Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Dvipusė lipni juosta

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldininkams, apdailos specialistams, namų meistrams ar įvairiais projektais užsiimantiems mėgėjams bei profesionalams gali būti reikalinga įvairių tipų dvipusė lipni juosta. „Ulmas“ gali pasiūlyti tokius produktus, kaip 3M dvipusė lipni juosta bei analogus iš tokių garsių prekės ženklų kaip Hranitape, Tesa ir kitų. Visi lipnios juostos produktai turi savo atskirus puslapius, kuriuose galite susipažinti su techninėmis juostos charakteristikomis, juostos ilgiu ir ne tik. Įsidėjus prekę į krepšelį ir apmokėjus, užsakymą greitai paruošime bei pasistengsime, kad išsirinkta dviguba lipni juosta baldams, interjero akcentams, dekorui ar net kitiems sprendimams greitai jus pasiektų. Pasidairykite ir po likusį katalogą. Kartu su 3M, Hranitape bei Tesa dvipusėmis juostomis parduodamos ir kitų tipų lipnios juostos bei platus furnitūros prekių asortimentas, reikalingas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Dvipusė lipni juosta - tvirti ir patikimi klijai

Lipni dvipusė juosta turi turėti itin kokybiškus klijus, nes tik dėl gero sukibimo iš abiejų pusių ji yra nepakeičiama priemonė tiek profesionaliame darbe, pramonėje, tiek buityje. Šis universalus produktas yra švari, greitai pritaikoma ir pakankamai patvari alternatyva tradiciniams tvirtinimo būdams, kaip kad klijai, varžtai, vinys ir kniedės. Stipri, dvipusė lipni juosta užtikrina vientisą sukibimą tarp įvairių skirtingų medžiagų, be jokio papildomo tvirtinimo ar invazijų. Tarp pirmaujančių šios srities prekės ženklų išskirtinę kokybę demonstruoja Hranitape ir Tesa, kurių produkciją jums ir siūlome.

Dvipusė lipni juosta 3M yra tarsi etalonas šioje rinkoje. Ją profesionalai ir pradedantieji renkasi, nes jau ilgus metus 3M garsėja kokybiškais tokio tipo gaminiais. Būtent 3M lipni juosta išskiria tuo, kad itin gerai sukimba jau nuo pat pradžių. Joje naudojami akrilo klijai, tinkantys ir švelnių, ir šiurkščių medžiagų fiksavimui. Galima rasti ir tą pasirinkimą, kuri klijavimo juosta būtų atspari drėgmei ir tiktų darbui su cheminėms medžiagoms. Dėl to, ne viena mūsų siūloma dviguba lipni juosta tinka naudoti automobilių pramonės, elektronikos ir statybos srityse. Kai kuriomis juostomis galima klijuoti net metalą, plastiką ir stiklą, taip pat ir daug kitų medžiagų.

Hranitape juostos kone idealiai tinka medienos apdirbimo ir baldų pramonei. Jos gaminiai pritaikomi dekoratyvinėms plokštėms, apdailos detalėms ir kitiems elementams klijuoti. Panaudoję specialias valymo priemones, paviršių lengvai paruošite akriliniams klijams, kurie ir yra bene pagrindinė priežastis, dėl ko tai bus labai stipri lipni juosta.

Tesa – ne tik stipri lipni juosta, bet ir papildomas savybes galintis turėti produktas. Prie prekių pavadinimų bei jų puslapiuose galite rasti naudingos informacijos, parodančios, kad juosta gali tikti nelygiems paviršiams, yra atspari vandeniui, UV spinduliams, tinka lauko sąlygoms ir/ar specialiai pritaikyta veidrodžiams.

Informacija prekės puslapyje padės rasti tai, kas labiausiai atitinka lūkesčius.

Raskite tobulą dvipusę lipnią juostą kiekvienam projektui

Norint, kad sukibimas būtų geras ir ilgalaikis, reikia suprasti konkrečius sujungiamų medžiagų charakteristikas ir jungčiai tenkantį aplinkos poveikį. Tada reikia turimą informaciją palyginti su skirtingos juostos savybėmis. Štai kaip užtikrinti, kad pasirinktumėte tinkamiausią, būtent dvipusę lipnią juostą savo poreikiams:

1. Įvertinkite medžiagas, kurias dažniausiai klijuojate. Skirtingos juostos geriau prilimpa prie tam tikrų medžiagų. Nors mūsų Tesa, Hranitape bei kitos juostos gerai sukimba su beveik bet kokia medžiaga, nustatykite, ar klijuojate lygius paviršius, pavyzdžiui, stiklą, ar šiurkščius, pavyzdžiui, medieną.

2. Atsižvelkite į medžiagų svorį. Įsitikinkite, kad juosta gali išlaikyti klijuojamų objektų svorį.

3. Patikrinkite atsparumą aplinkos poveikiui. Jei juosta bus veikiama drėgmės, temperatūros svyravimo, karščio, UV spindulių ar kitų elementų, ieškokite tokių juostų, kurios būtų tam atsparios.

4. Ieškokite specialių savybių. Kai kurios juostos ne tik yra atsparios aplinkos poveikiui, bet ir turi tinkamą estetiką, kad geriau integruotųsi į bendrą vaizdą. Tai gali būti permatoma, juoda, balta lipni juosta ar kitoks papildomas privalumas.

Plačiau