Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Lankstai

Baldų lankstai

 

UAB "Ulmas" siūlomi lankstų tipai:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

„Ulmas“ jums gali pasiūlyti itin didelę furnitūros prekių įvairovę. Tarp vienų iš reikalingiausių produktų baldininkams, pasidaryk pats projektų mėgėjams ar remonto specialistams – lankstai. Šie furnitūros elementai suteikia galimybę atidaryti, atverti, užverti ir praplėsti baldų ar interjero elementų funkcionalumą. Asortimente į patogias prekių kategorijas suskirstyti: baldiniai, baro, durelių, lovos, spintelių, stiklo lankstai, įvairių matmenų variantai, lankstai su pritraukimu bei net baldų amortizatoriai.

Pasinaudokite patogiais rūšiavimo ir filtravimo įrankiais, kad greičiau rastumėte, kuris lankstas labiausiai tiks jūsų projektui. Mes pasirūpinsime sparčiu užsakymo įgyvendinimu bei pristatymu ar paruošimu atsiėmimui visoje Lietuvoje.

Lankstų rūšys ir tipai

Mūsų klientai elektroninėje parduotuvėje gali rasti platų įvairių lankstų asortimentą. Viskas patogiai suskirstyta į kategorijas, tad trumpai apžvelkime lankstų rūšis bei tipus:

  • 26 mm - mažesni už standartinius (35 mm,) todėl daugiausiai būna naudojami lengvoms arba mažoms spintelių durelėms.

  • 35 mm - tai standartinio dydžio lankstai, idealiai tinkantys daugumos spintelių durelėms.

  • Baldiniai - specialiai pritaikyti baldams. Jie gali būti įvairaus dydžio ir formos, tinkami įvairiems gaminiams - nuo mažų dėžučių iki didelių spintų.

  • Baro - pakelia nemažas apkrovas ir idealiai tinka baro baldams, durelėms.

  • Durelių – pakankamai standartiniai lankstai, naudojami baldinių, namų viduje stovinčių bei pagalbinių patalpų durelėse.

  • Su pritraukimu - populiarus pasirinkimas šiuolaikinėms spintoms ar durelėms. Jis prideda prabangos ir kokybės pojūtį.

  • Lovos - šie lankstai daugiausiai naudojami sulankstomose lovose arba lovose su daiktadėže bei palaiko lovos konstrukcijos judėjimą ir svorį.

  • Spintelių - labai plati prekių kategorija, kurioje rasite matomus ir paslepiamus vyrius, pritaikytus naudoti įvairių tipų spintose.

  • Stiklo – ypatinga furnitūra, specialiai sukurta stiklinėms durims ar besilankstančioms stiklo plokštėms, pritaikyta saugumui bei komfortui.

Asortimente yra ir kiti lankstai. Į šią kategoriją priskiriami specializuota furnitūra, pritaikyta unikalioms arba rečiau naudojamoms reikmėms. Galiausiai, čia pirkėjai dar ras baldų amortizatorius. Nors amortizatorius – ne lankstas, tačiau jie dažnai naudojami kartu, siekiant kontroliuoti judančių baldų dalių greitį ir sušvelninti sutrenkimus bei baldo durelėm atlikti push-open funkciją.

Lankstų naudojimas: gudrybės ir patarimai

Lankstas yra labai universaliai pritaikoma furnitūros detalė. Kai kalbama apie jų naudojimą, kelios gudrybės ir patarimai gali padėti džiaugtis tiksliai, švelniai užsidarančiomis bei atsidarančiomis durelėmis labai ilgą laiką.

Pirma, tam labai svarbu pasirinkti tinkamą lankstų tipą. Sunkioms durims reikalingi tvirti ir patvarūs, o mažesnėms spintelių durims gali pakakti paprasto, gal net ir plastikinio varianto.

Didelės įtakos rezultatams turi ir kokybiškas lankstų tvirtinimas bei skylių gręžimas. Net ir nedidelis neatitikimas gali viską išbalansuoti ir durys neužsidarys, klius, furnitūra jų nepritrauks arba neatleis taip, kaip reikia.

Periodiškai sutepkite metalinius vyrius tinkamu lubrikantu (tepalu). Taip išvengsite girgždėjimo ir prailginsite jų tarnavimo laiką.

Švelniai užsidarančius lankstus su pritraukimu gali prireikti reguliariai reguliuoti, kad švelnus pritraukimas.

Be to, daugiau drėgmės turinčioje aplinkoje, pavyzdžiui, vonios arba virtuviniai lankstai turėtų būti pasirinkti taip, kad nebijotų drėgmės arba padengiami antikorozine danga. Taip išvengsite problemų bei prailginsite jų tarnavimo laiką.

Paskutinis patarimas - visada įsitikinkite, kad naudojami varžtai yra tinkamo dydžio ir tipo, atitinkantys lankstų ir medžiagos, į kurią jie tvirtinami, reikalavimus.

Lankstų įvairovė: nuo plastiko iki metalo

„Ulmo“ el. parduotuvėje galima rasti daugybę lankstų variantų, pradedant plastikiniais, baigiant metaliniais. Kiekvienas produktas turi unikalias savybes bei privalumus.

Plastikinė furnitūra yra trapesnė, bet dažnu atveju ir pigesnė. Ji daugiausiai naudojama lengvoms durelėms ar varteliams atidaryti, kur lankstas patiria mažesnę apkrovą. Didelis privalumas, kad plastikas yra atsparus korozijai ir idealiai tinka aplinkoje, kur metalui kiltų problemų (pvz., vonia).

Kita vertus, metaliniai lankstai, pagaminti iš cinkuoto plieno ar kitų metalų, visada džiugins tvirtumu ir kokybe. Jie labiau pritaikyti atverti sunkias, dideles duris, vartelius ar išskleisti baldus. Be to, metaliniai vyriai daugumai patinka ir dėl to, jog estetiškai dera prie skirtingų stilių ir dizaino.

Pasirinkimas tarp plastikinių ir metalinių vyrių daugiausia priklauso nuo konkrečių naudojimo reikalavimų, įskaitant svorį, lankstymo dažnumą, aplinkos sąlygas ir estetinius lūkesčius.

Kodėl lankstai yra naudingi daugelyje situacijų?

Lankstai atlieka pagrindinį vaidmenį judinant baldų dureles ar kitus komponentus ir suteikiant prieigą prie tam tikrų talpų ar erdvių.

Jie leidžia sklandžiai atidaryti duris, dangčius, plokštes ir vėliau jas užverti. Lankstai taip pat suteikia konstrukcinę atramą, išlaiko didelį svorį ir kartu leidžia kontroliuoti durelių, vartelių ar plokščių judėjimą.

Dėl skirtingų dydžio, medžiagų ir konstrukcijos universalumo jie tinka įvairioms reikmėms - nuo mažų papuošalų dėžučių iki masyvių durų.

Lankstų pritaikymas ne tik namuose, bet ir darbo vietose, komercinėse patalpose

Lankstas gali būti pritaikomas ne tik namuose, bet ir darbo vietose ar komercinėse patalpose. Biuruose jie montuojami spintose, spintelėse.

Komercinėse patalpose didelę apkrovą atlaikantys vyriai naudojami dažnai judinamose arba didesnėse durelėse. Tai gali būti darbo vieta, eksponuojamas sprendimas ir ne tik.

Plačiau