Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Profiliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Susijusios kategorijos

Profiliai yra vienas iš svarbiausių baldų furnitūros elementų bet kuriame projekte. Internetu, iš „UImo“ elektroninės parduotuvės, patrauklia kaina galite įsigyti baltos, juodos, pilkos ar kitų spalvų viršutinius, centrinius, vertikalius ir horizontalius įvairaus ilgio baldinius profilius. Jūsų patogumui kiekvienas profilis turi savo prekės puslapį, kuriame nurodoma ne tik kaina, bet ir svarbiausios jo techninės savybės. Be to, prekės suskirstytos pagal kategorijas, tad iš karto įmanoma matyti sau tinkamus profilius. Tad siūlome tai, ko reikia kiekvienam baldininkui, remonto specialistui ar tiesiog meistrui, mėgstančiam pasidaryk pats projektus.

Jeigu nerandate reikiamos informacijos arba reikia patarimo, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys mūsų specialistai mielai rekomenduos ir patars, kuriuos profilius verčiausia įsigyti.

Kaip pasirinkti profilį?

Norint pasirinkti tinkamą profilį baldams, reikia suprasti konkrečius kiekvieno projekto poreikius.

Atsižvelkite į numatomą baldo paskirtį ir/ar siekiamą estetinį vaizdą bei lūkesčius dėl ilgaamžiškumo. Pavyzdžiui, jei dirbate su lauko baldų sistemomis, pirmenybę teikite profiliams, kurie pagaminti iš medžiagų, galinčių atlaikyti lauke kylančius išbandymus.

Panašiai, jei profiliai skirti patalpoms ar erdvėms, kur daug šurmulio, judesio ir trinties, taip pat rinkitės profilius, pasižyminčius tvirtumu ir ilgaamžiškumu, tačiau jiems nereikia tiek daug atsparumo oro sąlygoms.

Kadangi profilis yra baigiamoji estetinė apdailos detalė, be galo svarbu, kad profiliai atitiktų bendrą baldų ar patalpos dizaino temą ir ją papildytų, o ne keistai kontrastuotų su tuo, kas yra aplink.

Profilis: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Rinkdamiesi profilį, be estetikos, daugiausiai dėmesį kreipkite į techninius produkto parametrus. Tai yra tokie dalykai, kaip matmenys, atlaikoma apkrova ir suderinamumas su kitais komponentais – baldinėmis konstrukcijomis.

Nors jau minėjome, kaip svarbu atsižvelgti ir į profilio medžiagų ilgaamžiškumą bei atsparumą nusidėvėjimui ir aplinkos veiksniams, tačiau suderinamumas su baldinėmis detalėmis garantuoja paprastą montavimą, o tai irgi be galo svarbu.

Estetiniu požiūriu profilis turėtų atitikti baldo stilių - modernų, tradicinį ar išskirtinį, pavyzdžiui, industrinį.

Be to, įvertinkite profilio funkcionalumą ir įsitikinkite, kad jis atitinka baldo naudojimo poreikius, pavyzdžiui, suteikia reikalingą atramą arba didina ergonominį komfortą, sumažina susižalojimo ar pažeidimo riziką.

Kokios yra pagrindinės profilių rūšys?

Pagrindinės baldinių profilių rūšys, kurias galite patrauklia kaina įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje yra: viršutiniai, šoniniai, kampiniai, L formos, J formos profiliai ir kiti.

Viršutiniai profiliai naudojami lygiems, išbaigtiems paviršiams sukurti, kraštams uždengti bei suteikia interjero erdvei dekoratyvumo bei slepia sujungimus, kitą negražią furnitūrą.

Na, o štai kampiniai profiliai apsaugo pažeidžiamus kraštus bei padidina viso baldo patvarumą arba leidžia apsisaugoti nuo sužeidimų.

Kiekvieno tipo profiliai atlieka tam tikrą praktinę ir estetinę funkciją, todėl baldų dizainą galima juos pritaikyti bet kokiame interjere. Svarbu tik rasti tinkamą formą, suderinamus matmenis bei gražiai atrodantį sprendimą.

Kokiems darbams profiliai yra skirti?

Profiliai sukurti taip, kad pagerintų baldų funkcionalumą ir estetiką.

Jie prisideda prie vientisumo dizaino prasme, kad ne tik pats baldas, bet ir visa erdvė atrodytų darniau bei gražiau. Rafinuotai arba elegantiškai atrodanti briauna palei stalviršio kraštą, sieną ar sujungimą gali prisidėti prie bendros atmosferos kūrimo, kad viskas aplink jus atrodytų išbaigta ir gražu.

Jie naudojami aštriems kraštams, išlenkimams ir minkštų baldų stabilumui padidinti. Profiliai taip pat gali turėti įtakos komfortui tada, kai baldais naudojatės ar būnate prie jų, nes nuo profilio priklauso, kaip tam tikros dangos ir, pavyzdžiui, apmušalai, prisitaiko prie konstrukcijos.

Tam tikrais atvejais profiliai ne tik suteikia išbaigtumo, bet ir apsaugo furnitūrą, ją pridengia, palengvina įrengimą, palaiko tam tikras konstrukcijas, prideda atramos.

Iš kokių medžiagų gaminami profiliai?

Mūsų el. parduotuvėje esantys profiliai dažniausiai gaminami iš aliuminio ir plastiko. Abi šios medžiagos turi unikalių privalumų.

Aliuminio profiliai vertinami dėl tvirtumo, ilgaamžiškumo ir pakankamai nedidelio svorio, todėl idealiai tinka tiek vidaus, tiek lauko baldams. Jie taip pat labai atsparūs korozijai.

Na, o plastikiniai yra universalūs estetine prasme bei ekonomiški. Jie gali būti labai įvairių spalvų ir formų, todėl dizaineriams suteikiama didesnė kūrybinė laisvė, nors netrūksta nei ilgaamžiškumo, nei priežiūra sukelia didelį galvos skausmą.

Profiliai internetu

Baldinius profilius tikrai verta pirkti internetu. Čia galite vienu kartu ir vienoje vietoje įsigyti visų tipų, net ir didelius kiekius baldinių profilių bei užsisakyti ir kitą jums reikalingą furnitūrą. Tai patogu ir apsimoka tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Plačiau