Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Tipas
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Auksinės rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Auksas visada simbolizavo prabangą. Na, o dabartiniuose interjeruose, aukso spalvos ar aukso imitacijų akcentai puikiai atrodo bei gali papildyti beveik bet kokią spalvų gamą ir estetiką. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galite patrauklia kaina įsigyti įvairių formų bei dydžių – šviesaus, tamsaus rausvo ar unikalių tonų aukso atspalvių rankenėles. Su jomis pavyks dekoruoti vonios kambario, virtuvės, miegamojo, svetainės arba beveik bet kokios kitos erdvės baldus. Aukso spalvos rankenėlės iš „Ulmo“ yra kokybiškos, tad ir gražiai atrodys, ir ilgai tarnaus.

Kažkas sudomino? Atsidarykite prekės puslapį, susipažinkite su furnitūros savybėmis bei pasirinkite patogiausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą. Na, o „Ulmo“ komanda pasirūpins sklandžiu bei sparčiu pristatymu.

Kuo skiriasi auksinės ir žalvarinės rankenėlės?

Daug vartotojų, kurie renkasi auksines baldų rankenėles, dėl jų estetinių panašumų, kartu vertina ir žalvario spalvos – imitacijos rankenėles. Paaiškinsime, kuo šie variantai skiriasi.

Aukso spalvos rankenėlės, nesvarbu, tikros ar imitacija, skleidžia prabangą bei simbolizuoja prestižą. Jos dažnai būna blizgios bei sukuria tokią estetiką, kuri atitinka klasikinius estetikos principus.

Kita vertus, žalvarinės rankenėlės, ir jų imitacijos, paprastai yra šiltesnio atspalvio. Abu variantus galite įsigyti ir internetu, iš Ulmas.lt. Abu variantai pasižymės ilgaamžiškumu ir atsparumu korozijai, todėl yra praktiškas pasirinkimas tiek įprastiems kambariams, tiek virtuvėms ar vonioms. Žalvario estetika dažnai derinama su patina, matiniu efektu. Jis labiau tinka industriniam, grubesniam stiliui su moderniomis arba urban stiliaus linijomis. Auksas dažniau pasirenkamas ten, kur dvelkia klasika, old money stiliaus prabanga.

Rinkdamiesi tarp šių gaminių, atsižvelkite į bendrą dizaino temą, kuriamą atmosferą ir pačios rankenėlės modelį.

Ar auksinės rankenėlės yra madingos?

Auksinės baldų rankenėlės tikrai yra madingos ir atrodo stilingai. Nesvarbu kur jas nuspręstumėte tvirtinti, auksinė rankenėlė suteiks nesuvaidintos prabangos ir elegancijos bet kuriai erdvei. Šiais laikais toks efektas yra retas, dėl to – dar labiau vertingas.

Aukso patrauklumas yra nesenstantis. Tokia savybė užtikrina, kad jūsų pirkinys puikiai atrodys beveik bet kur ir net praėjus daugeliui metų išlaikys vertę. Tad, nusprendus po tam tikro laiko keisti būstą, interjero detalės neatrodys pasenusios ar išėjusios iš mados.

Norėdami jas efektyviai priderinti, atsižvelkite į bendrą spalvų paletę patalpoje. Auksinės rankenėlės gražiai išsiskiria tamsesnių spalvų ir sodrių medžio tonų fone. Taip sukursite ryškų kontrastą. Jos taip pat puikiai dera su šviesesniais, neutraliais atspalviais, jeigu siekis – ne kontrastas, bet subtilus akcentavimas.

Naudojant auksines rankenėles svarbu, kad blizgesys papildytų patalpos estetiką ir visko neužgožtų.

Plačiau