Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Užpildas
Matmenys mm.:
Daugiau
Paviršius
Dekoras
Ar yra sandelyje?

Compact HPL laminatai

Aukšto slėgio laminatas Compact HPL (juodu užpildu)

Compact HPL - diaugiasluoksnė lakštinė medžiaga, gaminama aukšto slėgio ir aukštos temperatūros sąlygomis presuojant kelis sluoksnius popieriaus. Paviršius atsparus vandens ar garų poveikiui, karščiui, braižymams, trinčiai, todėl dažniausiai naudojami darbo stalų, virtuvinių stalviršių ir sienelių, vonios baldų, baldų fasadų, pertvarų gamybai. HPL compact plokščių vidus dažniausiai būna juodas arba baltas.

Siūlome šias Compact HPL apdirbimo paslaugas: compact pjovimas, frezavimas (kraštinės apdirbimas, skylių viryklei, maišytuvui ir kriauklei pjovimas, pjovimas kampu), kraštinės poliravimas.

Galimybė užsakyti compact HPL plokštę iš plačios Pfleiderer spalvų ir paviršių gamos.

Dėmesio - spalvos kompiuterio ekrane gali neatitikti tikrosios plokštės spalvos!

Sandėliuojame:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Susijusios kategorijos

Domina kokybiški Compact tipo HPL laminatai? Jų reikia jūsų projektui, verslui ar gamybai? Galite drąsiai ieškoti optimalaus varianto internetiniame „Ulmo“ prekių kataloge. Katalogas yra tikrai platus, todėl bus galima rasti patinkančią spalvą, norimą storį, geriausiai tinkantį dekorą, paviršiaus tipą, matmenis ir ne tik. Net, jeigu norisi nestandartinio, individualaus gaminio, galite kreiptis į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių ir gaukite asmeninį pasiūlymą dėl Compact HPL laminato paruošto pagal individualius reikalavimus.

Pagal poreikį, jūsų kompaktinio Compact HPL laminato užsakymą galėsime pjaustyti, frezuoti, paruošti montavimui su viryklėmis, maišytuvais, kita technika, poliruoti kraštus bei net pasiūlyti itin platų spalvų ir paviršių gamą iš plataus skirtingų žinomiausių gamintojų asortimento.

Kas yra HPL Compact laminatas?

Kompaktinis Compact HPL laminatas yra daugiasluoksnė lakštinė medžiaga. Kaip ir įprastas HPL laminatas, Compact versija yra gaminama supresuojant kelis popieriaus sluoksnius aukštu slėgiu bei aukštoje temperatūroje. Compact HPL plokštės paviršius yra atsparus įvairiems poveikiams: drėgmei, garams, karščiui, jis taip greit nesibraižo ir nenusitrina. Būtent dėl šios priežasties 10 mm, 12 mm ar 15 mm kompaktinis Compact HPL laminatas dažnai sutinkamas namų ar komercinių patalpų interjere. Jis puikiai tinka stalų, stalviršių, sienelių, baldų, pertvarų gamybai. Dėl atsparumo jis tiks ne tik įprastose erdvėse, bet ir, pavyzdžiui, vonioje ar virtuvėje.

Kuo skiriasi HPL ir kompaktinis Compact HPL?

Vienas iš pagrindinių kompaktinio Compact HPL laminato ypatumų yra tai, kad jo vidus "užpildas" dažniausiai būna juodas arba baltas nors gali būti įvairių spalvų.

Kitas svarbus įprasto HPL ir HPL Compact skirtumas yra pačio gaminio storis ir inžinerinės savybės. Standartinis HPL, paprastai bus plonesnis. Jis skirtas klijuoti ant MDP, MDF ar net OSB - medžio drožlių plokštės. Įprastą HPL daugiausia galima pamatyti naudojamą dekoratyviniams paviršiams.

Na, o štai kompaktinio Compact HPL lakštai yra storesni ir standesni. Baldininkai ir apdailos specialistai juos dažniausiai naudoja be papildomo pagrindo.

Dėl šios savybės kompaktinė Compact HPL plokštė tinka ten, kur reikia didesnio standumo bei atsparumo smūgiui. Jos gali būti patikimesnis sprendimas, kaip sienų plokštės, baldų apdaila ir stalviršiai ir panašiai.

Kokie yra kompaktiško Compact HPL trūkumai?

Sunku išskirti tokio universalaus produkto trūkumus. Jie paprastai aktualūs tik tada, jeigu Compact HPL naudosite ne pagal paskirtį. Tačiau galima paminėti tai, kad dėl didesnio storio ir standumo, plokščių montavimas reikalauja įgūdžių ir gerų įrankių. Lakštai nėra lankstūs, o kaina taip pat gali būti aukštesnė.

Plačiau