Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Pakabos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

„Ulmo“ el. parduotuvėje galite patrauklia kaina įsigyti baltos, juodos, auksinės ar kitų spalvų pakabas ir kabliukus. Jie puikiai tiks spintose, prieškambariuose, voniose ar kitose namų erdvėse bei net komercinio pobūdžio patalpose. Didelis šių prekių asortimentas užtikrina, kad kiekvienam klientui čia atsiras tinkamos pakabos drabužiams. Prekės puslapyje rasite informaciją apie matmenis, medžiagas ir informatyvias nuotraukas. Na, o kai pateiksite užsakymą, mūsų komanda pasirūpins sparčiu suruošimu bei pristatymu.

Esate baldininkai, interjero apdailos sprendimų kūrėjai ar tiesiog domitės tokiais sprendimais ir norite sužinoti, kuri pakaba rūbams tiktų geriausiai? Jau dabar kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų specialistai kuo skubiau peržiūrės užklausą, atsakys bei pateiks rekomendacijas.

Kokios pakabos yra geriausios?

Geriausios pakabos rūbams yra tos, kurios suderina dvi funkcijos. Jos turi ne tik išlaikyti drabužių svorį, bet ir maksimaliai išnaudoti erdvę spintoje at patalpoje.

Nors medinės pakabos yra klasikinis pasirinkimas, idealiai tinkantis net sunkesniems daiktams, pavyzdžiui, paltams ir kostiumams, prieškambaryje ar vonioje jis netiks. Ten daug labiau tinka metalas. Jis – atsparesnis drėgmei bei turi tokį pat pajėgumą atlaikyti apkrovą. Metalinės pakabos ir kabliukai dažniausiai gaminami iš nerūdijančio plieno ar aliuminio. Šie furnitūros elementai yra patvarūs ir puikiai tinka įvairiems drabužiams kabinti.

Nors plastikinės pakabos mažiau sveria ir pasižymi patrauklia kaina, mūsų asortimente jų nėra. Visgi labai svarbu įvertinti, kokio svorio daiktus kabinsite, kiek jų kabinsite ir kurio sprendimo estetika daugiausiai patinka. Pagal tai ir pasirenkama geriausia pakaba drabužiams.

Kaip pasirinkti praktiškas ir stilingas pakabas?

Žvelgdami į katalogą ir galvodami, kuri pakaba labiausiai tinka, vartotojai turi galvoti apie bendrą kabyklos estetiką. Tam, kad viskas atrodytų dailiai ir darniai, rinkitės tuos modelius, kurie, savo formomis, linijomis ir spalvomis dera su likusia erdve bei namų ar patalpų interjero schema.

Norintiems minimalizmo rekomenduojame plonas pakabas su kuo mažiau kyšančiais kabliukais. Jei labiau domina prabangos pojūtis, reikiamą efektą suteiks paauksuoti elementai, metalinės, blizgesnės apdailos detalės.

Na, o apie praktiškumą daugiausiai galima kalbėti tada, kai tiesiog užtenka kabliukų visiems jūsų drabužiams. Aukštos raiškos nuotraukos leis matyti, kiek skirtingų daiktų galėtų priimti rūbų pakabos.

Pakabos: lengvas ir efektyvus būdas išlaikyti tvarką namuose

Pakaba - paprastas, bet veiksmingas sprendimas, padedantis palaikyti tvarką namuose. Drabužių pakabos padeda išlaikyti jų formą ir apsaugo nuo sugadinimo, suglamžymo, apsaugo nuo susiraukšlėjimo ir netvarkos. Naudodami pakabas visi gali maksimaliai išnaudoti erdvę spintoje ir sukurti sąlygas, kad būtų lengva pasiekti viską, ko jums reikia.

Pakabos taip pat palengvins drabužių rūšiavimą ir skirstymą į kategorijas, sutaupydamos laiką rengiantis. Investicija į kokybiškas pakabas - tai nedidelis, bet rimtas žingsnis tvarkingų namų link.

Plačiau