Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Blum pakėlimo mechanizmai

BLUM pakėlimo mechanizmai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norint įsirengti stalčius, spinteles ar dureles namuose, komercinėse ar kito pobūdžio patalpose, gali būti reikalingi specialūs furnitūros sprendimai. Austrijos kompanija Blum yra vienas iš lyderių gaminant kokybišką furnitūrą. Baldininkai, namų šeimininkai, interjero apdailos specialistai ar meistrai iš „Ulmo“ el. parduotuvės gali patogiai įsigyti Blum pakėlimo mechanizmus Aventos. Asortimente turime įvairių tipų Aventos mechanizmus su atmetimo, švelnaus uždarymo funkcijomis. Kartu rasite ir lankstus, kelių lygių svertus, kampų ribotuvus ir ne tik.

Prekės puslapyje rasite svarbiausią techninę informaciją, kuria pasižymi Blum mechanizmai pakėlimui. Rūšiuokite produktus, kad greičiau rastumėte tai, ko reikia, o mes pasirūpinsime sparčiu Blum furnitūros pristatymu visoje Lietuvoje.

Kokius privalumus gali suteikti jums Blum Aventos pakėlimo mechanizmai?

Aventos vardu žymimi visi Blum pakelimo mechanizmai. Savo funkcionalumu, kaina ir kokybe jie atitinka aukščiausius reikalavimus.

Šiuolaikinėse gyvenamųjų patalpų erdvėse, o ypač virtuvėse, Aventos mechanizmai pasitarnaus padidindami komfortą buityje. Šios sistemos sukurtos siekiant maksimalaus patogumo naudojantis spintelėmis. Aventos palengvina ir pagreitina priėjimą prie spintelių turinio, nes pakėlus, fasadinės durelės gali pasislinkti ir pasilikti ten, kur jas užfiksuosite. Taip bus paprasta išsitraukti viską, ko reikia iš spintelės.

Visi Aventos furnitūros elementai suderinti su BLUMOTION technologija, kuri sujungia lengvą atidarymą su sklandžiu ir tyliu uždarymu. Tai – aukščiausio lygio komfortas ir kiekvienas uždarymas ar atidarymas sukurs pojūtį, kad naudojatės premium segmento furnitūra.

Blum daug dėmesio skiria gaminių patvarumui ir funkcionalumui. Mechanizmai pagaminti taip, kad atlaikytų kasdienį naudojimą ir derėtų su kuo platesniu dizainų bei stilių asortimentu. Svarbu paminėti ir tai, kad Blum furnitūros sprendimų, Aventos dizainas ir funkcionalumas pelnė tarptautinį pripažinimą, daugybę apdovanojimų, kurie liudija aukščiausią gaminių ir paslaugų kokybę.

Kaip pasirinkti tinkamą Blum Aventos pakėlimo mechanizmą jūsų baldams?

Jeigu jus domina Blum pakėlimo mechanizmai patrauklia kaina, beveik bet kokį šios serijos sprendimą rasite mūsų el. parduotuvėje. Tačiau kaip išsirinkti tinkamą variantą?

1. Įvertinkite, kokiems baldams ir kokioje patalpoje mechanizmas reikalingas bei skirkite laiko HK-S, HK TOP, HF, HS, HL, HK-XS ir kitų serijų Aventos sistemų pažinimui.

2. Maksimaliam komfortui yra sukurtas HF Aventos pakėlimo mechanizmas, skirtas pakelti vienu metu dviejų dalių fasadą net iki 1040 mm aukščio, tokiu būdu leidžia patogiai pasiekti net keletą spintelės lentynėlių vienu atidarymu. Jei projektuojami mažesnio aukščio fasadai, Jums puikiai tiks HK-S ar HK-TOP pakėlimo mechanizmai, svarbu tik neviršyti maksimalių leistinų fasadų aukščių naudojant šiuos mechanizmus.

3. Kiekvienas Aventos modelis turi skirtingus jėgos koeficiento lygius, pritaikytus skirtingo svorio ir dydžio durelėms. Įsitikinkite, kad pasirinktas modelis gali išlaikyti jūsų fasadinės durelių dalies svorį ir matmenis.

4. Jei projektuojamos mažesnio gylio nei 240 mm spintelės, įprasti Aventos mechanizmai netilps, vienintelis galimas sprendimas šiuo atveju bus HK-XS pakėlimo mechanizmas

5. Dalis Blum mechanizmų, pavyzdžiui HF, neturi mechaninės atmetimo TIP-ON funkcijos, todėl projektuojant spinteles be rankenėlių ir renkantis HF mechanizmą, Jums papildomai reikės SERVO-DRIVE elektrinės atidarymo sistemos.

Ieškant geriausio pritaikymo galimybių, naudinga pasikonsultuoti su „Ulmo“ specialistais, kurie rekomenduos, patars bei atsakys į klausimus. Susisiekite jau dabar.

Plačiau