Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Aukštis, mm
Daugiau
Ilgis, mm
Daugiau
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Stalčių bėgeliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Susijusios kategorijos

Gaminate baldus? Norite sutvarkyti seną problemą namuose ir galvojate apie pasidaryk pats projektą? O gal užsiimate buto ar baldų remontu? Tokiu atveju jums tikrai bus aktualūs stalčių bėgeliai, kuriuos „Ulmas“ pasiūlys savo el. parduotuvėje. Čia rasite įvairių matmenų ir skirtingą funkcionalumą siūlančius stalčių bėgelius savo baldams ir projektams. Atsidarykite prekės puslapį ir daugiau sužinosite apie tai, kuo pasižymi dominantis stalčiaus bėgelis bei kokios jo galimybės. Įsidėkite produktus į krepšelį, apmokėkite, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje.

Kaip išrinkti tinkamus stalčių bėgelius ir ką su jais galima padaryti?

Jeigu jums reikalingi bėgeliai stalčiams, turime keletą patarimų dėl pasirinkimo ir pritaikymo. Jais vadovaujantis įsigysite tinkamiausią produktą bei labiausiai padidinsite baldų funkcionalumą.

  • Pradžioje įvertinkite, koks galėtų būti bendras stalčiuje planuojamų laikyti daiktų svoris. Sunkiau apkrautiems stalčiams, pavyzdžiui, kuriuose laikoma daug indų, reikalingi pajėgesni bėgeliai, paprastai, su ritininiais guoliais. Jeigu svoris nebus reikšmingas ar didelis, galite apie tai daug negalvoti.

  • Antras žingsnis – išmatuoti stalčius bei spintelės, komodos matmenis, kad bėgeliai atitiktų stalčiaus ilgį ir spintelės gylį. Tikslūs matavimai padeda išvengti problemų montuojant ar papildomų galvos skausmų.

  • Trečias etapas – bėgelių specifikos vertinimas. Stalčiaus bėgeliai gali būti visiškai ištraukiami, turintys soft close, push-open ar kitas panašias funkcijas. Atsižvelkite į tai, kai ieškote tinkamo varianto.

Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie bėgeliai turi greito atlaisvinimo mechanizmą, kuris palengvina montavimo, išėmimo, remonto procesus.

Pasirinkę tinkamus stalčių bėgelius, galėsite turėti erdves ir vietas daiktams laikyti, prie kurių bus labai patogu prieiti, tvarkytis ir jomis rūpintis. Bėgeliai gali būti naudojami virtuvėse, biuruose, darbo kambariuose, miegamuosiuose, svetainėse, prieškambariuose.

Jeigu norite, stalčių bėgelių montavimas padidins senų baldų funkcionalumą ir gali tapti svarbia restauravimo ar atnaujinimo projekto dalimi.

Stalčių bėgeliai: kodėl jie yra svarbus organizavimo sprendimas?

Nors bėgeliai stalčiui atrodo kaip labai nereikšmingas sprendimas ir apie jį daug kas nesusimasto, iš tiesų tai jie gali turėti labai didelę naudą.

1. Efektyviai išnaudojama erdvė. Jei galima pilnai ištraukti stalčius, erdvė labai efektyviai išnaudojama, nes galima paprastai pasiekti, kad ir stalčiaus gale esančius daiktus.

2. Daugiau funkcionalumo ir komforto. Jeigu stalčiai turi Push-open ar Soft-close funkcijas, baldas iš karto gali įgauti labiau premium pojūtį ir juo naudotis pasidaro patogiau, paprasčiau, maloniau.

3. Atsiranda patvarumas ir stabilumas. Gerai parinkti stalčių bėgeliai padidina viso baldo ilgaamžiškumą ir stalčiaus stabilumą, nes išlaiko svorį, nesusilanksto ir nestringa. Viskas juda švelniai, vientisai.

4. Mažiau triukšmo. Minkštai užsidarantys bėgeliai sumažina triukšmą namų aplinkoje, todėl galima labiau atsipalaiduoti, nepažadinate miegančių, netrukdote kitiems dirbantiems.

5. Universalumas. Stalčių bėgelius galima naudoti įvairiose vietose - nuo virtuvės ir vonios kambario iki biuro baldų, darbužinių, spintų, spintelių ar net dirbtuvėse. Tai – universalus sprendimas su beveik neribotomis pritaikymo galimybėmis.

6. Negadina estetikos. Šiuolaikiniai stalčių bėgeliai sukurti taip, kad puikiai derėtų su visų tipų spintelėmis ir išlaikytų estetinį baldų vaizdą.

Galiausiai – daugumos stalčių bėgelių tvirtinimas tikrai nėra sudėtingas, tad praplėsti funkcionalumą nebus sunku.

Plačiau