Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Skalbinių krepšiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norint išplėsti spintos funkcionalumą, palengvinti kasdienių užduočių atlikimą, palengvinti organizaciją ir tvarkymąsi buityje, rekomenduojamas skalbinių krepšys. Šis spintos priedas idealiai tiks beveik bet kokiuose namuose ir bet kokio tipo spintai. Tvirtas ir praktiškas metalinis, baltos spalvos skalbinių krepšys nekrenta į akis, tačiau visiškai atlieka jam pavestą užduotį ir sutalpina didelį kiekį skalbtinų daiktų. Tai padeda išvengti netvarkos ant grindų, vonios kambaryje ir nešvarių bei švarių daiktų maišymosi. Elektroninė „Ulmo“ parduotuvė yra viena geriausių vietų, kur galite ir internetu nusipirkti kokybiškus skalbinių krepšius bei priedus drabužių spintoms.

Naudingi patarimai, kaip išsirinkti skalbinių krepšį

Rinkdamiesi skalbinių krepšį atsižvelkite į savo spintos dydį ir joje esančią, laisvą erdvę. Stebuklingų sprendimų nėra – praktiškesnis ir mažesnis krepšys idealiai tinka mažesnėms spintoms, o didesniems namų ūkiams arba tiems, kas drabužius laiko svarbia gyvenimo dalimi – didesnės.

Labai svarbu renkantis furnitūrą, prioritetą teikti tvirtiems gaminiams. Savo būstui ar baldui visada rinkitės krepšį, kuris gali atlaikyti visų drabužių svorį ir dažną naudojimą. Be to, ieškokite krepšių su ergonominiais privalumais, pavyzdžiui, patogiomis rankenomis arba ratukais, kad būtų lengva jį judinti, nešioti.

Dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra ventiliacija. Jeigu krepšys skalbiniams turi plyšius, tai apsaugo drėgnus skalbinius ir įmestus rūbus nuo pelėsio ir kvapų išsilaikymo. Galiausiai, jei yra galimybė rinkitės daiktą, kurio estetika derėtų prie baldo ir jūsų namų interjero bei užtikrintų, kad skalbinių krepšys papildytų bendrą vaizdą, o ne kristų į akis kaip detalė, kuri tarsi ne vietoje.

Kokių tipų būna skalbinių krepšiai?

Skalbinių krepšiai retai kada skirstomi į tipus. Galima juos daugiau skirstyti pagal montavimo tipą bei tam tikrus kitus ypatumus. Taip pat dar galima pastebėti atviro bei uždaro tipo krepšius. Atviri krepšiai (arba su tinkleliu) visada yra pranašesni, kadangi oras juose cirkuliuoja, nenusistovi ir dėl to vyrauja geresnės, higieniškesnės sąlygos. „Ulmo“ prekių kataloge rasite vertikalius, didelio aukščio, vietą taupančius skalbinių krepšius, kurie tiks ir didelėse, ir ankštose erdvėse.

Iš ko pagaminti skalbinių krepšiai?

Medžiagos, iš kurios gaminami skalbinių krepšiai, gali būti labai įvairios. Kiekviena medžiaga turi savitų privalumų ir trūkumų. Tinkamas pasirinkimas yra labai svarbus, nes nuo to tiesiogiai priklauso krepšio ilgaamžiškumas, funkcionalumas ir estetinė vertė.

Mūsų asortimente daugiausiai yra metaliniai, tinkleliniai krepšiai. Metalas yra tvirtas, tad nesulinksta net nuo didelio svorio. Jis nebijo trinties ir gerai išlaiko savo estetiką, net po ilgo naudojimo. Kadangi bus spintoje arba šalia jos, tikėtina, kad jo neveiks itin didelė drėgmė, tad korozija jam nėra itin pavojinga.

Be to, dauguma pirkėjų džiugina ir patrauklus šių krepšių kainos bei kokybės santykis.

Skalbinių krepšiai internetu

Prekių kataloge matysite visus skalbinių krepšius, kuriuos siūlome. Prekės puslapyje pateikiama svarbiausia informacija (aukštis, plotis, ilgis (mm), taip pat ir padengimas bei likučiai). Jeigu galite pasirinkti kelis skirtingus matmenis, visi variantai taip pat bus nurodomi prekės puslapyje.

Pirkdami internetu išvengsite eilių, taip pat ir iškart galėsite rasti visus kitus spintų priedus ar furnitūrą, reikalingą darbui, projektui, hobiui. Jūsų prekės bus greitai suruoštos atsiėmimui ir/ar pristatymui. Atsiėmimui skalbinių krepšiai paprastai paruošiami per 1-5 darbo dienas, o nurodytu adresu išsiunčiami per 2-3 darbo dienas.

Plačiau