Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Paviršių valikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Paviršių valikliai tapo nepakeičiama priemone švarai ir higienai palaikyti įvairiose patalpose - nuo namų ir biurų iki pramoninės paskirties zonų. Šie produktai skirti įvairioms valymo užduotims atlikti, todėl jie yra būtini ir profesionalams, ir gamyba, kūryba, remontu ir restauravimu kaip hobiu užsiimantiems žmonėms. „Ulmo“ el. parduotuvėje rasite „Hraniclean" ir kitų gamintojų produktų, skirtų PUR ir termo klijams šalint nuo paviršių. Visi produktai turi savo puslapius, kuriuose pateikiama daugiau naudingos techninės informacijos apie naudojimą, pritaikymą ir ne tik.

Kokie valikliai geriausi namų paviršiams?

Renkantis paviršių valiklius namams labai svarbu atsižvelgti į medžiagą, iš kurios pagamintas paviršius ir šalinamų nešvarumų tipą.

Kasdieniam valymui ir dezinfekavimui labai veiksmingi ir patogūs universalūs valikliai. Tačiau specifinėms užduotims, pavyzdžiui, PUR ar termo klijams pašalinti, reikalingi specializuoti produktai, pavyzdžiui, „Hraniclean" 01 arba 04.

Didelio dėmesio reikalauja ir delikatūs paviršiai, taip pat ir tie su matine ar blizgia apdaila. Jiems reikia specialiai pagamintų valiklių, kurie nepažeidžia apdailos ir kartu veiksmingai pašalina nešvarumus bei dėmes.

Mūsų asortimente dar rasite ir specialų valiklį-polirolį, valiklį plastikui bei ABS briaunų valiklį ir papildomas tam skirtas priemones.

Paprasti ir veiksmingi paviršių valikliai

Paviršiaus valiklio efektyvumą arba veiksmingumą lemia jo gebėjimas suskaidyti ir pašalinti nešvarumus, riebalus ir kitą ant paviršiaus susikaupusią taršą, nepažeidžiant apdailos ir nepaliekant kenksmingų likučių.

Bene pačios geidžiamiausios yra paprastos, bet efektyvios formulės, kurios padeda išspręsti kuo daugiau su valymu susijusių galvosūkių.

Pavyzdžiui, jautriems paviršiams skirti švelnūs valikliai gali pašalinti dėmes nenutrindami, o specialūs matiniams ir blizgiems paviršiams skirti produktai užtikrina, kad būtų išsaugotas šių paviršių estetinis patrauklumas. Raktas į paprastą ir veiksmingą valymą - pasirinkti produktus, atitinkančius konkrečius užduoties reikalavimus. Dėl to atkreipkite dėmesį į produktų pavadinimus bei informaciją prekės puslapyje. Jeigu nėra iki galo aišku, ką rinktis arba norisi rekomendacijos, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys profesionalai greitai įvertins jūsų poreikius bei rekomenduos tinkamą chemiją.

Paviršių valikliai internetu

Pirkti paviršių valiklius iš elektroninės parduotuvės www.ulmas.lt – patogu, paprasta ir verta.

Pirkdami internetu klientai gali lengvai palyginti gaminius, skaityti techninę informaciją ir suprasti, kaip geriausiai galima naudoti kiekvieną valiklį, taip užtikrinant, kad bus rastas tinkamiausias sprendimas net ir patiems specifiškiausiems poreikiams.

Be to, apsipirkimas internetu dažnai suteikia prieigą prie geriausių kainų, kadangi jūs iškart matote, kam taikomos akcijos ir ne tik. Visi internetu pateikti chemijos užsakymai per 1-5 darbo dienas paruošiami atsiėmimui arba per 2-3 darbo dienas pristatomi nurodytu adresu.

Plačiau