Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Ištraukiami krepšiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Spinta – erdvė, kurioje norisi kuo daugiau funkcionalumo ir praktiškumo. „Ulmas“ gali pasiūlyti platų spintos priedų asortimentą, kurie ir yra skirti jos funkcionalumui padidinti bei organizacijai palengvinti. Ištraukiami krepšiai – vienas iš tokių priedų, kurie pasitarnaus beveik bet kurioje spintoje. Į juos galima susidėti beveik viską, o įvairūs matmenys bei formos leidžia kiekvienam baldininkui, interjero specialistui ar tiesiog pasidaryk pats projektų entuziastui tai, ko reikia. Visos prekės turi savo puslapius, tad bus lengva sužinoti, kuris ištraukiamas skalbinių ar daiktų krepšys labiausiai tiks. Pamirškite eiles ir tai, ko reikia įsigykite sau patogiu metu, iš sau patogios vietos.

Ištraukiami krepšiai: efektyvus būdas tvarkyti namus

Dažnai tvarką namuose palaikyti sunku tiesiog dėl to, kad nėra pakankamai vadinamosios infrastruktūros. Čia svarbų vaidmenį vaidina tokie priedai spintoms, kaip ištraukiami krepšiai. Į juos galima sudėti marškinius, palaidines, avalynę, patalynės komplektus, skalbinius ar apatinius rūbus. Jeigu nėra laisvo paviršiaus ar pakankamai stalčių, kad viskas tilptų, ištraukiamas krepšys sprendžia šią problemą ir pasiūlo patogų tūrį susidėti daiktams. Negana to, siūlome ir nemažai ištraukiamų krepšių, kurie įprastai pasislepia ir nekrenta į akis, taip padėdami palaikyti vienodą estetiką.

Kokius ištraukiamus krepšius pasirinkti?

Jums reikėtų įvertinti, kiek daiktų norite į jį sudėti, kur jis bus montuojamas ir koks jūsų biudžetas. Nuo to priklausys ir tinkamiausi variantai bei galimybės rinktis.

Visų modelių matmenys yra nurodomi prekių puslapiuose, todėl atlikę reikiamus matavimus, krepšį rasite per pakankamai trumpą laiką. Toliau reikia galvoti apie patį tvirtinimo ir montavimo sprendimą. Kai kurie krepšiai parduodami be bėgelių, todėl juos reikėtų pirkti atskirai. Na, o kiti parduodami su bėgeliais, tad kaina būna kiek aukštesnė, tačiau išsprendžiama bėgelių pasirinkimo, bei prisitvirtinimo problema.

Verta pagalvoti ir apie švelnų pritraukimą. Jis pakelia komforto ir prabangos lygį į naujas aukštumas.

Primename, kad sumontuotas ir ištraukiamas bei įstumiamas, krepšys neturėtų strigti, tad palikite rezervą judėjimui.

Ištraukiami krepšiai internetu

Internetu pirkti krepšius ir kitus priedus spintoms – labai patogu. Užsakymą galėsite papildyti ne tik krepšiais, bet ir kitais priedais spintoms. Jūsų produktus per 1-5 darbo dienas paruošime atsiėmimui bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje arba per 2-3 dienas pristatysime visoje Lietuvoje.

Lanksčios apmokėjimo galimybės padės pasirūpinti savo namų, gamybos ar projektų poreikiais.

Plačiau