Tvirtinimo juosta

Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Jeigu atliekate remontą, esate montuotojai, užsiimate interjero apdaila arba tiesiog apsiėmėte dideliu pasidaryk pats projektu, jums gali būti reikalinga tvirtinimo juosta. Kokybišką juostą patogiai galite įsigyti internetu, „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje. Pas mus rasite didelį, įvairių matmenų bei savybių juostos asortimentą, taip pat ir metalinę tvirtinimo juostą, tvirtinimo plokšteles ir ne tik. 3M, Tesa bei Hranitape tvirtinimo juosta atitiks tiek mėgėjiško, tiek profesionalaus projekto reikalavimus bei leis sujungti ir suklijuoti kelis skirtingus objektus.

Kas yra tvirtinimo juosta?

Tvirtinimo juosta - tai universalus reikmuo, juostelė, padengta lipnia medžiaga. Tokia juostelė skirta objektams tvirtinti arba sujungti kartu nenaudojant tradicinių tvirtinimo detalių, pavyzdžiui, varžtų ar vinių.

Mūsų asortimente yra juostų, kurie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant plastikus, audinius ir metalus. Tokia juosta dažnai turi lipnų pagrindą, kad būtų lengva atlikti tvirtinimą.

Klijų savybės gali būti įvairios, kad atitiktų skirtingus poreikius - nuo laikinų iki nuolatinių klijų. Dėl paprasto naudojimo, pritaikomumo ir to, kad juostą galima sukarpyti pagal dydį, ji yra neįkainojamas priedas daugelyje sričių - nuo buitinių užduočių iki pramoninio naudojimo.

Kam naudojama tvirtinimo juosta?

Tvirtinimo juosta naudojama įvairiose pramonės šakose. Taip yra dėl to, kad ji lengvai pritaikoma ir patogi naudoti. Nereikia beveik jokių įgūdžių ar žinių, kad pavyktų sutvirtinti du ar kelis elementus su tokia juosta.

Tvirtinimo juostos nėra vien tik lipnios. Kai kurie produktai gaminami taip, kad atlaikytų nepalankias sąlygas. Asortimente turime produktų, atsparių drėgmei, UV spinduliams. Jie gali būti naudojami net ir tose erdvėse, kur konstrukciją veiks išorės sąlygos. Didelio populiarumo sulaukia dvipusės tvirtinimo juostos, skirtos tvirtinti daiktus taip, kad jos nesimatytų.  

Dėl šių savybių vienos ar kelių rūšių juostos idealiai tinka remonto darbams namuose, automobilių taisymui, elektroninių prietaisų tvirtinimui ir darbui su baldais, furnitūra, priedais prie baldų.

  • Drėgmei atspari juosta puikiai tinka naudoti vonios kambaryje ir virtuvėje, kur drėgmės lygis yra didesnis nei įprastas.

  • Karščiui atspari juosta tinka virtuvėse bei gamybinėse patalpose, kur temperatūra gali pakilti iki 200 °C

  • UV spinduliams atsparios juostos pasiūlys patvarumą, ilgaamžiškumą, o klijai turėtų laikytis tvirtai net panaudoti lauke ar ant lauko baldų.

  • Dvipusės juostos yra švarus ir efektyvus sprendimas tvirtinti medžiagas ten, kur vinys ar varžtai būtų netinkami ar estetiškai nepatraukli išeitis, pavyzdžiui, gaminant rankdarbius, dekoruojant baldus arba surenkant produktą vartotojui.

Tvirtinimo juosta internetu

Internetu paprasta įsigyti visų rūšių tvirtinimo juostas. Prekės puslapyje rasite visą aktualią techninę informaciją apie juostas. Jeigu kyla klausimų arba norite rekomendacijos - kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys profesionalai patars tai, kas labiausiai atitiks jūsų poreikius. Internetu pateiktus užsakymus greitai paruošime atsiėmimui arba pristatysime visoje Lietuvoje.

Plačiau