Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Daugiau
Aukštis, mm
Diametras, mm
Ar yra sandelyje?

Metalinės stalo kojos

Jeigu ieškote elektra reguliuojamų stalo kojų, jas galite rasti paspaudę ant šios nuorodos:

Reguliuojamo aukščio stalo kojos

 

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

„Ulmas“ siūlo platų baldų furnitūros elementų asortimentą internetu, kuriame yra ir įvairios baldų kojos, įskaitant iš metalo pagamintas kojas stalams. Kataloge rasite ir elektra reguliuojamo aukščio stalo kojų bei sistemų, ir įvairaus dizaino, skirtingų formų, aukščių bei spalvų, tvirtas, metalines kojas stalams. Kiekviena prekė turi savo puslapį. Jį atsidarius galite sužinoti, iš kokio metalo tiksliai pagamintos dominančios stalo kojos, kokių matmenų yra metalinės kojos, kokia jų kaina ir ne tik. Kartu kataloge parduodamos ne tik metalinės kojos stalams, bet ir jų tvirtinimo, apdailos elementai. Čia galite rinktis ir patogiausią pristatymo bei apmokėjimo būdą iš daugelio galimų.

Koks metalas geriausiai tinka stalo kojoms?

Mūsų asortimente daugiausiai yra iš aliuminio bei plieno pagamintos metalinės kojos stalams.

Tiek aliuminis, tiek ir plienas yra puikūs pasirinkimai stalų kojoms. Jie turi skirtingų privalumų. Aliuminis yra lengvas, atsparus korozijai ir dėl to neapsunkina baldų struktūros, juos galima stumdyti ar perkelti. Gražiai apdirbtas aliuminis turi ir estetinės vertės, tad prideda interjerui modernumo.

Na, o štai iš plieno pagamintos metalinės kojos stalui pasižymės kone neprilygstamu  tvirtumu ir ilgaamžiškumu, todėl tinka stalams, kurie turi atlaikyti didelį svorį.

Kaip atlikti metalinių stalo kojų apdailą?

Nors čia jūs galite rasti įvairių formų ir spalvų metalines stalo kojas, priklausomai nuo interjero, dar gali norėtis arba praversti jas papildomai apdailinti to tikrai nereikia, mūsų asortimente esančios kojos stalams yra pilnai paruoštos naudojimui.

Paprastai pirmuoju pasirinkimu būna miltelinis dažymas, todėl mūsų kojos jau bus nudažytos. Jo metu sukuriama patvari ir patraukliai atrodanti metalinio furnitūros elemento apdaila. Jeigu norite, įmanomas ir chromavimas. Tokiu būdu išgaunamas šviesą atspindintis paviršius.

Apdirbimas gerokai pailgina metalinių kojų tarnavimo laiką, todėl į mūsų siūlomas kojas verta investuoti savo lėšas. Su dažymo, padengimo apsauginėmis priemonėmis arba chromuojant galima pagerinti tai, kaip atrodo metalinė stalo koja bei apginti ją nuo nepalankių išorės aplinkos veiksnių.

Kodėl pasirinkti metalines stalo kojas jūsų baldams?

Metalinės gali būti geresnės nei dauguma alternatyvų, pavyzdžiui, medinės stalo kojos.

Iš metalo gaminama furnitūra yra populiarus pasirinkimas dėl tvirtumo ir didelės dizainų įvairovės. Tokios kojos dažniausiai atrodo elegantiškai ir moderniai, be to, gali išlaikyti sunkius stalviršius ir didelį kiekį daiktų nesulinkdamos bei nesulūždamos.

Metalinės kojos yra daug labiau atsparios deformacijai ir puvimui (lyginant su mediena) ir pažeidimams, todėl baldų furnitūra turėtų tarnauti ilgiau. Dėl galimybės nesunkiai pagaminti įvairių formų ir stilių kojas, tikėtina, kad ir mūsų kataloge rasite kojas, tinkančias bet kokiai dekoro temai - nuo pramoninio urban stiliaus iki šiuolaikinio minimalizmo. Be to, metalinės kojos reikalauja labai mažai priežiūros.

Plačiau