Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Daugiau
Aukštis, mm
Diametras, mm
Ar yra sandelyje?

Valgomojo stalo kojos

Jeigu ieškote elektra reguliuojamų stalo kojų, jas galite rasti paspaudę ant šios nuorodos:

Reguliuojamo aukščio stalo kojos

 

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norint, kad prie valgomojo stalo arba kavos staliuko visada būtų patogu prisėsti ir užkasti ar pavalgyti, jam reikalingos ergonomiškos, stabilios ir tinkamo aukščio kojos. Įvairių formų, iš skirtingų medžiagų pagamintas ir patvarias valgomųjų stalų kojas galite pirkti ir internetinėje „Ulmo“ parduotuvėje. Mūsų prekių kataloge rasite didelį tokių kojų bei joms skirtų baldų furnitūros priedų asortimentą. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame nurodomi jos matmenys, savybės bei privalumai. Pasirinktus produktus galėsite užsisakyti internetu bei pasirinkti patogiausią pristatymo ar atsiėmimo būdą bei net apmokėti užsakymą taip, kaip jums priimtiniausia.

Ar galima pakeisti valgomojo stalo kojas?

Taip, daugumos valgomojo stalų kojas paprastai galima pakeisti, tačiau tai priklauso nuo stalo konstrukcijos ir dizaino.

Daugelis stalų turi nuimamas bei prisukamas kojas. Nuėmus juos lengviau transportuoti, pernešti ir pritaikyti pagal poreikius.

Tačiau nereikia skubėti keisti, nes prieš tai dar būtina atsižvelgti į konkrečią stalo konstrukciją, nes kai kurių modelių kojos gali būti vientisos su korpusu ir išėmimas ar keitimas bus be galo sudėtingas, tam reikalaujantis specialių įrankių ir žinių.

Koks yra standartinis valgomojo stalo kojų dydis?

Standartinis valgomojo stalo kojų dydis priklauso nuo konkretaus stalo tipo.

Kavos staliukų kojų aukštis paprastai bus apie 30-40 cm, o standartinių valgomojo stalų kojų aukštis paprastai sieks apie 60-80 cm. Geriausia – kai turite pasirinkimą ir, priklausomai nuo savo erdvės išplanavimo, kėdžių ar krėslų bei kitų lūkesčių, randate tinkamo aukščio kojas prekių kataloge.

Be aukščio dar svarbus ir kojų storis. Jis užtikrina stalo stabilumą ir dera prie visų proporcijų, tad gerina estetiką.

Kaip pasirinkti tinkamas valgomojo stalo kojas?

Turime keletą patarimų, kurie padės kataloge rasti tinkamiausias kojas valgomojo stalams

1. Suderinamumas su stalviršiu. Įsitikinkite, kad kojos gali išlaikyti stalviršio svorį ir proporcingai dera prie stalo, visos patalpos.

2. Medžiaga ir patvarumas. Rinkitės medžiagas, kurios atitinka jūsų interjero stilių ir yra pakankamai patvarios, ilgaamžės.

3. Dizainas ir estetika. Pasirinkite kojų stilių, kuris papildytų viso valgomojo interjerą.

4. Funkcionalumas. Jeigu turite nelygias grindis arba norite daugiausiai lankstumo, įsigykite reguliuojamas, išlankstomas arba sulankstomas kojas, kad sutaupytumėte vietos.

5. Aukštis ir patogumas. Čia padės informacija prekės puslapyje.

Plačiau