Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Tesa lipni juosta

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

„Tesa“ yra vienas iš lyderių šio tipo produktų srityje. Jų gaminama lipni juosta atitinka net ir daugiausiai reikalavimų keliančių profesionalų veiklos iššūkius ir leidžia suklijuoti skirtingas medžiagas, sutvirtinti jungtis bei kelis elementus. Tarp gaminių yra ir ne vienas, ypatingą paskirtį bei unikalias savybes turintis produktas. Šiuo metu, jeigu jus domina lipni juosta „Tesa“, galime patrauklia kaina pasiūlyti įsigyti 4957 – nelygiems paviršiams, Pro 66952 – drėgmei ir UV spinduliams atsparią, Pro 4965 – karščiui iki 200 °C bei Pro 4323 – universalios dažymo juostos. Kiekvienas produktas turi savo puslapį, tad galite sužinoti, kokiomis techninėmis savybėmis pasižymės dvipusė lipni juosta „Tesa“, kokią temperatūrą atlaikys karščiui atspari juosta ir ne tik.

Patikusias prekes įsidėkite į krepšelį, apmokėkite sau patogiausiu būdu bei rinkitės geriausią pristatymo ar atsiėmimo variantą. Jūsų užsakymus paruošiame atsiėmimui arba visoje Lietuvoje pristatome vos per 2-3 darbo dienas. Pasidairykite ir po likusias prekių kategorijas, ten galite rasti furnitūros sprendimų, įrankių bei darbui reikalingų medžiagų ar priedų.

Atraskite „Tesa" lipnių juostų ilgaamžiškumą

Kiekviena lipni juosta „Tesa" gaminama taip, kad būtų atspari ir ilgaamžė. Šios juostos, tiek tarp profesionalų, tiek tarp kitų naudotojų garsėja savo tvirtumu. Gamintojas stengiasi, kad produktai atlaikytų net ir pakankamai ekstremalias sąlygas, įskaitant temperatūros svyravimus, drėgmę ir UV spindulių poveikį.

Sukibimo efektyvumą ir stabilumą lemia novatoriškos klijų technologijos ir aukštos kokybės medžiagos, leidžiančios sukabinti ne tik vienodas, bet ir visiškai skirtingo tipo medžiagas tarpusavyje.

Nesvarbu, ar „Tesa“ dvipusė lipni juosta naudojama pramonėje, ar namuose daromuose pasidaryk pats projektuose, „Tesa" juostos išsiskiria kaip patikimas sprendimas, išlaikantis jungties tvirtumą laikui bėgant.

„Tesa" lipnių juostų asortimentas mūsų el. parduotuvėje

Mūsų el. parduotuvėje rasite visas geriausias „Tesa" lipnias juostas tinkančias baldų gamyboje. Tarp produktų yra:

  • Universali 4957, nebijanti drėgmės bei vandens, tinkanti ir ruplėtiems bei visiškai nelygiems paviršiams;

  • Pramoninio atsparumo Pro 66952 – tinkamą naudoti lauko sąlygoms bei dažniausiai skiriama veidrodžiams. Ji atspari drėgmei, UV spinduliams.

  • Pro 4965 – ryškiai atrodanti juosta pirmiausiai išskiriama dėl to, kad atlaiko ir pakankamai didelį karštį (net iki 200 °C), tačiau ji taip pat nepraranda stabilumo ir veikiama drėgmės.

  • Ekonomiška Pro 4323 yra dažymo juosta, tad apsaugos jūsų paviršius nuo netyčinio nuspalvinimo bei leis tolygiai viską nudažyti.

Jeigu norite apie konkretų produktą sužinoti daugiau, kilo klausimų, reikia rekomendacijos arba norisi individualaus pasiūlymo, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Plačiau