Visi produktai
Visi produktai

Kavos staliuko kojos

Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Kavos staliukas – vienas svarbiausių baldų bet kuriuose namuose. Nors tai nėra pats delis objektas, jis visada sulaukia daug dėmesio ir būna intensyviai naudojamas. Ant jo dedami užkandžiai, gėrimų puodeliai, TV pultelis, žurnalai ir daug kitų daiktų. Neretai toks staliukas tampa ir puikia vieta išsikrauti stalo žaidimą ar užsikelti kojas. Tai – į komfortą bei svetainės estetiką orientuotas baldas, galintis pasitarnauti labai įvairiais būdais. Tačiau norint, kad jis būtų funkcionalus ir naudingas, reikia ne tik gražiai atrodančio kavos staliuko, bet ir tinkamos furnitūros. Tvirtos, gero aukščio ir proporcingos staliuko kojos pridės reikiamą estetiką bei suteiks norimą funkcionalumą. Kokybiškas plienines ARTO kojas kavos staliukams, patogiai galite įsigyti ir internetu, iš „Ulmo“ el. parduotuvės.

Kokio dydžio turėtų būti kavos staliuko kojos?

Kavos staliuko kojos turi derėti prie pačio stalviršio proporcijų bei matmenų. Taip pat reikia įvertinti, kokiame aukštyje esančio stalviršio jūs patys norite.

Paprastai kavos staliuko kojelės būna nuo 25 iki maždaug 40 cm aukščio, kad būtų patogu pasiimti viską nuo stalviršio ar ant jo pasidėti, kol sėdite.

Kojų proporcijos ir forma bei stilius turėtų derėti prie stalviršio ir kambario interjero. Spręsdami dėl dydžio atsižvelkite į aplinkinių baldų mastelį bei funkcinius erdvės poreikius, kad nebūtų išsišokančių elementų, atrodančių kaip ne savo vietoje.

Kaip sutrumpinti kavos staliuko kojas?

Sutrumpinti kavos staliuko kojas yra sudėtinga ir nepraktiška, todėl verčiau rekomenduojame įsigyti naujas bei pakeisti senas arba pasirinkti reguliuojamą modelį. Tai gali būti ekonomiškiau ir patogiau.

Jei nuspręsite rinktis tokį variantą, atidžiai išmatuokite ir įsiminkite norimą kojų aukštį. Tada kataloge galėsite rasti tiek panašiausio aukščio metalines kojas, tiek reguliuojamas sistemas.

Kaip pasirinkti tinkamas kavos staliuko kojas?

Tinkamų kavos staliuko kojų pasirinkimas susijęs su šiais faktoriais:

  • Stilius ir estetika - ieškokite tokio modelio kojelių, kurios harmoningai atrodytų prie stalviršio ir derėtų prie kambario interjero pagal formas, spalvas.

  • Medžiaga ir patvarumas – metalas paprastai siūlo geriausią patvarumo ir kainos santykį.

  • Funkcionalumas - pagalvokite apie stalo paskirtį ir pasirinkite kojas, kurios leistų jam stovėti stabiliai bei išlaikytų svorį.

  • Aukštis ir proporcijos - įsitikinkite, kad kojos yra optimalaus aukščio ir nekils problemų staliuku naudotis.

  • Grindų priežiūra – jeigu reikia papildomai saugoti grindis nuo pažeidimų, įsigykite kilimėlius ir/ar paminkštinimus, kad jų nesubraižytumėte.

Plačiau