Karščiui atspari lipni juosta

Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Lipni juosta yra labai reikalingas produktas bei sprendimas daugelyje darbo sričių ir erdvių. Tačiau paprastos lipnios juostos yra nepasižymi atsparumu aplinkos poveikiui. Būtent dėl to kartais reikalinga lipni juosta, kuri būtų atspari karščiui. Daugelyje pramonės sričių, įvairiose aplinkose ir zonose gali būti generuojama aukšta temperatūra, kuri skystina įprastus klijus ir paviršiai praranda sukibimą. Tačiau, jeigu pasirenkama lipni juosta atspari karščiui, tokio poveikio nėra arba medžiagos yra paruoštos atlaikyti numatytą temperatūrą. Būtent šias savybes turinčios lipnios juostos galite patrauklia kaina įsigyti „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje. Dėkite prekes į krepšelį, rinkitės patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą bei džiaukitės kokybiškais, darbui reikalingais reikmenimis jau po 2-3 darbo dienų.

Primename, kad elektroninėje „Ulmo“ parduotuvėje siūlomos ir įvairios kitų tipų lipnios juostos bei daug furnitūros prekių, plokštinių medžiagų, įrankių ir kitų reikmenų.

Įsigykite lipnių juostų, skirtų naudoti aukštoje temperatūroje

Taikymui, kai aplinkos sąlygas apibūdina aukštesnė temperatūra, labai svarbu pasirinkti tinkamą lipnią juostą, kuri išlaikytų naudingąsias savybes. Čia jums siūlome aukštos kokybės „Tesa" Pro 4965 lipnią juostą, kuri yra dvipusė, skaidri bei atlaiko trumpalaikes temperatūras net iki 200 °C ir ilgalaikes temperatūras iki 100 °C. Ją sudaro padidinto lipnumo, akrilo pagrindo klijai bei PET.

Karščių atsparių lipnių juostų reikia tokiuose sektoriuose, kaip automobilių pramonė ir remontas, apdailos sprendimai, elektronikos apdirbimas ir gamyba, baldų gamyba, apdaila ir ne tik. Būtent „Tesa" Pro 4965 dar išsiskiria tuo, jog yra patvirtinta pagal UL standartą 969. Prekės puslapyje taip pat rasite labai informatyvią lentelę, kurioje nurodoma informacija apie sukibimą su įvairiomis medžiagomis praėjus net 14 dienų nuo suklijavimo. Čia taip pat pateikiama kita informacija, kaip kad atsparumas drėgmei, chemikalams, atsparumas tempimui, spalva bei dažniausios pritaikymo sritys. Visa tai padeda bandant nustatyti ar ši karščiui atspari lipni juosta labiausiai tinka.

Jūsų sprendimas sudėtingomis sąlygomis

Lipni juosta, kuri atspari karščiui, yra būtina aplinkose, kuriose susidaro ir būna karštis, nes tai kelia sunkumų standartiniams klijams. Specialiai pritaikyta juosta gali būti naudinga gamybos procesuose, prie linijų ir vamzdynų bei elektros instaliacijų, kadangi atlaiko tikrai aukštą temperatūrą net ir ilgesnį laikotarpį.

Nuvertinama savybės yra atsparumas cheminėms medžiagoms, kadangi lipni juosta nepažeidžiama įvairių chemikalų, pasitaikančių gamybos vietose, laboratorijose ir ne tik.

„Tesa" Pro 4965 kone idealiai tinka karščio veikiamose vietose, įvairių elektronikos prietaisų komponentams tvirtinti ir net šildymo bei vėdinimo sistemų izoliacijai.

Plačiau