Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Aukštis, mm
Ilgis, mm
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Stalčių bėgeliai su atmetimu

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Susijusios kategorijos

Elektroninėje parduotuvėje www.ulmas.lt jūs galite patrauklia kaina įsigyti stalčių bėgelius su atmetimo funkcija. Paprastai tokie stalčių bėgeliai vadinami Push-open, kadangi atmetimo funkcija aktyvuojama paspaudus stalčių. Specialus furnitūros mechanizmas stalčių atmeta ir jį galima atidaryti. Baldininkams, namų šeimininkams ar remonto specialistams turime pasiūlyti skirtingų matmenų, baltos, antracito spalvos stalčius su atmetimu, jų sinchronizatorius, rankenėles, rinkinius, bėgelius ir ne tik. Prekių puslapiuose rasite daugiau naudingos informacijos, kuri padės renkantis.

Kaip išrinkti tinkamus stalčių bėgelius su atmetimu ir kodėl jie yra naudingi?

Renkantis tinkamus stalčių bėgelius su Push-open arba atmetimo mechanizmu, reikia atsižvelgti į jų funkcionalumo naudą bei suderinamumą su jūsų baldais. Atmetantys bėgeliai yra ypač naudingi, nes toks mechanizmas eliminuoja poreikį prie stalčiaus fasado tvirtinti rankenėles, todėl jūsų spintelės ar baldai išpildo elegantiško ir minimalistinio interjero vizijas. Ši savybė ypač praverčia modernaus ir šiuolaikinio dizaino interjeruose, kuriuose norima švarių linijų ir neperkrautų paviršių.

Renkantis tokius bėgelius reikia vertinti tokius pat kriterijus, kaip ir su visais kitais stalčiais. Tai – matmenys, tvirtinimo sprendimas bei maksimalus atlaikomas svoris. Visada rekomenduojame investuoti į kokybišką furnitūrą, kadangi ji turi atlaikyti intensyvų naudojimą ne vienerius metus. „Ulmo“ asortimente bus tik tai, kas – geriausia.

Stalčių bėgeliai su atmetimu: ką turėtumėte žinoti apie jų dizaino ir funkcionalumo derinį?

Stalčių bėgeliai su atmetimu - tai unikalus dizaino ir funkcionalumo derinys. Su jais nereikia išorinės furnitūros ir sukuriamas vientisas estetinis dizainas. Jis ir stilingas, ir praktiškas. Tai ypač pasireiškia tose erdvėse, kur išsikišusios, net ir nedidelės rankenėlės, galėtų trukdyti. Taip būna, pavyzdžiui, siauruose koridoriuose ar kompaktiškose virtuvėse.

Be to, atidarymo stumtelėjimu (push-open) funkcija užtikrina paprastą naudojimą, nes stalčiui atidaryti pakaks švelnaus stumtelėjimo. Tad jį atidaryti galima ir su koja, alkūne, pečiu, jeigu rankos – pilnos arba turite daryti kelis dalykus vienu metu.

Prieš rinkdamiesi šiuos bėgelius, atkreipkite dėmesį į montavimo reikalavimus, nes viskas turės būti sumontuota ir sukalibruota tiksliai tam, kad stalčius atsidarytų ir užsidarytų sklandžiai.

Kaip efektyviai sumontuoti ir prižiūrėti stalčių bėgelius su atmetimu?

Efektyvus montavimas pareikalaus dėmesingumo detalėms. Kol montuojate, būkite maksimaliai užtikrinti dėl to, kad bėgeliai sulygiuoti ir nėra nukrypimo ar kitų netikslumų, nes tai gali labai trukdyti push-open mechanizmui. Pastarasis gali strigti arba visai neveikti todėl labai svarbu viską atlikti pagal gamintojo rekomendacijas.

Jeigu bėgeliai stringa, pažiūrėkite ar nėra pažeidimų, šiukšlių bei ar nereikėtų jų sutepti. Tinkamas montavimas ir atsakinga priežiūra yra svarbiausi dalykai, kurie leidžia ilgai džiaugtis visais atmetančių stalčių bėgelių privalumais.

Plačiau