Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Sieniniai kabliukai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Kabliukai iš šios prekių katalogo dalies puikiai tiks beveik bet kuriose patalpose. Juos galite kabinti ant sienų miegamuosiuose, svetainėse, prieškambariuose, vonios kambariuose ir ne tik. Kabliukai ant sienos bus kaip funkcionalus priedas bei furnitūros elementas, leidžiantis organizuotai ir patogiai laikyti daiktus. Ant jo galėsite pasikabinti drabužius, aksesuarus ar kitus daiktus bei taip atlaisvinsite erdvę ant paviršių, išvengsite netvarkos ant grindų ir baldų. Prekės puslapyje bus daugiau naudingos informacijos apie kiekvieną kabliuką ir galėsite išsirinkti savo projektui tinkamiausią variantą. Užsakymus, atliktus internetu, greitai paruošime atsiėmimui arba pristatysime visoje Lietuvoje. Iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės įsigysite kokybišką furnitūrą labai patraukliomis kainomis.

Kaip pasirinkti tinkamus sieninius kabliukus savo namų interjerui?

„Ulmo“ elektroniniame prekių kataloge yra: Sea, Greta, Cartagena, Prato, Ska, WS19, WA01 ir kitų kabliukų, pakabų bei rankenėlių. Jums gali kilti klausimas dėl to, kaip išsirinkti geriausią variantą. Turime keletą patarimų.

Visada reikia galvoti ne tik apie estetiką ar tik apie funkcionalumą. Reikia ieškoti kuo daugiau balanso ir darnos. Prioritetą teikite furnitūrai, kuri papildytų kambario estetiką - modernią, rustic provincijos (angl. country) stiliaus, klasikinę ar minimalistinę.

Įvertinkite ir svorį, kurį jie turi išlaikyti. Visada rinkitės kokybišką furnitūrą, ypač – spintoms ir prieškambariams. Tvirtos medžiagos, pavyzdžiui, metalas, idealiai tinka sunkiems daiktams – paltams, rankšluosčiams, chalatams.

Apsvarstykite ir kabliukų dydį bei vietą, kur juos kabinsite. Tiek proporcijomis, tiek forma ir bendru dydžiu jie turi erdvėje tilpti ir jos perkrauti.

Galų gale, kai jau žinote dėl matmenų ir dydžių, pagalvokite apie spalvas bei paviršiaus tekstūrą - ar norite, kad kabliukai išsiskirtų kaip dekoratyvinis elementas, ar vientisai susilietų su siena?

Kur geriausiai pritvirtinti sieninius kabliukus ir kodėl?

Tinkamiausia vieta sieniniams kabliukams tvirtinti gali skirtis. Tai labai priklauso nuo jų paskirties. Visada siekite patogumo, tad juos kabinti galite prie įėjimo durų į drabužines, prieškambaryje, iškart prie lauko durų ir panašiose vietose.

Vonios kambariuose kabliukus rankšluosčiams ir chalatams skirtus kabliukus galite tvirtinti ant galinės durų pusės arba prie pat dušo kabinos.

Miegamuosiuose jie taip pat gali būti tvirtinami ant durų arba ant išorinės spintos sienelės. Tai yra sprendimas, kuris idealiai tinka drabužiais ir aksesuarais pasirūpinti.

Jeigu kabliukams pasirinksite tokias vietas, juos lengvai pasieksite, o daiktai bus išdėlioti tvarkingai ir nesimėtys ant grindų.

Kiekvieno kambario sieninių kabliukų dizaino idėjos

  • Prieškambaris. Čia visuomet rinkitės elegantiškai atrodančius, bet tvirtus kabliukus. Jie bus skirti striukėms, paltams ir rankinėms.

  • Vonios kambarys. Pasirinkite iš drėgmei atsparių medžiagų pagamintus, elegantiško dizaino kabliukus rankšluosčiams.

  • Miegamasis. Rinkitės prie interjero derančius, kiek labiau dekoratyvinio stiliaus kabliukus papuošalams, lengvam chalatui ar kitiems miego ar aprangos aksesuarams kabinti.

  • Virtuvė. Valgio gaminimo erdvėje kabinkite patogius, funkcionalius kabliukus indams, reikmenims ir ne tik. Geriausia būtų, kad jie lengvai valytųsi ir turėtų atsparumą drėgmei.

  • Vaikų kambarys. Jie gali kabėti žemesniame aukštyje ir galite rinktis spalvingesnius, žaismingesnių formų ar unikalesnio dizaino modelius.

Plačiau