Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Daugiau
Aukštis, mm
Diametras, mm
Ar yra sandelyje?

Stalo kojos

Jeigu ieškote elektra reguliuojamų stalo kojų, jas galite rasti paspaudę ant šios nuorodos:

Reguliuojamo aukščio stalo kojos

 

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Elektroninė parduotuvė www.ulmas.lt gali pasiūlyti labai platų funkcionalios bei puikiai atrodančios furnitūros jūsų baldams. Tiek baldų gamintojams, tiek restauratoriams, tiek remonto meistrams ar pasidaryk pats projektų entuziastams galime pasiūlyti platų stalo kojų asortimentą. Jame jūs rasite kvadratinės formos, iš aliuminio pagamintų, unikalių formų ir proporcijų metalines, standartinės išvaizdos bei net elektra reguliuojamas stalų kojas. Visas jas galite patogiai įsigyti iš namų ar darbo vietos, vos keliais mygtukų paspaudimais. Kiekvienas produktas turi savo prekės puslapį, kuriame nurodomi stalo kojos matmenys, kaina ir savybės. Pagal tai – lengva pasirinkti ir užsisakyti. Mes pasirūpinsime greitu paruošimu atsiimti arba pristatymu visoje Lietuvoje.

Stalo kojos: kas yra svarbiausia pasirinkime?

Ieškant, kuri stalo koja arba kojos bus geriausiu pasirinkimu, reikia įvertinti jų funkcionalumą, tvirtumą bei dizainą. Funkcine prasme stalų kojos privalo būti tinkamo aukščio, kad stalas būtų patogiame aukštyje darbui, valgiui ar kitai veiklai. Jeigu norite išlaikyti darbo vietą patogią net keliems žmonėms, galite įsigyti elektra reguliuojamą aukščio sistemą (elektrines stalo kojas). Nors investicija bus didesnė, tačiau darbo vietoje tai bus  labai pravartu. Galėsite dirbti tiek atsisėdę, tiek ir atsistoję, pakelsite produktyvumą ir darbo vieta taps ergonomiškesnė.

Na, o dizaino prasme svarbiausia, kad kojos stalui pridėtų estetinės vertės arba darniai susiderintų su likusių proporcijų, spalvų ir linijų visuma. Kojos turėtų būti proporcingos pačiam baldui.

Kaip stalo kojos gali pakeisti stalo stabilumą ir išvaizdą?

Kojos stalams yra bene svarbiausias konstrukcinis elementas. Turbūt kiekvienas yra susidūręs su situacija, kada kavinėje ar net namuose, prisėdus prie stalo ar ant jo pasidėjus daiktus viskas kliba. Tai – nepatogu, erzina bei kelia pavojų, kad stalas ir daiktai nukris. Kokybiškos ir tinkamai pritvirtintos stalų kojos suteikia stalui stabilumo ir padaro jį maksimaliai funkcionaliu.

Na, o vienas pats, stalviršis nėra niekuo naudingas. Jis turi būti tinkamame aukštyje tam, kad pavyktų juo naudotis. Tokį privalumą suteikia kojos. Be to, tinkamų proporcijų stalo kojelės leidžia pasiekti estetinę harmoniją tarp skirtingų, netgi toli vienas nuo kito esančių interjero detalių. Dėl to visas kambarys atrodys gražiau, jaukiau.

Ar paprastos stalo kojos gali būti efektyvus dizaino sprendimas?

Tikrai gali. Kadangi užima nemažai vertikalios erdvės, stalo koja iš karto traukia žvilgsnį bei gali sukurti tam tikrą efektą. Ant aukštų, plonų kojų stovintis stalas atrodo elegantiškai ir delikačiai, o tai puikiai dera klasikinio, išskirtinio dizaino interjeruose. Storos arba grubių gabaritų kojos geriausiai dera lofto tipo interjeruose, ten, kur daug metalo bei akmens. Na, o elektra reguliuojamos kojos neturi tokio įspūdingo dizaino efekto, tačiau galite prisiderinti prie interjero pagal kojų spalvą, suteikti darbo vietai ergnomiškumo, taip pat jos atlieka savo funkciją bei išpildo poreikius biure, darbo vietoje.

Plačiau