Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Baldiniai šviestuvai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Barri, Marabella ir kiti baldiniai LED šviestuvai yra puikus furnitūros sprendimas, leidžiantis kurti nuotaiką erdvėje, pagyvinti interjerą ir išpildyti dizaino lūkesčius. Kadangi daugumoje naujų interjerų norisi, jog apšvietimas atliktų ne tik savo pagrindinę funkciją (būtų šviesos šaltiniu), tačiau ir padėtų kurti nuotaiką ar pabrėžtų tam tikrus interjero akcentus, baldiniai LED šviestuvai tampa vis svarbesni. Mūsų siūlomą įrangą galite integruoti į beveik bet kokią baldų sistemą ar komplektą, taip sukurdami paslėptą bei prie bendros estetikos derantį apšvietimo šaltinį. Kartu su šviestuvais parduodami ir nematoti sensoriai bei specialūs transformatoriai. Prekės puslapyje galite rasti šviestuvų technines specifikacijas bei pagal tai išsirinkti geriausiai tinkančius sprendimus.

Apšvieskite savo erdvę elegantiškais baldiniais šviestuvais

Integruoti baldiniai LED šviestuvai - tai modernus ir funkcionalus dizaino elementas, galintis pakeisti bet kurios erdvės naudingumą ir atmosferą. Šie, vis dar dalies žmonių naujoviškais laikomi apšvietimo sprendimai sklandžiai susilieja su baldine plokšte ir iškilumais, tad padidina bet kokios zonos funkcionalumą, gali padėti pagerinti estetiką ir optimaliai išnaudoja erdvę mat nereikalauja papildomų konstrukcijų, neužima daugiau vietos.

Virtuvėje, po spintelėmis arba viršutinėje jų dalyje integruoti baldiniai LED šviestuvai apšviečia stalviršius. Dėl to, gaminant maistą, plaunant indus ar tvarkantis nestinga šviestos, o kartu sukuriama šilta, maloni atmosfera. Taip pat, tokie šviestuvai dera sandėliukuose ar spintelių viduje, kur gali tapti šviesos šaltiniu, reikalingu daiktams surasti, ir skleisti vadinamą estetinę švieselę, kuri pagerina bendrą erdvės vizualinį efektą.

Gyvenamosiose erdvėse LED apšvietimas gali būti įmontuotas į spintas ir lentynas, išryškindamas dekoratyvinius daiktus ar, pavyzdžiui, knygų kolekcijas. Segmentuotų sekcijų arba lentynų apšvietimas suteikia erdvei gilumo. Sofos ir lovos, kurių pagrinduose įrengti LED šviestuvai, gali sukurti į plūduriavimą panašų vizualinį efektą. Tai iššaukia ramią ir net šiek tiek futuristišką atmosferą, kuri leidžia atsipalaiduoti tiek akims, tiek kitiems pojūčiams.

Darbo vietose ir namų biuro staluose bei spintelėse integruoti LED šviestuvai atlieka užduočių apšvietimo funkciją. Jie palengvina organizavimą ir rūpinasi, kad sumažėtų akių patiriama įtampa ir padidėtų produktyvumas. Toks apšvietimas būtinas atliekant užduotis, kurioms reikia gero matomumo ir susikaupimo, todėl jis yra nepakeičiama šiuolaikinės darbo aplinkos dalis.

Gera žinoti ir tai, jog šiuolaikiniai šviesos diodai taupiai naudoja energiją ir gali šviesti dešimtis tūkstančių valandų. Tad tai yra ilgaamžiai apšvietimo sprendimai, mažinantys elektros energijos suvartojimą ir priežiūros išlaidas. Dėl to, kad neišskiria daug šilumos, juos saugu montuoti į įvairius baldus, nes tai nepakenks plokštei, apdailai, stiklui.

Integruodami LED šviestuvus į baldus, dizaineriai ir namų savininkai gali sukurti erdves, kurios būtų ir gražiai apšviestos, ir labai funkcionalios. Dizaino ir technologijų derinys suteikia kone neribotas galimybes didinti komfortą.

Įsigykite naujausias baldų apšvietimo sprendimų tendencijas

Baldiniai LED šviestuvai yra populiarus, universalus ir geidžiamas baldų apšvietimo sprendimas. Jums galime pasiūlyti tiek pavienius šviestuvus, tiek jų komplektus bei papildomą techninę įrangą. Pasidomėkite detaliu prekės aprašymu, kad žinotumėte apie galingumą (W), šviesos srautą (lm), atsparumą aplinkos poveikiui (IP klasė), įtampą (V) ir šviesos charakteristiką (temperatūra).

Patikusias prekes galite įsidėti į krepšelį arba kreiptis į mus dėl didelių užsakymų. Viską greitai paruošime atsiėmimui arba pristatysime visoje Lietuvoje.

Plačiau