Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Ištraukiamos rankšluosčių kabyklos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Virtuvės priedai prisideda prie to, kad būtų patogiau prižiūrėti tvarką, rūpintis buitimi ir atlikti tokias užduotis kaip maisto gaminimas, indų plovimas, šluostymas ir ne tik. „Ulmas“ gali pasiūlyti ir internetu įsigyti skirtingo ilgio ištraukiamas dvipirštes rankšluosčių kabyklas bei kitus susijusius furnitūros priedus. Tokį sprendimą įsigyti verta visiems namų šeimininkams, kurie galvoja apie pasidaryk pats projektą arba baldininkams bei interjero sprendimų kūrėjams, turintiems darbų. Kokybiškos chromuotos arba aliuminio kabyklos ilgai tarnauja, joms nekenkia drėgmė. Labai elegantiško ir nuosaikaus dizaino kabyklos tinka prie daugumos stilių ir nekenkia bendrai darnai tarp interjero elementų. Jau dabar užsisakykite tokias kabyklas ir padidinkite bet kurios virtuvės erdvės patogumą.

Ką reikėtų žinoti apie ištraukiamų rankšluosčių kabyklų naudą ir naudojimo patogumą?

  • Ištraukiama kabykla įprastai taupo vietą, tačiau akimirksniu galima gerokai padidinti jos naudingumą;

  • Toks sprendimas nepakeičia ir neišbalansuoja virtuvės ar kitos patalpos interjero dizaino darnos;

  • Turint tokią kabyklą atlaisvėja erdvė ant stalviršių bei kitų paviršių;

  • Galima džiaugtis geriausia įmanoma higiena, nes šlapi rankšluosčiai gali išdžiūti, vanduo nenusistovi ir išvengiama nemalonių kvapų įsivyravimo.

Ištraukiamos rankšluosčių kabyklos: kokie yra praktiški sprendimai šioje srityje?

Bene praktiškiausiu sprendimu galima laikyti vadinamąsias dvipirštes kabyklas. Jos leidžia patogiai pakabinti ne vieną, o net kelis įvairių matmenų virtuvinius rankšluostukus. Tokia kabykla neužima daug vietos bei nėra invazyvi ar reikli konstrukcine prasme. Ją galima lengvai pritvirtinti visur, kur turite numatę vietą. Nebus sunku išnaudoti jos privalumus, nes rankšluosčius užkabinti ir nusiimti pavyks tikrai lengvai.

Kaip lengvai sumontuoti ištraukiamą rankšluosčių kabyklą?

Ištraukiamos rankšluosčių kabyklos montavimas paprastai yra paprastas ir lengvai atliekamas darbas. Žmogui pakanka bazinių pasidaryk pats įgūdžių, todėl daugumai namų šeimininkų tai yra įgyvendinamas bei net smagus projektas.

Mūsų parduodamos kabyklos gali būti įsigyjamos su visa reikalinga montavimo įranga ir aiškiomis instrukcijomis.

Jums reikia išmatuoti ir pažymėti vietą, kurioje norite kabyklą montuoti, išgręžti skyles laikikliams ir varžtais pritvirtinti juos prie sienos. Tada prie laikiklių pritvirtinama ir pati ištraukiama kabykla. Svarbu užtikrinti, kad sistema būtų sumontuotas tinkamame aukštyje ir, jei įmanoma, papildomai atremta, nes tai suteiks papildomo stabilumo. Paprastai pakaks tik gręžtuvo (suktuvo), žymeklio, atsuktuvo, gulsčiuko ir šiek tiek laiko. Kruopščiai pasiruošus montavimas turėtų užtrukti ne ilgiau nei keliolika-keliasdešimt minučių.

Plačiau