Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Sieniniai laikikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Sieniniai laikikliai – prie sienos tvirtinamos furnitūros detalės, kurios naudojamos lentynoms, baldams ar dekoracijoms bei kitiems daiktams pritvirtinti prie sienos. Sieninis laikiklis pravers ir baldininkui, ir interjero dizaino sprendimų kūrėjui, ir pasidaryk pats entuziastui. „Ulmas“ savo elektroninėje parduotuvėje jums gali pasiūlyti platų furnitūros bei sieninių laikiklių asortimentą. Tačiau net ir jame lengva rasti tinkamą produktą. Pasinaudokite prekių filtrais, rūšiavimo įrankiu bei atsižvelkite į informaciją prekės puslapyje. Tokiu būdu gerokai lengviau rasite net ir labiausiai specifinius poreikius atitinkantį sprendimą. Stebėkite ar jus dominantiems produktams netaikoma akcija. Tada laikiklius įsigysite dar patrauklesne kaina.

Kaip išsirinkti tinkamus sieninius laikiklius savo namams?

Laikiklių pasirinkimui įtakos turės nemažai faktorių:

  • Visų pirma – dalyko, kurį laikiklis turės remti, svoris bei generuojama apkrova. Kiekvienas laikiklis yra sukurtas atlaikyti tam tikrą svorį, todėl jūs turėsite sumontuoti pakankamą jų kiekį ir pasirinkti tokį produktą, kurio galimybių užtenka. Ši informacija paprastai pateikiama prekės puslapyje.

  • Antras faktorius, darantis įtaką pasirinkimui – laikiklio išvaizda bei matmenys. Jis turi tilpti į jam numatytą vietą, būti ne per didelis ar per mažas. Tam patikrinti reikalingi matmenys, kurie nurodomi prekės puslapyje. Na, o išvaizda svarbi dėl to, jei laikiklis bus matomoje vietoje. Visi prioritetą teikti turėtų tokiam variantui, kuris geriausiai rezonuoja su esama spalvų gama ir linijų darna.

Sieniniai laikikliai: kur ir kaip juos sumontuoti?

Kaip sako pavadinimas, sieninis laikiklis turi būti tvirtinamas prie sienos. Kur juos sumontuoti? Galimybių yra tikrai daug. Toks laikiklis puikiai parems lentynas, pritvirtins spintas prie sienos ar suteiks tinkamą atramą jūsų spintelėms vonios patalpoje. Būtent vonios kambaryje, salone, virtuvėje ir pagalbinėse patalpose (pvz., rūbinėje ar sandėliuke) tokie laikikliai panaudojami dažniausiai. Visgi, radus tinkamą dizainą, laikiklis pasitarnaus ir kuriant svetainės ar miegamojo interjerą.

Kiekvienas laikiklis gali tvirtintis kiek kitokiu būdu, tačiau jums reikėtų pasižymėti skyles tvirtinimo taškams, jas išgręžti bei prisukti laikiklį prie sienos. Papildomai, su kai kuriais furnitūros elementais, galima naudoti inkarus.

Plačiau