Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Baldinės kojelės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldų kojelės padės užtikrinti stalų, spintelių, spintų, komodų ir kitų baldų tvirtumą, stabilumą ir pagerinti ar paįvairinti dizainą. „Ulmo“ el. parduotuvėje baldininkai, pasidaryk pats projektų entuziastai, remonto ar apdailos specialistai ir visi kiti gali įsigyti įvairių formų ir tipų baldų kojeles, atramas, padukus ir kitus susijusius produktus. Kiekvienas iš jų turi savo prekės puslapį, kuriame galite sužinoti svarbiausią techninę informaciją ir nesunkiai rasti, kurios baldinės kojelės ar atramos labiausiai tinka.

Nežinote ką rinktis arba norite patarimo? Nedvejodami kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys specialistai patars ir rekomenduos geriausius sprendimus.

Kojelės baldams: ką rinktis?

Jeigu jums reikalingos baldinės kojelės, „Ulmo“ asortimente tikrai nestigs pasirinkimo. Kaip žinoti, kuris variantas bus tinkamiausias?

Pradėkite įvertindami tai, kokia yra baldo funkcija ir kokio jis stiliaus. Sunkiems baldams, pavyzdžiui, sofoms ar spintoms, rinkitės tvirtas kojas bei atramas. Jos turėtų būti pagamintos iš tokių medžiagų kaip metalas ar medžio masyvas. Visada naudinga, jeigu turite padukus ar specialius paminkštinimus, galinčius sumažinti braižymo ir trinties tikimybę.

Na, o jei baldas nėra didelis arba norite, kad jis atrodytų elegantiškai ir moderniai, rinkitės plonesnes kojeles baldams. Atsižvelkite ir į kojų aukštį, kad užtikrintumėte patogų priėjimą bei naudojimąsi. Primename, kad iš savo asortimento galime pasiūlyti ir reguliuojamas kojeles baldams.

Su kokiais baldais galima naudoti baldų kojeles?

Baldų kojelės gali būti tvirtinamos prie ir naudingos beveik visų tipų baldams.

Dažniausiai baldinės kojos tvirtinamos prie sofų, fotelių, lovų, spintų, stalų ir spintelių. Su jomis, minėti įgauna stabilumo ir gali net gražiau atrodyti.

Spintas, komodas ir bufetus su kojelėmis lengviau perkelti ir valyti. Dėl kojelių darbo stalai ar spintelės gali pasidaryti patogesni naudojimui.

Net ir ant mažesnių baldų, pavyzdžiui, sėdmaišių ir suoliukų, galima pritvirtinti kojas, taip pagražinant jų estetiką ir padarant juos funkcionalesniais.

Plačiau