Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Montuojami skalbinių krepšiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Įmontuojamas skalbinių krepšys – puikus pasirinkimas beveik bet kuriai spintai ar drabužinei, jei norisi taupyti erdvę bei patogiai susidėti skalbinius ar skalbimui paruoštus daiktus. Iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės galite patrauklia kaina ir internetu, net neišėję iš namų ar kitos sau patogios vietos įsigyti tokius priedus spintoms. Visi krepšiai turi savo prekės puslapį. Jame rasite svarbiausią techninę informaciją, kurią reikia žinoti prieš montavimą. Užsakymus greitai paruošiame atsiėmimui arba pristatome visoje Lietuvoje (1-5 darbo dienos). Jei reikia patarimo arba rekomendacijos dėl pasirinkimų, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų komanda mielai rekomenduos geriausius krepšius ar kitus priedus spintoms.

Montuojamų krepšių privalumai

Į spintą montuojami skalbinių krepšiai sklandžiai priderina skalbinių priežiūrą prie jūsų asmeninės erdvės. Tai užtikrina ir patogumą, ir efektyvumą, nes taupo laiką bei jėgas.

Skirtingai nuo laisvai pastatomų krepšių, kurie užimtų plotą ant grindų, spintoje montuojami krepšiai reikalauja tik vertikalios erdvės pačioje spintoje ar prie jos, todėl kitose namų vietose neatsiranda papildomos netvarkos, nesumažėja laisvas grindų plotas.

Specialistai teigia, kad tokia integracija sukuria geresnius ir reguliaresnius skalbimo įpročius, nes drabužius galima iš karto įmesti į krepšį, o ne palikti ant grindų, kabinti ant kėdžių ar mesti į krūvą kitur.

Be to, tokį krepšį galima paslėpti, tad nešvarūs bei panaudoti rūbai nėra matomi. Visa tai prisideda prie tvarkingesnės ir estetiškesnės erdvės vaizdo. Montavimas taip pat nebūna sudėtingas, nes krepšys lengvai tvirtinasi prie plokštės arba nugarėlių.

Kaip pasirinkti montuojamą skalbinių krepšį?

Renkantis spintoje montuojamą skalbinių krepšį reikia atsižvelgti į informaciją prekės puslapyje bei įvertinti savo poreikius.

Pirmiausia pirkėjai turėtų pagalvoti apie krepšio dydį ir talpą. Pats įmontuojamas skalbinių krepšys turėtų būti pakankamai didelis, kad be vargo priimtų įprastą skalbinių kiekį, bet ne toks didelis, kad ribotų spintos funkcionalumą ir tokius veiksmus, kaip durelių atidarymas ar kitų drabužių išėmimas, įdėjimas.  

Krepšio medžiaga bei ilgaamžiškumas – taip pat labai svarbūs. Ieškokite krepšių, pagamintų iš medžiagų, kurios atlaiko svorį ir nebijo drėgmės.

Galiausiai svarbus ir estetinis aspektas. Jei tik yra galimybė, prioritetą teikite krepšiams, kurie derėtų prie spintos ar drabužinės estetikos bei jūsų kuriamo stiliaus.

Montuojami skalbinių krepšiai internetu

Pamatykite likučius sandėliuose, išsirinkite geriausią variantą pagal plotį bei džiaukitės kokybiškais priedais spintomis, kuriuos patrauklia kaina nusipirkti pavyks tiesiog internetu.

Plačiau