Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Daugiau
Tipas
Daugiau
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Durelių rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Reikalingos kokybiškos durelių rankenėlės? Esate ten, kur reikia. „Ulmas“ gali baldininkams, interjero dizaino specialistams, NT vystytojams ar kiekvienam norinčiam pagražinti savo namus pasiūlyti daug įvairių rankenėlių, skirtų būtent baldų durelėms. Juk furnitūra ir baldų rankenėlės – tie dekoro akcentai, kurie gali smarkiai pagražinti visą aplinkinę estetiką, funkcionalumą ir ergonomiškumą. Susidomėjote? Atsidarykite prekės puslapį bei susipažinkite su medžiagomis, iš kurių pagamintos durelių rankenėlės bei įsigykite jas patrauklia kaina. Mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu.

Kaip pasirinkti tinkamas baldų durelių rankenėles jūsų namams?

Renkantis tinkamas durelių rankenėles virtuvei, voniai, miegamajam ar svetainei - tiek spintoms, tiek komodoms ar spintelėms - reikia atsižvelgti ir į estetiką, ir į funkcionalumą.

Pirmiausia - įvertinkite viso kambario ir baldų, prie kurių tvirtinasi rankenėlės, stilių. Ar galvojama apie modernumą, minimalizmą? Ar Jūsų siekiamybė – klasika, puošnumas, daugiau sudėtingų detalių, akcentų? Pagal kuriamą stilių labai svarbu pasirinkti medžiagą ir apdailą, kuri tai atspindėtų. Tai gali būti metalas, įvairių atspalvių mediena ar kitokios medžiagos.

Forma ir dydis – ne tik estetikai svarbūs elementai. Rankenėlės turėtų būti ergonomiškos, tinkamos dažnam naudojimui bei derėti prie pačio baldo proporcijų. Galiausiai pagalvokite apie spalvų ir tekstūrų kontrastą su visais aplinkui esančiais baldais. Rankenėlės turėtų arba darniai kontrastuoti (visi pagrindiniai akcentai su panašia spalvine gama), arba papildyti bendrą baldo spalvinę schemą (visur kartojasi ta pati paletė).

Ką turite žinoti apie baldų durelių rankenėlių pakeitimą?

Baldų rankenėlių keitimas - paprastas, bet veiksmingas būdas spręsti problemas, susijusias su durelių atidarymu ar uždarymu ir net atnaujinti baldo estetiką.

Prieš pradėdami, įvertinkite dabartinių rankenėlių dydį ir tinkamumą prie Jūsų bendro interjero. Svarbu, kad pasirinktos naujos rankenėlės durelėms, atitinktų esamus tvirtinimo taškus (žingsnį), jeigu nenorite vargti papildomai gręždami skylutes. Tuo atveju, kai skiriasi žingsnis, reikės ir daugiau laiko, ir daugiau įrankių, taip pat reikės "paslėpti" esamas skylutes, todėl rekomenduojame naudoti to pačio žingsnio rankenėles.

Dar du dalykai, ką rekomenduojame įvertinti – kiek rankenėlė išsikiša bei kaip patogu ją suimti. Na, o jeigu namie yra mažų vaikų bei augintinių, visada prioritetą teikite rankenėlėms, kurios mažiau išsikiša, neturi aštrių kampų.

Kaip pakeisti durelių ar durų rankenėles?

Pakeisti durelių rankenėles - nesudėtinga „pasidaryk pats" užduotis:

  • Pirmiausia, susiraskite reikiamus įrankius. Paprastai tokiam darbui užtenka tik atsuktuvo.

  • Keitimas prasidės nuo senosios rankenėlės nuėmimo. Dauguma rankenėlių yra pritvirtinamos vienu arba dviem varžtais, tad ją galima atsukti iš kitos durelių pusės arba atsukant nuo varžto. Jei atsiranda pasipriešinimas, traukdami rankenėlę švelniai ją judinkite, kad atlaisvintumėte.

  • Nuėmę senąją, naują rankenėlę užmaukite ant tvirtinimo elemento arba pasižymėkite naujus tvirtinimo taškus, jei naujosios rankenėlės žingsnis neatitinka prieš tai buvusių. Rankenėlės pernelyg smarkiai neveržkite, kad nesideformuotų sriegiai ir durelės nebūtų perspaustos.

Plačiau