Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Tipas
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Spintos rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldininkams, interjero dizaineriams ar namų šeimininkams „Ulmas“ gali pasiūlyti platų furnitūros asortimentą. Spintų estetikai pagerinti bei funkcionalumui padidinti galime pasiūlyti įvairių formų, spalvų ir savybių rankenėles. Toks furnitūros elementas gali pakylėti bendrą patalpos estetiką ir palengvinti naudojimąsi stalčiais, durelėmis. Visos spintų rankenėlės turi savo prekės puslapį. Jame galite rasti svarbiausią informaciją apie medžiagą, iš kurios rankenėlė pagaminta, jos matmenis bei kitą specifiką.

Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje.

Kaip išsirinkti tinkamas spintos rankenėles?

Renkantis spintų rankenėles, reikia atsižvelgti ir į furnitūros funkcionalumą, ir į estetinį rankenėlės grožį. Pradžioje visiems klientams rekomenduojame įvertinti savo kambario stilių. Moderniam interjerui bei modernių formų baldui visada labai tinka elegantiškos, pailgos ar kampuotos nerūdijančio plieno rankenėlės. Na, o klasikinėje aplinkoje dėmesio vertas sprendimas - apvalios medžio rankenėlės.

Mūsų kataloge rankenėlės spintoms dar skirstomos ir pagal padengimą. Sendintas žalvaris, chromas ir matinis nikelis - populiarūs pasirinkimai, kurie priderinami prie įvairių spalvų ir raštų.

Pereinant nuo estetikos prie funkcionalumo - rankenėlės dydis turėtų būti proporcingas pačiai spintai. Be to, rankenėle privalo būti patogu naudotis. Tad, jeigu stalčius ar durys – didelių gabaritų, ir rankenėlė turi būti didelė.

Jei renkatės naujas rankenėles jau turimam baldui, pasitikrinkite, kad būtų tik viena, ta pati skylė tvirtinimui arba toks pat žingsnis.

Kaip spintos rankenėlės gali pakeisti jūsų interjero išvaizdą?

Spintų rankenėlės gali pagerinti ne tik pačio baldo, bet ir viso interjero estetiką. Rankenėlė – tai visada į akis krentantis baldo elementas bei dažnai naudojama furnitūra. Jeigu tai – drabužių spinta, už rankenėlės imti gali tekti dešimtis kartų kiekvieną dieną.

Rankenėlės - mažos detalės, kurios gali apjungti visą interjerą, papildyti arba pabrėžti temą. Pakeitus rankenėles galima atnaujinti seną spintą ir suteikti jai naują, modernią išvaizdą už labai patrauklią kainą.

Pavyzdžiui, plonos, minimalistinio dizaino rankenėlės gali pridėti kambariui modernumo, o puošnios, retro, senovinės stiliaus rankenėlės - klasikinės elegancijos. Daug reiškia ir medžiagos bei paviršiaus apdaila. Vienos akcentuoja modernumą, kitos – prabangą bei klasiškumą.

Kaip lengvai pakeisti spintos rankenėles?

Jeigu jums reikalingos naujos rankenėlės spintoms, turbūt aktualu ir pakeisti senas. Jas reikėtų išsukti ir išimti iš vietos. Paprastai tam reikės atsuktuvo.

Jeigu įsigijote analogiško tipo, taip pat tvirtinamą rankeną, papildomų įrankių darbui nereikės. Tačiau, jeigu skiriasi tvirtinimo detalės arba žingsnis, turėkite ir grąžtą. Išgręžkite paruošiamąsias skyles ir tada išgręžkite tvirtinimo elementams skirtą, pilno skersmens angą.

Plačiau