotuvus durelėms, unikalių formų bei paskirčių lankstus, tvirtinimus durelėms bei ne tik.

Nagrinėjant jų įtaką projektams, svarbu paminėti tai, kad lankstas padeda durelėms, plokštėms ar detalėms atlikti savo pagrindinę funkciją – atsidaryti bei užsidaryti. Tinkamai panaudojus, lankstai ir jų detalės suteiks plokštei ar durelėms mobilumo, kurio reikia.

Ką turėtumėte žinoti apie kitus lankstus ir jų privalumus

Kiekvienas lankstas ar jų priedas gali būti labai naudingas konstruojant baldus, juos remontuojant ar didinant funkcionalumą. Kiekvienas lankstas taip pat gali turėti unikalias savybes, dėl kurių išsiskiria pritaikymo galimybės. Apie lankstus ir jų privalumus reikia žinoti tai, kam jie skirti, kokie jų privalumai ir techninės galimybės. Taip pat įsitikinkite, kad tvirtinimo sprendimas atitinka turimą vietą bei yra įmanomas.

Kaip tinkamai pasirinkti kitus lankstus pagal savo projektų poreikius?

  • Patikrinkite ar lankstas yra tinkamo dydžio. Jis turėtų tilpti numatytoje vietoje ir pakeisti seną lankstą arba neišsikišti iš už durelių, nesiremti į lubas, dugną.

  • Patikrinkite ar lankstas galės atlaikyti jam keliamą apkrovą.

  • Įsitikinkite ar lankstas gali būti tvirtinamas prie medžiagos, iš kurios yra pagamintos durelės ar plokštė. Pavyzdžiui, stiklui gali reikėti labai specifinių lankstų, o medžiui ar metalui gali reikėti skirtingų tvirtinimo elementų.

  • Pasistenkite įvertinti, kokių papildomų funkcijų iš lanksto tikitės. Pritraukimo funkcija ar platus atsidarymo kampas gerokai padidins baldo funkcionalumą ir vertę.

Plačiau