Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Indų džiovyklos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Platus indų džiovyklų pasirinkimas. Universalios indų džiovyklės. Nerūdyjančio plieno indų džiovyklos. Chrominės, baltos ar pilkos spalvos džiovyklos. Padėkliukai indų džiovykloms.

Nesvarbu ar virtuvėje gaminama daugiau, ar mažiau, per laiką susikaupia indai, kuriuos reikia plauti. Po plovimo indus reikia džiovinti, o tai reikalauja vietos, laiko ir pastangų. Dėl šios priežasties reikalingi tokie virtuvės priedai, kaip indų džiovyklos. „Ulmo“ elektroninė parduotuvė gali pasiūlyti platų indų džiovyklų ir su jomis suderinamų furnitūros sprendimų asortimentą. Patrauklia kaina čia galėsite įsigyti: džiovyklas-stalčius, bėgelius tokioms džiovykloms, įstatomas džiovyklas su rėmais, padėklus džiovykloms ir ne tik. Įsigyta indų džiovykla į stalčių ar kitoms zonoms galės puikiai patenkinti poreikius, taupyti vietą ir pasirūpinti švara bei higiena.

Prekės puslapyje rasite daugiau naudingos techninės informacijos apie tai, kuo pasižymi kiekviena virtuvės indų džiovykla.

Į ką atsižvelgti renkantis indų džiovyklą?

Renkantis indų džiovyklą labai svarbu įvertinti savo virtuvės erdvę ir tai, kiek dažnai bei kokiu būdu plaunate indus.

Rinkitės tokį džiovyklos dydį, kuris tilptų ant stalviršio, stalčiuje arba į spintelę virš kriauklės. Tokiu būdu pavyks sutaupyti vietos, ir kartu užtikrinti, kad efektyviai įrengta indų džiovykla sutalpins tiek indų, kiek reikia ar kiek turite.

Labai svarbi ir medžiaga, iš kurios džiovykla pagaminta. Nerūdijančio plieno džiovyklų elementai bei rėmai yra ir patvarūs, ir atsparūs rūdims, todėl tai yra ilgalaikis sprendimas, vertas investicijos.

Plastikinės džiovyklos yra lengvesnės ir paprastai kainuoja pigiau bei gali derėti prie virtuvės interjero, tačiau jos mažiau atsparios ir patvarios. Dar trys dalykai, į kuriuos rekomenduojame kreipti dėmesį:

  • Patogus ištraukimo ir įdėjimo mechanizmas, kuris padidina funkcionalumą bei palengvina priėjimą;

  • Reguliavimo galimybė, jeigu reikėtų džiovinti rečiau naudojamus indus ar didesnį jų kiekį;

  • Padėklas nulašėjimui, kad stalviršiai ir baldų paviršiai išliktų švaresni.

Tinkama indų džiovykla pasiūlo praktiškumą ir gerą estetiką, nes sklandžiai įsilieja į jūsų virtuvę ir padaro tokį kasdienį darbą gerokai patogesniu.

Kaip indų džiovyklos gali palengvinti jūsų virtuvės tvarkymą?

  • Drėgmė nuo indų nenulašės ant stalviršių ir bus mažiau darbo juos valant;

  • Ką tik išplauti indai bus vienoje vietoje, tad nebus netvarkos. Dėl to, kad viskas laikoma organizuotai, galėsite lengvai pasiimti tai, ko reikia ruošimui;

  • Kadangi rėmas ar džiovykla nėra pačios gražiausios detalės (jos atlieka praktinę užduotį), turime ir sprendimų, kurie „pasislepia“ stalčiuje ar spintelėje;

  • Jeigu pasirinksite džiovyklą montuoti stalčiuje, pasiimti indus bus be galo patogu, nes nereikės stiebtis, sudėtingai perkėlinėti daiktų ar kitaip vargti, viskas bus ranka pasiekiama.

Indų džiovyklos internetu

Internetu pateiktus užsakymus per 1-5 darbo dienas paruošime atsiėmimui bet kurioje fizinėje parduotuvėje arba visoje Lietuvoje atsiųsime per 2-3 darbo dienas. Hettich bėgeliai, nerūdijančio plieno džiovyklos su aliumininiais rėmeliais, padėklai džiovykloms ir džiovyklos stalčiuose – tik dalis produktų, kuriuos turime. Išsirinkite tai, kas labiausiai patinka ir džiaukitės tvarka, švara ir patogumu virtuvėje.

Plačiau