Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Fanera
Daugiau
Storis
Daugiau
Matmenys mm.:
Daugiau
Faneros rūšis
Daugiau
Paviršius
Ar yra sandelyje?

Plona fanera

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Baldininkams, statybos įmonių atstovams, interjero dekoratoriams ar pasidaryk pats projektų mėgėjams siūlome aukštos kokybės ploną fanerą. Raskite geriausius pasiūlymus internete ir įsigykite jau pagamintas plokštes ar jos ruošinius arba užsisakykite visiškai individualizuotą poziciją. Jūsų užsakymą greitai paruošime ir pristatysime visoje Lietuvoje, o kilus klausimams – mielai pakonsultuosime.

Kodėl rinktis ploną fanerą?

Plona fanera turi keletą privalumų konkrečioms panaudojimo reikmėms. Ploni ruošiniai sveria nedaug, tad tokia fanera idealiai tinka projektams, kuriuose labai svarbu lengvumas bei apkrovų valdymas. Tai gali būti laikinos konstrukcijos, transporto priemonės, delikatūs aksesuarai ir ne tik.

Plona fanera taip pat labai leidžia baldų gamyboje ir architektūroje daryti pakankamai kūrybiškus darbus su lazeriu ir dizaino elementus pavyzdžiui, lenktus ar kontūruotus paviršius. Lengvai pjaunama ir formuojama nedidelio storio fanera perkama sudėtingiems modeliavimo ir amatų projektams.

Be to, aukštos rūšies plona fanera turi lygų paviršių, kurį lengva dažyti arba faneruoti norima tekstūra, todėl jo apdaila yra patraukli iš estetinės pusės. Nepaisant plonumo, plona fanera vis tiek gali būti ir tvirta, ir stabili, todėl labai tiks ten, kur standartiniai ar daugiasluoksniai lakštai tiesiog netinka.

Kam naudojama plona fanera?

Dažniausiai tokia fanera naudojama estetinių elementų bei grožio kūrimui baldų gamyboje ir interjero dizaine.

Ji leidžia gamintojams padengti mažiau estetiškai patrauklias medžiagas gražesnės faneruotės sluoksniu, todėl net ir pigesnės konstrukcijos baldas ar elementas gali atrodyti prabangiai. Tai ypač naudinga kuriant aukštos dizaino klasės kambario baldus ar architektūrines detales, tačiau siekiant išlaikyti kainą prieinamą visiems.

Plona fanera dar gali būti naudojama gaminant kitų tipų fanerą. Ten ji tarnaus kaip išorinis sluoksnis. Galutiniame produkte pasiekiamas tvirtumas ir stabilumas, o paviršius atrodo gražiai bei išskirtinai.

Plona fanera tinka ir markiravimui, ir inkrustacijai, kai skirtingus faneros raštus bei spalvas galima derinti tarpusavyje.

Plonos faneros kainos

Plonos faneros kainos priklauso nuo kelių faktorių, įskaitant galutinį gaminio storį, faneros gamyboje panaudotos medienos rūšį, kokybę (I, II klasė ir panašiai) bei plokštės ar ruošinio matmenis, užsakymo sudėtingumą.

Paprastai, plonesni faneros lakštai dažnai naudojami dirbtuvėse ar detalėms gaminti. Jie kainuos pigiau nei storesni, kurie naudojami kaip konstrukciniai elementai ar drėgmei atsparūs ruošiniai.

Tačiau tuo pat metu reikia paminėti, kad aukščiausios klasės plonos faneros, pavyzdžiui, skirtos dekorui ar baldams, kaina gali būti didesnė. Mūsų el. parduotuvėje galite matyti plonos faneros kainas arba kreiptis į artimiausią pardavimo skyrių dėl individualaus užsakymo.

Plačiau