Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Medžio klijai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

„Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galite patrauklia kaina įsigyti Hraniquick, Hranipur, Akfix bei High Tack ar kitų gamintojų bei kitų prekės ženklų medžiui skirtų klijų bei hermetikų. Prekių asortimente sudaro poliuretatiniai klijai medžiui, dvikomponenčiai klijai medienai bei hermetikas. Visi produktai turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia informacija apie talpas, klijų savybes bei kainas. Perkant internetu geriausia yra tai, kad iškart galite rasti sprendimą pagal savo biudžetą bei rinktis pristatymą ar atsiėmimą sau patogiausioje vietoje. Internetu pateiktus medžio klijų ar kitos chemijos užsakymus per 2-3 darbo dienas turėtume pristatyti visoje Lietuvoje arba per 1-5 darbo dienas paruošime atsiėmimui bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje.

Kaip medžio klijai gali būti naudingi įvairiems projektams?

Medienos klijai, ypač dvikomponenčiai ir poliuretaniniai klijai, yra nepakeičiamas sprendimas įvairiuose projektuose - nuo paprastų „pasidaryk pats" rankdarbių iki sudėtingų medžio dirbinių ir baldų gamybos.

Poliuretaniniai klijai yra tvirti bei atsparūs drėgmei, todėl idealiai tinka lauko baldams, sodo projektams ir klijuojant bene bet kokius komponentus, kuriuos galėtų paveikti lietus, drėgmė, šlapios sąlygos.  

Klijams kietėjant jie šiek tiek išsiplečia, užpildo nedidelius tarpus ir užsandarina tarpus.

Dvikomponenčiai klijai medžiui, kuriuose išvien veikia derva ir kietiklis, tinka projektams, kur reikia išskirtinio tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Šie klijai puikiai tinka konstrukcinėms jungtims, sunkiems baldams ir remonto darbams, kai sujungimas turi atlaikyti didelę apkrovą ar svorį. Tad klijų panaudojimas gana nemažai priklausomas nuo to, ką ruošiatės gaminti ar taisyti.

Kodėl medžio klijai yra svarbus įrankis medžiagų sujungimui ir ką reikėtų žinoti apie juos?

Medienos klijai yra labai svarbus įrankis ar priedas medžio apdirbimo ir statybos pramonėje. Jų pagalba galima sudaryti tvirtas jungtis tarp kelių medienos komponentų ar tarp medžio ir kitų medžiagų.

Poliuretaniniai klijai ne tik atsparūs drėgmei, bet ir "lankstūs", todėl jie tinka projektams, kurie gali būti veikiami jėgų. Dviejų komponentų klijai pasižymi dar didesnio tvirtumu, todėl jie būtini konstrukciniams darbams, kur svarbiausia saugumas ir ilgaamžiškumas.

Naudojant šiuos klijus svarbu suprasti jų stingimo laiką, pritaikymo būdus ir jų sąveiką su įvairiomis medžiagomis. Pavyzdžiui, poliuretano klijai kietėdami reaguoja su drėgme, todėl reikia šiek tiek sudrėkinto paviršiaus, o dviejų komponentų klijams gali reikėti vieną dalį tepti ant vieno paviršiaus, o ant kito – aplikuoti antrą dalį. (Visada pasitikrinkite kaip tinkamai naudoti ant klijų pakuotės)

Kaip pasirinkti tinkamus medžio klijus?

Renkantis projektui tinkamus medienos klijus reikia atsižvelgti į tai, kokias tiksliai detales klijuojate, aplinkos sąlygas ir reikiamą jungties tvirtumą.

Taip pat labai svarbu atsižvelgti į klijų stingimo laiką laiką. Poliuretaniniai klijai gali turėti ilgesnį atvirą laiką (iki 25-45 min), tinkamą sudėtingiems mazgams, o dvikomponenčiai klijai labiau pritaikomi ten, kur reikia greito sukibimo, galbūt nėra tiek daug detalumo.

Plačiau