Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Baldų tvirtinimo detalės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Esate baldininkai? Įrenginėjate namus ar atliekate didelį remontą? Šiuose darbuose svarbų vaidmenį vaidina ir smulki furnitūra, tokia kaip baldų tvirtinimo detalės. Jos padeda sujungti baldinius elementus tarpusavyje, pritvirtinti juos prie plokštumų ar sienų, uždengti konstrukcinius elementus, taip pagerinant estetiką ir ne tik. Kokybiškos tvirtinimo detalės baldams yra labai svarbios, kadangi leidžia baldui išlaikyti struktūrinį vientisumą bei padeda jį pritvirtinti ir/ar išlaikyti toje vietoje, kur jis turėtų būti. „Ulmas“ gali pasiūlyti tikrai platų tvirtinimo detalių asortimentą internetu. Visos, net ir smulkiausios detalės turi savo prekių puslapius, kuriuose yra detali informacija apie matmenis ir kitus svarbius parametrus. Patrauklios detalių kainos užtikrina, kad galėtumėte įsigyti tai, ko reikia, labai patraukliomis sąlygomis.

Nesvarbu ar norite pritvirtinti spintelę, veidrodį vonios kambaryje, pakabinti lentyną drabužinėje ar sujungti kelias baldines plokštes stalui, čia rasite tai, ko reikia.

Kaip išsirinkti tinkamas baldų tvirtinimo detales?

Tinkamų baldų tvirtinimo detalių pasirinkimas yra labai svarbus pačių baldų ilgaamžiškumui ir struktūriniam vientisumui - tvirtumui.

Kai renkatės, pirmiausia įvertinkite pačių baldų medžiagą (iš ko jie pagaminti?). Medžio masyvui, metalui, ir medžio drožlių plokštėms gali reikėti skirtingų, tam tikrų rūšių tvirtinimo detalių. Svarbu, kad tvirtinant nebūtų pažeidžiama medžiaga, o naudojami tvirtinimo elementai atliktų savo paskirtį. Štai, pavyzdžiui, tvirtinant stiklą, reikalingos specialios jungtys ir plokštelės, spaustukai, kurie tvirtai prisispaustų, bet nepažeistų stiklo ir neskatintų jo deformacijos.

Be to, įvertinkite, kokią apkrovą baldas turėtų išlaikyti. Sprendimai šiam klausimui yra paprasti - sunkesniems daiktams reikia tvirtesnių tvirtinimo detalių (arba didesnio jų skaičiaus), kad išlaikytų visą svorį.

Galiausiai, kai esate užtikrinti dėl tvirtumo ir tinkamumo medžiagoms, galite atsižvelgti ir į tvirtinimo detalių estetiką, jei jos bus matomos. Tada stenkite pasirinkti tokias, kurios papildytų baldų stilių bei estetiką. Visada teikite pirmenybę kokybei, tad rinkitės detales iš patikimų pardavėjų.

Baldų tvirtinimo detalių montavimas

Norint, kad baldai būtų stabilūs ir tvirti, būtinas taisyklingas tvirtinimo detalių montavimas.

Pirmiausia reikia tiksliai nustatyti kiek ir kokių tvirtinimo detalių reikės bei kur jos bus montuojamos. Jei dirbate su mediena, svarbu ir naudinga iš anksto išgręžti paruošiamąsias skyles, kad išvengtumėte skilimų. Pasirūpinkite, kad pradinės skylės būtų šiek tiek smulkesnės už varžtų skersmenį, kad jie gerai priglustų.

Nei dirbdami su mediena, nei su metalu neišsiversite be pajėgaus gręžtuvo. Pasirūpinkite tuo, kad po ranka visada būtų tinkami įrankiai. Sumontuotų tvirtinimo elementų tvirtumą patikrinkite rankiniu būdu.

Kantrybė ir tikslumas montavimo proceso metu padės gauti gerą rezultatą.

Baldų tvirtinimo detalės internetu

Internetu, iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės galite patrauklia kaina įsigyti šių tipų baldinių tvirtinimo detalių:

  • Metalinius kampukus su uždengimu;

  • Įprastus metalinius kampukus;

  • Plastikinius kampukus;

  • Plastikines kampines jungtis;

  • Metalines kampines jungtis;

  • Metalines montavimo plokšteles;

  • Metalines plokšteles spintelių kabinimui;

  • Metalines plokšteles baldinių nugarėlių tvirtinimui.

Internetu pateiktus užsakymus greitai suruošime atsiėmimui „Ulmo“ prekybos vietose Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose arba perduosime partneriams – kurjeriams, kurie pasirūpins greitu pristatymu visoje Lietuvoje.

Plačiau