Filtruoti
Kainos rėžiai
Vamzdžių sistema
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Kartelės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Kartelės – tai universalūs baldų furnitūros elementai paprastai naudojami drabužinėse ir persirengimo kabinose bei įeinamo (angl. walk-in) tipo spintose. Pakabinus tokias karteles ženkliai pakeliamas spintos ar baldo funkcionalumas, ypač, jeigu norite savo namuose ar savo kuriamame interjere palengvinti drabužių laikymą ir daiktų organizavimą. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galėsite įsigyti tvirtas ir kokybiškas baltos bei antracito spalvos, 3 m ilgio, Ø12x32 mm karteles. Pagal poreikį galime paruošti ir kitų matmenų karteles. Kataloge taip pat rasite ir laikiklius, jungtis ar kitus priedus sistemoms sukurti.

Internetu pateiktus užsakymus galėsite apmokėti ir gauti sau patogiausiu būdu.

Kaip pasirinkti tinkamas karteles ir kur jas efektyviai naudoti?

Stačiakampių kartelių asortimentas daugiausiai sudarytas iš tokios pačios formos ir matmenų, tik skirtingų spalvų kartelių. Kaip pasirinkti tinkamą? Balta spalva geriausiai derės baltoje spintoje arba baltoje drabužinėje bei prie šviesesnių tonų furnitūros. Kai kada įmanoma kurti ir gražius kontrastus, tačiau tai turi būti padaryta skoningai, kad elementas kristų į akis bei pabrėžtų erdvės savitumą, bet neatrodytų be vietos.

Tokie pat patarimai galioja ir antracito spalvos kartelėms. Jos geriausiai tiks drabužinėms ir rūbinėms, kuriose daugiausiai dominuoja tamsių spalvų elementai bei akcentai arba ten, kur siekiama sukurti šiokį tokį kontrastą. Karteles kabinkite tokiame aukštyje, kad visiems namų gyventojams ar svečiams pavyktų pasiekti ant jų esančias pakabas.

Kartelės: praktiškas ir estetiškas būdas organizuoti erdvę jūsų interjere

Kartelės yra praktiškas sprendimas tiems, kurie nori atlaisvinti vietą ant horizontalių paviršių ar lentynų. Kartelės, kaip ir pakabos ar kabliukai, leidžia taupiai kabinti daiktus aukščiau nuo žemės ar horizontalių paviršių. Juos galima suglausti ir kompaktiškai talpinti erdvėje taip, kad jie nesiglamžytų bei nesitrintų. Svarbiems proginiams ar naujiems drabužiams taip yra geriausia, kadangi nesusiformuoja lenkimo linijos, išsaugoma geriausia estetika. Be to, su jų pagalba galima daug tvarkingiau ir organizuočiau laikyti daiktus. Ten, kur reikėtų kelių lentynų ar stalčių, pakaks tik dalies kartelės.

Jas galima kabinti ir spintose, ir drabužinėse ar net kitose namų erdvėse, kaip kiek nestandartinį, bet labai funkcionalų sprendimą drabužių laikymui.

Kodėl kartelės gali būti puiki papuošalo ir organizacijos detalė jūsų interjere?

  • Jas lengva pritvirtinti ir jos yra labai patvarios.

  • Antracito arba baltos spalvos kartelės neužima daug vietos bei lanksčiai prisiderina prie likusių spalvų, formų ir linijų interjere.

  • Su kartelėmis sumažės galvosūkių ir problemų, susijusių su drabužių laikymu, skaičius.

  • Net jei turite nestandartinę viziją bei idėją, kartelės gali būti panaudotos ir kai kuriems kitiems sprendimams.

Plačiau