Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Daugiau
Matmenys mm.:
Faneros rūšis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Drėgmei atspari fanera FSF

Drėgmei atspari beržinė fanera.

Šios faneros sluoksniai suklijuoti vandeniui atspariais klijais, pagamintais formaldehidinių dervų pagrindu. Fanera skirta naudoti drėgnose patalpose ir atvirame ore.

 • Matmenys, mm: 1220x2440, 1250x2500, 1500x3000, galimi ir kiti matmenys

 • Storis, mm: 4, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 35, 40, 50

 • Medienos rūšis: beržas

 • Atitinka E1 emisijos klasę

 • Paviršius gali būti šlifuotas ir nešlifuotas

Dėl kitų sandėlyje palaikomų storių ir matmenų kreipkitės į artimiausią pardavimo skyrių.

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Priklausomai nuo išorinių medienos lakštų ir jų apdirbimo kokybės, plokštės skirstomos į rūšis, kurios lemia jų kokybę ir tolimesnę jų panaudojimo sritį:

Foto  Rūšis   Aprašymas

B (I)

Paviršius švarus, be užtaisymų. Galimos iki 15mm sveikos šviesios ir tamsios suaugusios šakelės iki 5 vnt/m2.

Be didesnių įtrukimų - galimi 0,2 mm pločio, iki 200 mm ilgio. Sveikas spalvos pasikeitimas leidžiamas nedaugiau kaip 15% lapo paviršiaus.

Aukščiausios rūšies fanera tinka lakavimui, beicavimui, permatomam ar pusiau permatomam dažymui, paliekant natūralų medžio raštą.

BB (II)

 Paviršius be šakų, šakos išpjaustytos ir įklijuoti užtaisymai. Galimos iki 25mm sveikos šviesios ir tamsios suaugusios šakelės iki 10 vnt/m2. Gali pasitaikyti didesnių įtrukimų.

Šios rūšies fanera puikiai tinka dažymui, bei padengimu kitomis medžiagomis, kaip aukšto slėgio laminatai (HPL), natūralūs medžio lukštai.

CP (III)

 Paviršius turi sveikų šakų, galimi spalvos pakitimai, faneros banguotumas.

III rūšies fanera skirta padengimui su neskaidriomis apdailos medžiagomis.

C (IV)

 Paviršius nešlifuotas, šakotas, galimi lukšto įplyšimai, šakų iškritimai, įplyšimų užtaisymai, spalvos pakeitimai.

Šios rūšies fanera naudojama statybos darbams, ten, kur paviršiaus išvaizda nėra aktuali.

 

Jūsų projektui ar veiklai reikalinga drėgmei atspari fanera? Ulmo elektroninėje parduotuvėje rasite skirtingų matmenų, rūšių bei storių, kokybišką beržinę FSF fanerą. Suteikiame patogią galimybę visiems baldininkams rinktis tai, kas labiausiai atitika jūsų poreikius. Mūsų FSF fanera atitinka E1 emisijos klasę, gali būti nuo 4 iki 50 mm storio bei pačių įvairiausių matmenų. Jūsų patogumui siūlome ir šlifuotą, ir nešlifuotą plokščių ir ruošinių paviršių.

Drėgmei atspari fanera FSF: privalumai ir naudojimo sritis

Fanera, atspari drėgmei (FSF) idealiai tinka įvairioms statybos bei apdailos darbų reikmėms. Ji puikiai pritaikoma aplinkoje, kurioje vyrauja didesnė santykinė drėgmė. Paruošus specialiomis priemonėmis. Ulmo FSF fanera džiugins ilgaamžiškumu, todėl yra vertingas pasirinkimas tiek interjero, tiek eksterjero projektams.

Drėgmei atspari fanera beržinė FSF turi daug privalumų. Pirma, dėl didelio atsparumo drėgmei ji idealiai tinka vietose, kuriose reikalingas tvirtumas, didesnė drėmė bei tam netinkamos kitos medžiagos.

Drėgmei atspari fanera išsiskiria ir patrauklia kaina, kurią tikrai pateisina jos ilgaamžiškumas ir minimalūs priežiūros reikalavimai. Impregnuota fanera turi daug aukštesnį atsparumą drėgmei už standartinę fanerą, todėl gerokai pailgėja jūsų gaminių tarnavimo laikas. Jei vyksta akcija, FSF, atspari drėgmei fanera jums gali kainuoti net pigiau nei įprastai.

Be to, fanera, atspari drėgmei, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ar Klaipėdoje, klientų pageidavimu gali būti gaminama ir pagal individualų užsakymą. Dėl to prašome susisiekti su jums artimiausiu Ulmo pardavimo skyriumi.

Ką reiškia FSF fanera?

FSF yra trumpinys, kuris reiškia drėgmei atsparius klijusFSF, drėgmei atspari fanera yra daugiasluoksnis plonų, suklijuotų, šiuo atveju beržinės ar alksninės medienos lakštų gaminys. FSF yra daugiasluoksnis produktas, kurį turi sudaryti trys ar daugiau faneros sluoksnių. Jie privalo būti sudėti tokiu būdu, kad tarpusavyje sujungtų lakštų medienos pluošto kryptis, vienas kito atžvilgiu būtų statmeni.

Tokia konstrukcija taip pat padidina atsparumą drėgmei. Kiekvienas faneros sluoksnis ne tik, kad sudėtas taip, jog stabdytų drėgmės skvarbą, dar yra suklijuotas specialiais drėgmei atspariais klijais ir papildomai impregnuotas.

Kokios yra faneros FSF naudojimo sritys?

 • Karkasinėse konstrukcijose: grindų dangoms, stogams, pastoliams ir kitoms laikinoms konstrukcijoms statyti;

 • Apdailos darbams: daugiasluoksnė fanera (FSF) dažnai naudojama vidaus ir išorės apdailai kaip dekoratyvinė, izoliuojanti danga apdailoje;

 • Mechaninėje inžinerijoje geležinkelių vagonų, autofurgonų gamyboje ir laivų statyboje: pertvaroms, grindims, sienoms, sėdynėms, korpuso dalims ir ne tik;

 • Baldų ir durų gamyboje;

 • Gaminant daugkartinio naudojimo pakavimo medžiagas (dažniausiai – dėžutes, padėklus);

 • Gaminant bei statant reklamines konstrukcijas, vaikų žaidimų aikšteles ir ne tik.

Plačiau