Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Ar yra sandelyje?

Laminuota fanera

 

Laminuota fanera (melamino plėvele)

Beržinė, drėgmei atspari fanera, laminuota melamino plėvele, liaudiškai vadinama šviesi balta arba spalvota laminuota fanera.

  • Storis: 9 - 45 mm
  • Matmenys: 1250 x 2500; 1500 x 3000 mm
  • Tankis: 680 - 760 kg/m3
  • Paviršius: abi pusės lygios
  • Atitinka standartus: EN 636-2 ir EN 636-3
  • Plėvelės gramatūra: 200 g/m(bespalvės, permatomos - 120 g/m2)
  • Galimos spalvos: balta, pilka, geltona, žalia, mėlyna, raudona, juoda, bespalvė

Dėl kitų spalvų, storių ir matmenų kreipkitės į artimiausią pardavimo skyrių.

Sandėliuojame:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Visiems baldininkams, gamintojams, pasidaryk pats projektų mylėtojams, statytojams bei interjero dekoro sprendimų specialistams „Ulmas“ gali pasiūlyti skirtingo storio laminuotą fanerą savo projektams. Savo sandėlyje palaikome baltą laminuotą fanerą 2500x1250mm matmens nuo 9 iki 18 mm storio. Galime pasiūlyti didelį, skirtingų matmenų bei spalvų laminuotos faneros plokščių ar ruošinių kiekį pagal užsakymą. Pagal individualius užsakymus gali būti pagaminami šviesios baltos bei spalvotos laminuotos faneros ruošiniai pagal jūsų matmenis. Užsisakykite ir sėkmingai įgyvendinkite beveik bet kokį projektą.

Kam naudojama laminuota fanera?

Laminuota fanera, ypač ta, kurią galite įsigyti iš „Ulmo“ katalogo, yra gaminama iš drėgmei atsparios beržo medienos ir padengiama melamino plėvele. Toks produktas turi daug privalumų.

Dėl savo patvarumo ir estetinio patrauklumo ji gali būti naudojama įvairiose srityse. Dėka tvirto ir lygaus paviršiaus ji idealiai tinka baldams, kur norisi gražios estetikos. Neretai galima sutikti spinteles, baldų fasadus, interjero elementus, lentynas ir stalviršius, pagamintus būtent su fanera, kuri yra laminuota.

Statybose šis produktas gali būti dekoratyvinėms sienų plokštėms, grindims ir tose vietose, kur reikia medžiagos su gana aukštu atsparumu drėgmei.

Nors laminuota fanera ir yra lengvai valoma ji nėra atspari cheminėms medžiagoms bei trinčiai, fanera lengvai pritaikoma vidaus apdailai, pavyzdžiui įvairiems stalviršiams, darbo vietoms ir net viešose įstaigose ar biuruose.

Be to, dėl spalvų įvairovės, mūsų laminuotą fanerą galima naudoti interjero dizaine, kuriant vizualiai patrauklias, funkcionalias namų, biurų ir komercinių patalpų erdves.

Kas yra laminuota fanera ir kokie jos tipai?

Laminuota fanera - tai klijais sujungti ploni medienos (faneros) sluoksniai, ant kurių užklijuotas apsauginės, spalvotos plėvelės sluoksnis. Dažniausiai jis gaminamas iš melamino.

Šis viršutinis sluoksnis gali būti įvairaus storio (vadinamoji gramatūra). Paprastai tai bus apie 120 g/m2 bespalvėms plėvelėms ir iki 200 g/m2 su spalvotomis plėvelėmis.

Mūsų siūloma aukštos klasės produkcija daugiausiai yra beržinė, todėl puikiai tinka aukštos kokybės baldams ir interjero dizainui. Melamininė danga gana neblogai saugo medį nuo drėgmės, tad įmanoma įkomponuoti laminuotą fanerą į ūkinių patalpų, virtuvių, biurų ar vonios kambarių dizainą.

Plėvelės gali būti įvairių spalvų, pavyzdžiui, baltos, pilkos, geltonos, žalios, mėlynos, raudonos, juodos ir net bespalvės, tad įmanoma išlaikyti norimą estetiką.

Kai kurie „Ulmo“ produktai atitinka EN 636-2 ir EN 636-3 standartus, todėl mūsų klientai jausis užtikrinti dėl kokybės ir tvarumo, kurį siūlo laminuota fanera, atspari drėgmei. Jeigu Jums reikalingi sertifikatai, prieš pirkdami pasitikslinkite ar Jūsų pasirinktas produktas jį turi.

Instrukcijos, kaip išsirinkti tinkamą laminuotą fanerą namams ir biurams

Turime keletą patarimų, kurie padės rasti geriausią laminuotą fanerą ne tik pagal kainą, bet ir kokybę:

  1. Nustatykite, kur bus naudojama fanera. Laminuotas, spalvotas variantas idealiai tinka interjerui pagyvinti, o spalvota ar skaidria plėvele daugiausiai dengiami baldai ir sienos.

  2. Rinkitės interjero dizainą papildančias spalvas. Neutralūs tonai yra universalūs, o drąsios spalvos gali tapti dėmesio traukos centrais.

  3. Didesnė plėvelės gramatūra užtikrina didesnį atsparumą, tad geriau rinktis spalvotą, o ne bespalvę, jei norite, kad ji mažiau dėvėtųsi ar atlaikytų trintį.

  4. Pasirinkite reikiamą plokštės storį (9-45 mm) ir matmenis (1250x2500 mm; 1500x3000 mm), atsižvelgdami į projekto poreikius. Gaminame ir pagal užsakymą (spalva, storis, kiti matmenys).

  5. Visada prioritetą teikite fanerai, kuri atitinka kokybės ir poveikio aplinkai standartus (EN 636-2, EN 636-3) todėl prieš įsigydami pasiteiraukite ar Jūsų pasirinkta laminuota fanera juos atitinka.

Plačiau