Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Stumdomų durų sistemos

Parsisiųsti GTV stumdomų durų sistemų komplektavimo Microsoft Excel bylą. Spauskite čia.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės į pardavimų skyrių.

 

UAB "Ulmas" siūlomos stumdomų durų sistemos:

Patikslinkite paiešką

Susijusios kategorijos

„Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje jūs galite įsigyti kokybiškas stumdomų durų sistemas, mechanizmus ir priedus jiems. Asortimentą šioje kategorijoje sudaro:

  • Baltos ir juodos spalvos 10 ir 18 mm stumdomų durų sistemos;

  • Bėgeliai stumdomoms durims;

  • Profiliai stumdomoms durims;

  • Ratukai stumdomoms durims;

  • Kita.

Internetu galite parsisiųsti ir GTV stumdomų durų sistemų komplektavimo bylą. Padėti renkantis ir atsakyti į klausimus visada pasiruošę ir mūsų specialistai. Kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių ir raskite viską, ko reikia jūsų projektui ar darbui.

Stumdomų durų sistemų privalumai

Stumdomų durų mechanizmai ir sistemos turi didelių privalumų. Daugiausiai pliusų galima įžvelgti taupant vietą ir erdvę bei dėl estetikos.

Skirtingai nuo tradicinių varstomųjų, stumdomosioms durims nereikia papildomos erdvės, kurios reikalautų varstomų durų lankas. Dėl to šie mechanizmai ir sistemos idealiai tinka mažoms ar kompaktiškoms patalpoms bei ten, kur norisi išlaikyti erdvumo efektą.

Ši savybė leidžia džiaugtis lankstumu dėl baldų išdėstymo ir interjero planavimo. Tinkamai pasirinkus mechanizmą, stumdomų durų mechanizmai interjerui taip pat suteikia modernumo ir elegancijos, o pačios durys gali papildyti likusią interjero stilistiką arba su ja žaismingai kontrastuoti.

Didelės baltos arba įstiklintos stumdomos durys gali padidinti natūralios šviesos srautą, patenkantį į patalpą. Taip sukursite atviresnę ir erdvesnę patalpą. Galiausiai verta paminėti, kad sistema padės įrengti stumdomas duris, kurios gali būti funkcinė ir dekoratyvinė kambario pertvara viename, pagal poreikį sklandžiai sujungianti arba atskirianti skirtingas zonas.

Kaip naudojamos stumdomų durų sistemos?

Stumdomų durų sistemas galima pritaikyti tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Jas galima įrengti kaip pertvaras vidaus patalpose, spintų duryse arba net terasose, balkonuose taip sukuriant patogų išėjimą ir įėjimą iš lauko į vidų ar atvirkščiai.

Montuojant labai svarbu, kad bėgeliams būtų parinktas lygus paviršius, nes nuo to priklauso sklandus veikimas. Bėgelius ir mechanizmus galima tvirtinti iš viršaus ir iš apačios arba tik iš apačios, iš viršaus, priklausomai nuo atramos, vietos ir lūkesčių.

Pritaikymas pagal dydį, medžiagą ir durų skaidrumą leidžia jas integruoti į įvairius architektūrinius stilius - nuo minimalistinio iki tradicinio ar net pompastiško. Komercinėse patalpose stumdomos durys gali padidinti posėdžių salių ir biurų funkcionalumą, optimizuoti erdvės panaudojimą ir kurti atvirą, bendradarbiavimui pritaikytą aplinką.

Stumdomų durų sistemos internetu

Internetu yra itin patogu įsigyti stumdomų durų sistemas, mechanizmus, priedus bei bet kokią kitą furnitūrą. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose bus naudinga techninė informacija ir ne tik. Taip pat primename, kad savo pateiktus užsakymus galite atsiimti bet kurioje fizinėje parduotuvėje arba atsiųsime nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Plačiau